Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy egyek kevesebbet? Mi az...

Hogy egyek kevesebbet? Mi az ami telít?

Figyelt kérdés

191cm vagyok, és 92 kilo.

Nem mondanám magam kövérnek, de azért van rajtam felesleg. az a gond, hogy túl gyakran vagyok éhes, és akkor nem bírom megállni, hogy egyek.

Suliba pl 3 szendvicset viszek, de az nem elég, általában a 3. szünetre elfogy....


milyen ételek vannak, amik hosszú időre telítenek és lehet a suliba vinni?

Mit tudnék még csinálni, hogy ne egyek annyit, ne legyek éhes?



2013. nov. 19. 18:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
egyél sok zöldséget meg húst. a szendvicsek engem ses telitenek, amúgy 191/92 még nem is sok.
2013. nov. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

sok zöldség.... télen sajna nem megy annyira, húst meg nem tudok a suliba hordani :/


mindig ez a gond, télre szedek frl pár kilót... nyáron még 84 voltam( bár azzal sem voltam elégedett..

2013. nov. 19. 18:57
 3/14 anonim ***** válasza:

Engem pl ezek nagyon telítenek, ha megeszek belőlük egy tetemesebb mennyiséget, egész délután nem tudom mást enni.


savanyú káposzta, sovány túró, amaránt mag joghurtban, ananász, diófélék,

2013. nov. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igyál vizet inkább. A kenyér/zsömle, margarin, hús kombó hosszú távon hízlal. Nem is az a baj, hogy sokat eszel, hanem az, hogy nem mozgod le valószínűleg.
2013. nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Magas rosttartalmú ételeket vigyél magaddal. Pl: répát, retket.


Azokat még óra alatt is rágcsálhatod. Max a tanár is kér belőle :D

2013. nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

vizet nagyon sokat iszok.


mozgás. tény hogy nincs dok szabadidöm, de azért heti 3 darab pingpongedzést(kemény) az nem hagyom ki.

2013. nov. 19. 19:04
 7/14 anonim ***** válasza:
én húst hordok suliba.
2013. nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Pingpong, maradj már... Azért az közel sem mozgat meg annyira, mint egy óra kondizás. Lehet, hogy kidöglesz tőle, de fogyni biztos nem fogsz fogyni vele.
2013. nov. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hát az jó lenne... csakhát azt se nagyon tudom megoldani, pedig próbáltam :(
2013. nov. 19. 19:08
 10/14 A kérdező kommentje:

8: sztem is kevés...

de azért sztem te még nem láttál igazi pingpongedzést.... sokszor jobban kidöglünk mint bárki más, elhiheted nézd meg a neten, milyen az igazi edzés nálunk..


biciklizni is járok. kondira sajnos nincs lehetöségem, foci nincs a környéken, futni meg sajnos nem a legbiztosabb dolog erre...

2013. nov. 19. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!