Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ilyen adatokkal elég ha csak...

Ilyen adatokkal elég ha csak többet edzem vagy fogjam vissza a kalóriákat is?

Figyelt kérdés

Formásodni szeretnék, mert súlyban jó vagyok. 164 cm vagyok és 53 kilógram, de a karomon és a csípőmön van némi zsír, ami nem tetszik, szerretnék izmosodni. Sajnos az utóbbi évben nem mozogtam semmit így a súlyom nulla izom mellé zsír. Elkezdtem aktívan edzeni, odafigyelek arra is mit eszek, de igazából tudnám még szigorítani. A kérdés, hogy szerintetek ha így folytatom, tehát igazából csak sportolok sokat (erősítő és kardió is) és az evést nem szigorítom be, tehát eszek kb 1500-1700 kalóriát naponta akkor lesz eredmény, vagy vigyem le 1300-ra? A cukrot és lisztet minimálisra mérsékeltem a 70%-a az étkezéseimnek zöldség és hús, de makrókat nem számolok.


Bocs, ha hosszú lett.


2019. jún. 26. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez igy teljesen jo. Nem kell levinni a kaloriakat. Feherjere figyelj oda, hogy meglegyen 1-1.5 g/tskg
2019. jún. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne vidd le, sőt lehet, hogy a sok mozgás mellett még feljebb is viheted kicsit, főleg, hogy fogyni nem akarsz. Ezt ki kell tapasztalni. Elég nagy keret is kijöhet. Én kicsit nagyobb vagyok nálad, 67 kg és 174 cm, de annyit mozgok, hogy 2400 kcal mellett is fogyok, pedig édességek nélkül annyi is nehezen jön össze egy nap.
2019. jún. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!