Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy érzem megbolondultam....

Úgy érzem megbolondultam. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2 gyerkőcöm van. 3 és 5 éves. Évek óta nem nézek tv-t mert amikor odajutnék fáradt vagyok, nappal meg ők nézik. Minden bapom róluk szól. Úgy érzem most már csak azért élek, hogy egy feladatom van ebben az életben. Az ő kiszolgálásuk. Belefásultam. Minden nap ugyan az. Játszótér, bolt fürdés fekvés.

Gyerek előtt mozgalmas változatos volz az életem. Minden nap szinte azért küzdök lelkileg hogy túléljem a napot. Kényszert érzek kilépni ebből és más életet kezdeni. Párom nincs...

Szüleim vállalnák a gyerekek nevelését ha leomdanék róluk. 25 éves vagyok.

Begolyóztam. Nem szeretem már a kicsiket úgy érzem mert megfojtanak és a rabuk vagyok.

Meggondolatlanul vállaltam vagyis tartottam meg őket tudom.

Minden nap sírok, hogy ezt nem akarom, nem így akarom élni az életem. Rohadtul megútáltam ezt a szerepet. Sőt ki akarok tőrni mert megbolondulok ha ez így lesz tovább.

Nem tudok anyaként funkcionálni mert útálom az anyaság minden egyes részét. Nem tzdom de megőrjít ha arra gondolok évekig őket kell szolgálnom tanulni velük...

Nem nem birom.

Hazaakarok menni este a munka után nyugodtam elfogyasztani a vacsorám és leülni végre több év után csendben nyugalomban tv-t nézni és ágyba bújni nem sokkal utána. Arra vágyom ha nappal hazamegyek ne kelljen senki után pakolni..mert minden úgy van ahogy hagytam. És megincsak nyugalom csend vár haza.

Képtelenség ezt tovább csinálnom. Attól félek pszichiátrián kötök ki és az senkinek sem lenne jó.

Nem a segítséggel van baj mert a szülők segítenek. Pusztán a ténnyel, hogy besokaltam és simán el tudnám őket hagyni és elköltözni más városba.


2020. szept. 5. 20:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/104 anonim ***** válasza:
80%

Ket ev kulonbseggel, ketszer teherbe estel, mindkettot megtartottad, a szuper anyad segit, es most jossz ra, hogy nem akarsz gyereket, ide meg onigazolasert jottel, hogy elhagyd oket?? Bocs, de nekem ez magas.

Remelem, a gyerekeid lelki eletenek romjain, hogy se az apjuknak, se az anyjuknak nem kellettek, majd az ures, csendes lakasodban boldog leszel a TV mellett. Bár toled meg ez is kitelik...

2020. szept. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/104 A kérdező kommentje:

37/

Ugyan ezt éreztem régen. Mégis rohadt felelőtlen voltam mert azért hajtott a kíváncsiság és belevágtam nem gondolva végig hogy ez egy életre szól.

Nem én nem vagyok anyának való és sokat ordítok kiabálok velük ki vannak az idegeim. Feszült vagyok ha velem vannak mert idegesítenek ha rájuk nézek hogy elcsesztem az életem én hülye.

Mint egy rossz álom olyan.

Sokszor gondoltam arra hogy lemondok és örökbeadom. De nem tudom megtenni. Félek elsírnám magam 2 év múlva ha látnám őket hogy ezt a változást nélkülem élték már meg és fogják is. Ez szörnyű érzés nagyon. Nem akarom hogy más tapaaztalja meg amit nekem kell.

Közben örlödök. Menni akarok és hátra se nézni és velük maradni és részese lenni a felnövésüknek.

Sírok ha ezt a 2 utat látom. Egyik se jó közbe úgy érzem belepusztulok.

2020. szept. 5. 22:25
 43/104 Derjaderja ***** válasza:
90%

És vhogy összeköltözni nem tudsz anyukáddal egy kicsit? Vele is csak visítanak?

Nekem itt vmi nevelési hiba is sejlik, amellett hogy persze érzik a frusztrációdat?

Pl mi az, hogy nem tudsz tévézni, mert ők tévéznek? Meg ez az állandó visítás - milyem viselkedeszavar ez? Mostanában úgy használják ezt a szót, mint vmi magyarázatot.

Pl autista? Adhd-s? Vagy mi, mert megfelelő fejlesztés mellett ők se visítanak egész nap. Valami nevelési tanácsadás is kéne Neked, határok meghútása, kommunikáció stb

Talán anyád tudna ebben segítwni.

2020. szept. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/104 anonim ***** válasza:
48%

Na,éppen ezért sürgüsen fel kell keresni egy pszichiátert.

Ezt az örökbeadásos fszságot felejtsd el!

2020. szept. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/104 anonim ***** válasza:
85%

Hát, jelentkezzen, akinek 7kor ágyban az ovisa! 😆

Az enyém az oviban mindig sikeresen elalszik, ami miatt itthon kb 10ig ébren van.

Na de a témához: szerintem kérdező, az életednek nem az a megoldása, hogy felrúgod a jelenlegit, hanem hogy szépen apránként felszámolod a gondokat. Pl megneveled a gyerekeket, mert nem vagy a szolgájuk, fix időpontokban beveted a nagyszülőket és lazítasz. Meg szerintem kezdj el sportolni, mentálisan is segíteni fog.

2020. szept. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/104 anonim ***** válasza:
35%
Szüleid mit szólnak?
2020. szept. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/104 anonim ***** válasza:
25%

#45

Én ahol babysitter voltam Svájcban, három gyerek volt, 3, 6 és 7 évesek. Este 7-kor pontban lefekvés. Olvastam nekik előtte mesét, jól besötétítettem és becsuktam az ajtót. Ha kijöttek, visszavittem őket az ágyba, sőt anyuka néha szimplán rájuk zárta az ajtót, amíg el nem aludtak, ez lehet drasztikusan hangzik, de hát inkább ez, minthogy ott szórakozzanak velünk és folyton kimászkáljanak este 10-ig😂Te vagy a szülő, a gyerek akkor fekszik, amikor te mondod.

2020. szept. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/104 anonim ***** válasza:
79%
43 mégis milyen gond lenne? Kérdező teljesen használhatatlan, nem neveli őket, megy a kisebb ellenállás irányába és mindent megenged nekik. Na ez most kezd visszaütni. Azért ha a gyerekbe nem fektet energiát az ember az megbosszulja magát.
2020. szept. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/104 A kérdező kommentje:

Köszönöm. A könnyebbik és gyorsabb utat választanám tudom. Csak ki vagyok már készülve és úgy érzem gyors végleges döntés kellene. Pszichiáterbe bízok hogy rendbe tesz. Ez olyan se veled se nélküled érzés.

Nagyszülők sokat segítenek. Sajnos évek óta nem sportolok. De nagyon szeretnék már egy ideje. Csak míg gyerek nélkül heti 4 szer mentem du. Most nem tudnék hétköznap nagyon. Így inkább mellőztem ezt a dolgot.

Este 9-fél 10 kor alszanak. De cserébe nem ébrednem fel sokszor reggel 7 -8 ig ami jó.

7 kor feküdnének hajnalba már kukorékolnának. Inkább egy végig aludt éjszaka mint 2 óra este énidő. Nekem ez fontosabb.

2020. szept. 5. 22:43
 50/104 anonim ***** válasza:
17%
39. válaszát nézve,elég kamunak tűnik a kérdés... :/
2020. szept. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!