Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek az 1500 kcl az...

Szerintetek az 1500 kcl az kevés vagy inkább sok egy fogyókúrához? Rendszeresen edzek! Minden nap! 1 órát (kardió) és többször is megfordult a fejemben hogy jó e az 1500 kcl.

Figyelt kérdés
2019. júl. 10. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Életkor és nem függvénye is, továbbá a sport intenzitása, az étel összetétele sem mindegy.

Szerintem a napi sport mellett kevés inkább, de nem vagyok szakember.

Én ezer kalóriát eszem egy nap, ülőmunka és nagyon kevés mozgás mellé, ami leginkább séta és takarítás.

2019. júl. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Magassag, sulytol fugg. En edzes nelkul eszek ennyit fogyashoz. Edzős napon+annyi emennyit elegetek mozgassal.

170cm/70kg/N

2019. júl. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Én pl 2000 kalóriával fogyok de nagy súlyról indulok.
2019. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Magasság, súly, nem, edzés intenzitása befolyásolja. 70 kg vagyok, napi 1 óra kardió jellegű mozgás mellett 2300 kcal körül már bőven fogyok.


De mindegy. Ha éhes vagy, egyél többet. De lehet, hogy az összetételen is érdemes lehet változtatni. Makrotápanyagokat is számolj, figyelj a magas rostbevitelre (25 g/nap a WHO ajánlás, az egy átlagembernek rengeteg). A cukor csökkentése segíthet, ha még nem vetted célkeresztbe.

2019. júl. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Én àllandóan éhes lennék ennyivel és kínlódnék. 2100-2600 kalória közt van fogyàshoz a diétàm, de én nem kalóriàkat szàmolgatok, hanem fehérjére, zsírra, szénhidràtra figyelek.( Az étrend beàllítàsakor még írtam mindent, ezért làttam mennyit eszem kalóriàban.) Szénhidràtból keveset, zsírból fehérjêből sokat fogyasztok. Ülőmunka+ heti 3 egy óràs edzés.
2019. júl. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!