Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy érzem megbolondultam....

Úgy érzem megbolondultam. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2 gyerkőcöm van. 3 és 5 éves. Évek óta nem nézek tv-t mert amikor odajutnék fáradt vagyok, nappal meg ők nézik. Minden bapom róluk szól. Úgy érzem most már csak azért élek, hogy egy feladatom van ebben az életben. Az ő kiszolgálásuk. Belefásultam. Minden nap ugyan az. Játszótér, bolt fürdés fekvés.

Gyerek előtt mozgalmas változatos volz az életem. Minden nap szinte azért küzdök lelkileg hogy túléljem a napot. Kényszert érzek kilépni ebből és más életet kezdeni. Párom nincs...

Szüleim vállalnák a gyerekek nevelését ha leomdanék róluk. 25 éves vagyok.

Begolyóztam. Nem szeretem már a kicsiket úgy érzem mert megfojtanak és a rabuk vagyok.

Meggondolatlanul vállaltam vagyis tartottam meg őket tudom.

Minden nap sírok, hogy ezt nem akarom, nem így akarom élni az életem. Rohadtul megútáltam ezt a szerepet. Sőt ki akarok tőrni mert megbolondulok ha ez így lesz tovább.

Nem tudok anyaként funkcionálni mert útálom az anyaság minden egyes részét. Nem tzdom de megőrjít ha arra gondolok évekig őket kell szolgálnom tanulni velük...

Nem nem birom.

Hazaakarok menni este a munka után nyugodtam elfogyasztani a vacsorám és leülni végre több év után csendben nyugalomban tv-t nézni és ágyba bújni nem sokkal utána. Arra vágyom ha nappal hazamegyek ne kelljen senki után pakolni..mert minden úgy van ahogy hagytam. És megincsak nyugalom csend vár haza.

Képtelenség ezt tovább csinálnom. Attól félek pszichiátrián kötök ki és az senkinek sem lenne jó.

Nem a segítséggel van baj mert a szülők segítenek. Pusztán a ténnyel, hogy besokaltam és simán el tudnám őket hagyni és elköltözni más városba.


2020. szept. 5. 20:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/104 anonim ***** válasza:
81%
En csak azt nem ertem, hogy a fenébe jutottál 2 gyerekig? Úgy hogy akartad, nem? Tehát visszakanyarodjunk oda, hogy pszichiáter kell neked.
2020. szept. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/104 anonim ***** válasza:
69%

Én egyedül a szegény gyerekeket sajnálom.

Passzold a szüleidhez,te meg legyél boldog...de nem leszel az,mert akkor már az lesz,hogy egyedül vagy+a depressziódon nem javít az egyedüllét.

2020. szept. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/104 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszónak írom. Teljes mértékben igazat írsz. Anyukám imád és gyerekként is imádotz tudom és éreztem.

Ö nagyon jó anya.

Én nem születettem anyának. Sajnos eddig nem ismertem be magamnak. Önzö vagyok és a saját dolgom kényelmem a legfontosabb. Nehezen alkalmazkodom. És erre a gyerek után jöttem rá.

Szívem szerint sehova se mennék hisz csak én vagyok nekik tudom és nagyon sajnálnám őket.

De ez a kísértés a szingli nyugis élet felé húz. Nem tudom miért pont ezt akarom miért pont én estem ebbe. Bánt nagyon. De ez a vágy nagyon rossz.

2020. szept. 5. 22:03
 34/104 anonim ***** válasza:
81%

Szomorú egy sztori.


Ezért nem kell a 18, 20 éves kislányokat tolni előre ezerrel, bíztatni elvakultan, hogy ha véletlen becsúszik a baba, akkor persze, tartsák meg, mert milyen szép, meg milyen jó, meg milyen álhatatos, csodás dolog a gyermek érkezése és majd meg oldják közösen, mert a szeretet az átlendít minden nehézségen. Bús francokat.


Én 28 évesen pontosan érzem magamról és tudom, hogy nagyon nem érettem még meg az anyaságra és nem szeretnék még gyermeket az életembe, lehet soha sem.


Ezért lenne nagyon, nagyon fontos megtanítani a lányoknak, fiatal nőknek, hogy legyen annyi belátásuk és önismeretük és ne szüljék meg azt a gyereket, ha nem akarják biztosan. Mert az abortusz nem gyilkosság.


A szeretet hiánya, az a gyilkosság. A lelket öli meg a kis gyermekben. Ez a valódi bűn és nem az abortusz.

2020. szept. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/104 anonim ***** válasza:
83%
Első körben keress fel egy pszichiátert! Nem pedig pszichológust
2020. szept. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/104 Derjaderja ***** válasza:
80%
Ez mióta van hogy csak visítanak meg veszekszenek? Azért ez se normális.
2020. szept. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/104 anonim ***** válasza:
57%

De ilyen kicsi gyerekeknek este 7-8 körül már ágyban a helye. Akkor utána hogyhogy nincs időd magadra?


Nekem nincs gyerekem, szóval nem fogok nekiállni okoskodni, én voltam többször babysitter és most a nővéremnek van egy 4 hónapos gyereke és egyre erősebben azt érzem, amit te - nem vágyok gyerekre. Hisztisek, hangosak, akaratosak, önzőek, az egész életed onnantól kezdve körülöttük forog. Én ebbe biztosan belebolondulnék, bármennyire is tudnám szeretni, nem hiszem, hogy rááldoznám az anyaságra a szabadságomat. Egyszerűen van, aki erre a szerepre születik és van, aki nem. Csak sajnálom, hogy te későn jöttél rá. Tarts egy kis szünetet, passzold le a gyerekeket 1-2 hétre. Az kell járjon a fejedben, hogy hiába nem akarod, ezt választottad és ezért vállalnod kell a felelősséget is. Itt gyerekek életéről van szó. Persze örökbe is adhatod őket, biztos lenne sok szerető család.

2020. szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/104 A kérdező kommentje:

Évek óta. A nagy problémás viselkedés zavarral küzd...problémás a mai napig. A kicsi most kezdi feszegetni a határokat.

Pszichiáterhez elmegyek ezen nem múlik. Nem tudom mit tesz hisz az ember agyát ahogy gondolkozik nem leget megváltoztatni hisz az érzés belülről jön.

Felelötlen voltam amit 10000 szer megbántam. Bár meddő lettem volna most nem lenne ez.

2020. szept. 5. 22:14
 39/104 anonim ***** válasza:
77%

Összeszedem az eddig megtudtakat.


1. Az apa tehát legalább 2 évet segített a gyereknevelésben.

2. Az 1. gyereknél nem jelentkeztek ezek,a problémák.(Hiszti,nincs időd semmire,rossz közérzet.)

3. Minden a 2. gyereknél kezdődött, de akkor már volt egy kis tapasztalatod az 1. gyerek lévén.

4. A gyerek legalább 8 órát tölt oviban.(8-16 óráig,szombat-vasárnap kivétel.)

5. Feltételezhetőleg dolgozol.

6. Vannak segítő nagyszülők,akik még a gyereknevelést is átvennék.

7. Nem írsz szülő barátokról vagy a gyerekeid barátairól.

2020. szept. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/104 anonim ***** válasza:
17%

Hánykor fekszenek le?

Mert 7kor már tényleg az ágyban kéne lenniük.

Utána sincs egy perced magadra?

2020. szept. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!