Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy érzem megbolondultam....

Úgy érzem megbolondultam. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2 gyerkőcöm van. 3 és 5 éves. Évek óta nem nézek tv-t mert amikor odajutnék fáradt vagyok, nappal meg ők nézik. Minden bapom róluk szól. Úgy érzem most már csak azért élek, hogy egy feladatom van ebben az életben. Az ő kiszolgálásuk. Belefásultam. Minden nap ugyan az. Játszótér, bolt fürdés fekvés.

Gyerek előtt mozgalmas változatos volz az életem. Minden nap szinte azért küzdök lelkileg hogy túléljem a napot. Kényszert érzek kilépni ebből és más életet kezdeni. Párom nincs...

Szüleim vállalnák a gyerekek nevelését ha leomdanék róluk. 25 éves vagyok.

Begolyóztam. Nem szeretem már a kicsiket úgy érzem mert megfojtanak és a rabuk vagyok.

Meggondolatlanul vállaltam vagyis tartottam meg őket tudom.

Minden nap sírok, hogy ezt nem akarom, nem így akarom élni az életem. Rohadtul megútáltam ezt a szerepet. Sőt ki akarok tőrni mert megbolondulok ha ez így lesz tovább.

Nem tudok anyaként funkcionálni mert útálom az anyaság minden egyes részét. Nem tzdom de megőrjít ha arra gondolok évekig őket kell szolgálnom tanulni velük...

Nem nem birom.

Hazaakarok menni este a munka után nyugodtam elfogyasztani a vacsorám és leülni végre több év után csendben nyugalomban tv-t nézni és ágyba bújni nem sokkal utána. Arra vágyom ha nappal hazamegyek ne kelljen senki után pakolni..mert minden úgy van ahogy hagytam. És megincsak nyugalom csend vár haza.

Képtelenség ezt tovább csinálnom. Attól félek pszichiátrián kötök ki és az senkinek sem lenne jó.

Nem a segítséggel van baj mert a szülők segítenek. Pusztán a ténnyel, hogy besokaltam és simán el tudnám őket hagyni és elköltözni más városba.


2020. szept. 5. 20:41
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/104 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudlak sajnálni, a gyerekeidet sajnálom, az ő érdekükben az optimálisan legjobb megoldást kellene megtalálni. Ha ennyire nem szereted, sem őket, sem ezt a szerepet, akkor folyamatosan ezt ők érzékelik, és ki tudja mikor fordul ez nálad súlyosabbá. Bár érezhetően nem depresszió ez, és nem csupán eleged van. Hanem ezt a szerepet kösz de nem szeretnéd, szeretnél megszabadulni tőle. Arról nem tudom, hogy gondolkoztál e, hogy a szüleid vajon szeretnék e ezt a felelőséget és munkát, és a gyerekeknek mennyire fáj majd, hogy az anyjuk így viszonyul feléjük. Kicsit beszűkült a gondolkodásod most, és csak azt érzed, hogy neked eleged van. Kár, hogy nem vagy nyitott megoldásokra, ami részben feltöltődést vagy könnyebbséget jelentene, hanem teljesen szeretnél megszabadulni tőlük. Nincs igazán jó megoldás erre, de mindenképp jó lenne, ha pszichológussal és más szakemberekkel is felvennéd a kapcsolatot, mindannyiótok érdekében, és megkeresni a legjobb megoldást, ami az, amelyik a gyerekeknek a legjobb, minden szempontból.
2020. szept. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/104 anonim ***** válasza:
100%
91-es vagyok, rosszul fogalmaztam! De tudlak sajnálni Téged is. Annyira van az, hogy teszünk egy lépést, amit később megbánunk és nem lehet visszacsinálni. Ez egy ilyen sajnos és ennek tartós a hatása, szóval ebből a helyzetből kellene kihozni azt, ami a legjobb minden szereplőnek. Hidd el, sok szülő érzi néha, hogy elege van, de a legtöbb tudja hogy átmeneti. Jelenlek az én 3 gyerekem kamasz, kiskamaszok. Egy évet totálisan egyedül voltam velük, úgy, hogy karantén tehát március elejétől mostanáig, nonstop otthon voltak, iskola ugyebár nem volt. Zéró segítsét, és dolgozni is kellett otthonról mellettük plusz digitális oktatás meg minden házimunka. Nagyon kimerültem és alig vártam már az iskolakezdést hogy egy pici, kicsi minimál énidőm legyen már vége. Emiatt lelkifurdalást éreztem, de közben azt is, hogy kimerültem, fel kell töltődnöm, mert így már nem vagyok képes magamból adni.
2020. szept. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/104 anonim ***** válasza:
78%
88-as vagyok. Egy percig sem arra gondoltam, hogy neked jobb-e, hanem, hogy hihetetlen, hogy minden idiótának lehet gyereke. Így beszélsz 2 kicsi gyerekről, akiknek te vagy a világ közepe... inkább a tv-t néznéd, mint hogy velük foglalkozz. Gratulálok, anyuka!
2020. szept. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/104 anonim ***** válasza:
84%
Cuki vagy.
2020. szept. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/104 A kérdező kommentje:

93/

Te vagy egy nagy idióta.....

2020. szept. 8. 08:14
 96/104 anonim ***** válasza:
63%
Fáj az igazság kérdező?
2020. szept. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/104 A kérdező kommentje:

96/

Úgy érzrm én senkit nem idiótáztam le. Eddig.. Ő viselkedett vagy Te paraszt módon. ki tudja ki irta. Jóhogy visszakapja...

2020. szept. 8. 08:45
 98/104 anonim ***** válasza:
56%
Persze, hogy fáj neki az igazság. Ha valaki így beszél az anyaságról, a gyerekeiről, ahelyett, hogy mondjuk azelőtt gondolkodott volna, mielőtt széttette volna a lábát, az szimplán egy sz@r alak.
2020. szept. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/104 A kérdező kommentje:
98 Te is caralak vagy ha így ismeretlenül ítélkezel.
2020. szept. 8. 12:31
 100/104 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj inkább.
2020. szept. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!