Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Volt-e a paleoval valakinek...

Volt-e a paleoval valakinek rossz tapasztalata?

Figyelt kérdés

Csak személyes tapasztalat érdekel, tehát valaki csinálta és valamiért nem jött be neki.

Szóval tapasztalatból szerzett vélemény érdekelne, nem elméleti okoskodás :-).

Köszi



2013. jún. 18. 15:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
74%
Igen, folyamatosan ment a hasam, és állandóan fáradt voltam, semmire sem volt energiám, ezért egy hónap után abbahagytam.
2013. jún. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 A kérdező kommentje:
És ettél esetleg paleos kenyereket?
2013. jún. 18. 15:37
 3/78 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdezem, mert én sokáig ettem paleos kenyereket és egy idő után elkezdett menni a hasam és én is kókadt voltam.

Aztán ahogy abbahagytam a kenyereket, minden rendeződött.

Azóta nem eszem kenyeret és nem is hányzik.


Fitátok miatt, a sok magban lévő fitát állítólag megakadályozza egy csomó vitamin felszívódását.


És semmi pozitívat nem tapasztaltál a paleo által? Úgy értem semmi sem javult?

2013. jún. 18. 15:41
 4/78 poiu ***** válasza:
54%
Én nem eszem paleos kenyeret, soha nem is próbáltam és kösz jól vagyok.
2013. jún. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 A kérdező kommentje:

Te, én is jól vagyok és nem eszek paleos kenyeret :-D!


Én is paleos vagyok ám :-), csak kiváncsi vagyok mások miért hagyják abba.

2013. jún. 18. 16:01
 6/78 anonim ***** válasza:
46%
Megvertek a vadőrök, mert megkárosítottam a természetet.
2013. jún. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 A kérdező kommentje:
????
2013. jún. 18. 16:49
 8/78 anonim ***** válasza:
85%
Az elsö vagyok: nem ettem semmilyen kenyeret, a paeloban a lisztes ételeket NEM helyettesítettem semmivel, zöldségek, hús-tojás, zsirok, olajos magvak azok, amiket ettem, de nem bírtam
2013. jún. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 A kérdező kommentje:
Értem, és semmi pozitivat nem tapasztaltál?
2013. jún. 18. 17:28
 10/78 anonim ***** válasza:
84%

Nem, semmi pozitivat nem tapasztaltam, csak azt, hogy egész idö alatt nem éreztem magam sehogy sem jól.

Ha heteken keresztül egész nap azzal vagy elfoglalva, hogy megy a hasad és nem tudsz semmit csinálni, a munkahelyen is már csak problémád van, mert állandóan rohangálhaszt WC-re, akkor nem sok minden van, amit pozitivnak lehetne tekinteni.


Hozzáteszem, hogy amióta a hagyományos "mindenevö" rendszerre visszatértem, semmi bajom, a rosszullétem teljesen megszünt. (És nem is híztam azóta sem az eredeti súlyhoz képest. A paleo alatt ugyan fogytam, de ezt nem akartam, mert elötte is elég vékony voltam 165/45)

2013. jún. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!