Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 170cm-hez a 68kg normális?

170cm-hez a 68kg normális?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy kövér vagyok, de amikor ezt szóvá teszem akkor a legtöbb ember azt mondja, hogy ez nem igaz meg hogy tök jó az alakom. Szerintetek csk udvariasságból mondják vagy tényleg ne parázzak ezen?
2019. jún. 26. 21:19
 1/4 anonim válasza:

Sok mindentől függ. Nálam pl 167/57hez még mindig meglátszik a fölösleg, míg 160/60 kilós barátnőmön aligha.

Mérd le a mell-derék-csípő méreteidet, és ahhoz igazodj

2019. jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem szàmítasz túlsúlyosnak, de ezt neked kell érezni. Van 170cm/72 ,kilós baràtnőm. Nyilvàn nem egy modellalkat akinek se segge se melle, nincsenek kint a bordài meg ilyenek, tök jól néz ki. D kosaras mellek, vékony derék, széles csípő. ( Homokóra alkat) Nőies, formàs. Annyi, hogy nem divatvékony, hanem teltebb, de nem túlsúlyos. A kiló egyàltalàn nem hatàroz meg semmit, max durvàbb esetben. Ha 170 centihez egy csaj mondjuk 85 kg az màr esélyesen zsírfelesleg, nem izom. Sokmindentől, pl testalkattól is függ. Egy alma alkat pl hasra hízik leginkàbb és ott pàr kg felesleg miatt is lehet màr arànytalan a test összképe. Egy kép többet mondana, testhezàlló cuccban.
2019. jún. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En jelenleg 71 kg vagyok 170 cm-hez. 68 kg-osan is van rajtam bőven zsír. Hasra hízok, igy nagyon zavaró.Ruhaban nem annyira latszik, ezért masok mondjak, hogy jo alakom van, de ha felveszek egy testhezallo ruhat, akkor meg terhesnek gondolnak. Nekem az ideális súly 60 kg.Celom a 88-87 cm-es haskörfogat(az mar egeszsegesnek mondható)

Ezt azert irtam le, hogy lehet nalad is hasonlo a helyzet. Ha pedig arányosan osztódik el rajtad a felesleg(comb, popsi, mell) akkor biztosan jol nezel ki

2019. jún. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

teljesen relatív. ha jól oszlik el rajtad, és viszonylag izmos vagy, lehet, hogy nagyon szuper alakod van. még ha nem is vagy izmos, kövér tuti nem vagy 68 kg-al, max normál alkatú (ami se mem vékony, se nem molett)

én pl 169 cm-el vagyok 57 kg, alapvetően vékony/normál alkatom van, de szeretnék izmosabb lenni.

2019. júl. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!