Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Súlytartásnál mennyire számíta...

Súlytartásnál mennyire számítanak a makrók?

Figyelt kérdés

A MyFitnessPal szerint nekem naponta maximum 54 gramm zsírt szabad ennem ahhoz, hogy súlyt tartsak, viszont mindig inkább 70 körül jön ki, ha ennyit eszem, de a kalóriakeretet nem lépem át, akkor fogok hízni tőle?


Illetve szerintetek melyik reálisabb?

55% szénhidrát, 15% fehérje, 30% zsír (ezt próbálom most tartani)

50% szénhidrát, 15% fehérje, 35% zsír (ez tarthatóbb lenne számomra)



2019. ápr. 10. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A sok zsír akkor probléma ha sok szénhidràttal pàrosul.

Èn 100 gramm alatt tartom a szénhidràtomat, 120 körül a zsírt, 110 a fehérje és fogyok. Arànyaiban 50% zsírt, 30% fehérjét, és 20% szénhidràtot tartok. Nekem ez azért fontos mert a betegségem miatt nem ehetek szénhidràtalapúan. Az kedvez a hízàsomnak. Vigyàznom kell a vércukoringadozàssal.

Nyilvàn nem érdemes napi 1 liter zsírt megenni, de mint mondtam, szàmít a szénhidràt mellé.

2019. ápr. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld úgy, ahogy tarthatóbb számodra. Nem hinném, hogy azonos kalóriamennyiség mellett 16 grammal több zsírtól elkezdenél hízni.
2019. ápr. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!