Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb 170cm magas vagyok és...

Kb 170cm magas vagyok és 100kb kb menyire kéne le fogynom és még anyi ha naponta el járok futni kb 30-40percet és szoba biciglizek 30-40percet akkor suli elejére le tudnák fogyni a normális sulyra? és kb étkezésemet milyenre kéne át alakitani

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 00:16
 1/7 anonim válasza:
11%
Én suli mellett toltam 700 kalóriás étrendet, minden reggel mentem futni 30 percet, majd lenyomtam 1 óra fitnesz dvd-t, plusz az iskolai tesiórán spinning bicajon jó 600 kcal, majd délután 1 óra röpi, hazaértem még 1 óra fitnesz dvd a gyűjteményből majd 1 óra futás. Én így adtam le 2 hónap alatt 15-18 kilót (vagyok 178 cm). De csak csínyján vele, volt, hogy reggel annyira leesett a vércukrom, hogy nem bírtam felkelni és az ügyeleten kötöttem ki. Plusz ha fontos a tanulás, mert érettségizni fogsz SEMMIKÉPP NEM JAVASLOM EZT! Plusz idegbeteg leszel a szénhidrátszegény táplálkozástól. Engem nagyon megviselt mentálisan, azóta sem merem végig csinálni újra, pedig kéne.
2012. jún. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
39%
Első válaszoló, te valamit nagyon elszámoltál. 700 kalóriát vittél be és csak spinningel elégettél 600-at... aha, na persze, akkor mégis miből volt energiád élni? Pláne a te magasságodhoz, minimum 1500 kalóriára lenne szükséged, de suli mellett akár 1700 is elmegy, ami még mindig az az érték, amitől nem hízol, hanem fogysz. Szerintem nem tudod, miről beszélsz.
2012. jún. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ja és kérdező, a futást egyenlőre hagyd, mert nagyon megterheli az ízületeid meg a szíved a súlyod miatt. A biciklizés és úszás viszont jó.


Heti 1-2 kilónál ne akarj többet fogyni, mert az nagyon leterhelné a szervezeted, bár az elején úgy is több megy le hirtelen, mert kiürül a sok víz meg méreganyag. Szerintem ha biztonságosan fogysz, szeptemberig lehetsz kb. 75-80 kg.

2012. jún. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a biztonságos fogyás alatt mit értesz?
2012. jún. 19. 10:13
 5/7 anonim válasza:
Hát, hogy heti nem több, mit 1-2 kiló fogyás... természetesen a legelején ez úgyis több lesz.
2012. jún. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2012. jún. 19. 15:34
 7/7 anonim válasza:
2012. jún. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!