Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyire valós ez a kalóriamen...

Mennyire valós ez a kalóriamennyiség a szinten tartáshoz?

Figyelt kérdés

82kg vagyok 177cm

Szeretném megtartani a súlyomat ezen a szinten és egy kalkulátor szerint 2349 kalóriát kell ehhez megennem minden nap.

Ez egy valós érték lehet, nem sok egy kicsit?

(orvosilexikon.hu,kalóriaguru.hu-n néztem)



2019. jún. 12. 19:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok.Ez lemaradt.
2019. jún. 12. 19:53
 2/3 A kérdező kommentje:
Most fogytam le 90-ről 82-re kb napi 1700kalóriával és kicsit aggódok, hogy ha 2349 környékén leszek akkor hízni fog.Márpedig enni azt tudnék egy kicsit többet.
2019. jún. 12. 19:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki eleve kevés kalóriàval indul neki a fogyàsnak az hasonlóképp jàrhat. Te is ezt csinàltad sajnos. Amúgy nem egy jó módszer de ez mindenkinek a maga döntêse. Ettől függetlenül is Pasiként, 177 centisen az 1700 nagyon kevés. Ehetsz többet de nem mindegy miből. Zöldség mehet több . Fehérje is, és zsír is mehet . Gyorsan felszívódó szénhidràtokat, szénhidràtban gazdag kajàkat a lehető legkevesebbet,ritkàn, így talàn nem lesz nagy gond. Ja és a mozgàs alap.
2019. jún. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!