Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy érzem megbolondultam....

Úgy érzem megbolondultam. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2 gyerkőcöm van. 3 és 5 éves. Évek óta nem nézek tv-t mert amikor odajutnék fáradt vagyok, nappal meg ők nézik. Minden bapom róluk szól. Úgy érzem most már csak azért élek, hogy egy feladatom van ebben az életben. Az ő kiszolgálásuk. Belefásultam. Minden nap ugyan az. Játszótér, bolt fürdés fekvés.

Gyerek előtt mozgalmas változatos volz az életem. Minden nap szinte azért küzdök lelkileg hogy túléljem a napot. Kényszert érzek kilépni ebből és más életet kezdeni. Párom nincs...

Szüleim vállalnák a gyerekek nevelését ha leomdanék róluk. 25 éves vagyok.

Begolyóztam. Nem szeretem már a kicsiket úgy érzem mert megfojtanak és a rabuk vagyok.

Meggondolatlanul vállaltam vagyis tartottam meg őket tudom.

Minden nap sírok, hogy ezt nem akarom, nem így akarom élni az életem. Rohadtul megútáltam ezt a szerepet. Sőt ki akarok tőrni mert megbolondulok ha ez így lesz tovább.

Nem tudok anyaként funkcionálni mert útálom az anyaság minden egyes részét. Nem tzdom de megőrjít ha arra gondolok évekig őket kell szolgálnom tanulni velük...

Nem nem birom.

Hazaakarok menni este a munka után nyugodtam elfogyasztani a vacsorám és leülni végre több év után csendben nyugalomban tv-t nézni és ágyba bújni nem sokkal utána. Arra vágyom ha nappal hazamegyek ne kelljen senki után pakolni..mert minden úgy van ahogy hagytam. És megincsak nyugalom csend vár haza.

Képtelenség ezt tovább csinálnom. Attól félek pszichiátrián kötök ki és az senkinek sem lenne jó.

Nem a segítséggel van baj mert a szülők segítenek. Pusztán a ténnyel, hogy besokaltam és simán el tudnám őket hagyni és elköltözni más városba.


2020. szept. 5. 20:41
 61/104 A kérdező kommentje:

Mert aki akar írjon. Ennyi. Nekem kedves utolsó nem kell a segítséged de ga meg is tetted köszi szépen..

Nem zárom hisz azt se rudom hogy kell. Menj pihenni negy 12 kor most már. Szia

2020. szept. 5. 23:20
 62/104 anonim ***** válasza:
91%

Leírod,hogy nem kellenek már válaszok,ennyi.


De tessék itt az enyém,minden kételyt félretéve.


1. Hagyd az oviban délutánig őket. Nem csak neked lesz szabadidőd,hanem nekik is jobban fog menni a szocializálódás.

2. Támaszkodj a szüleidre. Ha semmikép nem bírod,akkor ne csak egy pillanat alatt történjen meg. Fokzatosan,éreztesd velük,hogy a nagyszüleid,azok akikre támaszkodhatnak, te pedig távolodj minnél inkább és menj át inkább barátba. Fontos!!!Ezek után már nem veheted vissza az anyaszerepet.

3. A gyors hangulatingadozások, összezavarhatják őket,ezért olyan hisztisek. Ha az anya nincs kibékülve az életével,akkor a gyerek is nyűgösebb.

2020. szept. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/104 Derjaderja ***** válasza:
66%
Off de én kész vagyok ettől a csúcsszuper svájci módszertől 😂 bocs, adtam korábban a kérdésre is választ.
2020. szept. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/104 anonim ***** válasza:
80%

Ordas kamu, mult heten is volt egy hasonlo, csak ott egy gyereke volt es ferje, akivel a regi eletuket akartak vissza. Arra nem valaszoltam, de ha vakakinek megvan belinkelne?

Itt valaki fiatal lanyokat uszit az anyasag ellen,azert ir ki allandoan ilyen kerdest.

2020. szept. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/104 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon megértelek. Én 23 évesen szültem meg a nem tervezett, mégis megtartott gyerekemet, leginkább a szüleim "nyomására", ők nagyon-nagyon szerették volna. Velük élünk, támogatnak, tehát a nagy megmondók szerint egy szavam sem lehetne. Csakhogy a gyerek brutálisan problémás, és hiába hordom babakora óta fejlesztésre, ez nem fog változni, sőt... És nem, nem azért, mert az én lelki állapotom vagy nevelési hibáim okozzák, hanem mert már a várandósság alatt tönkre lett cs.szve az idegrendszere. Fél napot van óvodában, így munkám nincs, ekkora kihagyás után pedig már nem is lesz. Az életem annyi, hogy óvodába és fejlesztésre hurcolom, itthon pedig küzdök, harcolok vele, mert nem vagyok hajlandó ráhagyni a sz.rságait. Annyira ellenálló, irányíthatatlan, hogy még egy orrfújás vagy egy hajösszefogás is komoly meccs, masszív ordítással, őrjöngéssel. Nyilván utál, mert én vagyok a rossz zsaru. Én pedig torkig vagyok a születése óta élhetetlen viselkedésével. Ja, pasim a terhesség óta (tehát évek óta) nincs, még szexre sem jut senki, leszámítva a legalja kategóriát, amit inkább kihagyok, talán érthető. És fiatal vagyok én is, még most sem töltöttem be a 30-at. Ez/ilyen az életem... Jól írta itt az egyik hozzászóló, ezt senki nem viselné jobban. És azzal, hogy egy pszichiáter begyógyszerez, semmit nem ér el az ember, max. függő is lesz.
2020. szept. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/104 anonim ***** válasza:
22%
Baromira sokmindent eltűrsz a kölykeidnek. Kicsit nagyobb szigorral, kevesebb seggnyalással és a nagyot házimunkára tanítással nem lenne problémád.
2020. szept. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/104 Derjaderja ***** válasza:
83%
65. Mi ártott az idegrendszerének a terhesség alatt, törtènt vmi?
2020. szept. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/104 anonim ***** válasza:
46%
Derjaderja: alapból egy minőségileg alultáplált, egészségtelen szervezetben fogant meg. Elvették az IR kezelésére szolgáló metformint, ezzel hagyták kialakulni a GDM-et, amit aztán rosszul kezeltek (aceton a vizeletben, rossz cukorértékek stb.). Tele voltam hiánnyal: vas, D vitamin stb. Mint utólag kiderült, MTHFR mutáció miatt nem folsavat kellett volna szednem, hanem folátot. Ilyenek. A szülés is problémás volt. Mindennek eredményeképp már a kórházban olyan kezelhetetlen-ordítós volt, hogy folyamatosan ott szobroztak mellettünk a csecsemősök, próbálva segíteni, hogy ezzel egyúttal csend legyen végre az osztályon is, de hiába. Teljesen kiakadtak rajta ők is, pedig nyilván sokat láttak már. Innentől kezdve az van, hogy vihetem akár a világ végére is, sz.rból nem lehet várat építeni, ezt jól bizonyítja az elmúlt közel 6 év. Semmi nem hozza helyre a pre- és perinatális károsodásokat, és nem lepne meg, ha a Kérdező gyereke(i) esetén is lennének ilyenek, csak nem tud róla, mert nem minden esetben derül ki. Ilyenkor jön az, hogy rossz, neveletlen gyerek + inkompetens (fiatal) anya... 😏 Tudom, átéltem, -élem a mai napig, kevés ennél destruktívabb, nyomorítóbb, bántalmazóbb hozzáállás van az anyaságot illetően.
2020. szept. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/104 A kérdező kommentje:

66/

Neked ugye nincs gyereked jól érzem a " kölykeid" szóból...?

Nem érdekel a Te gyerekmentes kommented.

2020. szept. 6. 08:52
 70/104 anonim ***** válasza:
0%
Nem az az elkényesztetés,ha az anya túl teljesíti magát,hanem ha mindent megvesz,ami szem szájnak ingere.
2020. szept. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!