Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha így látnátok egy anyukát...

Ha így látnátok egy anyukát cipelni a babáját, akkor szólnátok neki?

Figyelt kérdés
Ma vásárlás közben észrevettem egy anyukát, aki a hátára kötve cipelte a csak pár hónapos babáját, és ezzel jobbra balra rángatta a fejét. Igaz nem vagyok gyermekorvos, de orvosnak készülök, és pontosan tudom, hogy ez rosszat tehet a babának, mivel még nagyon fejletlenek a nyakizmai, nem tudja tartani rendesen a fejét, és ez megnövelheti az SBS kockázatát is, aminek az egyik szövődménye az intracranialis vérzés. Szólni akartam volna az anyukának, hogy ne cipelje így a babáját, mert ez rosszat tesz neki, de nem tűnt nagyon barátságosnak és végül nem szóltam semmit, mert nem akartam konfliktust, ha esetleg kötekedésnek fogta volna fel. Ti mit tettetek volna?
2023. ápr. 12. 16:43
 231/245 anonim ***** válasza:
100%

Szakmabeli vagy ja...meg csak most tanulsz te okos 😂😂sot az sem derult ki mikor kezdted a sulit

225

2023. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 232/245 anonim ***** válasza:
100%
231 ha egyáltalán elkezdte :D
2023. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 233/245 anonim ***** válasza:
100%
232 ja,lehet csak itt okoskodik es a netrol tanul..🤣
2023. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/245 anonim ***** válasza:
100%
Az tény, hogy az anyagot nem könyvből olvasta, hanem webbetegről meg hasonlo oldalakrol másolgatott ide😂
2023. ápr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 235/245 A kérdező kommentje:

229: direkt nem írtam magamról semmi specifikusabbat, és pont azért, mert érvek hiányában egyeseknél személyeskedésbe megy át a vita. Van annyi tudásom, hogy megfelelőbben értékeljek ki egy helyzetet, mint bármilyen laikus.

Több okból is veszélyes így hordani egy csecsemőt.

2023. ápr. 13. 19:28
 236/245 A kérdező kommentje:

234: magamtól próbáltam elmagyarázni, hogy miért veszélyes, és nem hitettétek el. Majd bemásoltam egy cikket is, ami levalidálta az állításaimat, erre elkezdtek személyeskedni, mert szakmailag nem tudtok belekötni.

Mindegy, én nem fogok minősítgetni, de innentől kezdve semmi értelme ennek a vitának. Ha sikerült valakit felvilágosítani, akkor máris megérte. Akiket meg nem, azok maradjanak továbbra is a sötétségben, ha nekik ettől jobb.

2023. ápr. 13. 19:32
 237/245 anonim ***** válasza:
94%
Annyira szakmaiak vagytok ketten, hogy egyikőtök se látott még gyereket, és el sem tudjátok képzelni háton hordozva hogy maradnak életben!😃
2023. ápr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 238/245 anonim ***** válasza:
100%
Meg mindig hajtja a magaet...eskuszom vegem van 😂
2023. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 239/245 anonim ***** válasza:
93%
Egy tobb gyermekes anya nagyon laikus lehet...😂😂
2023. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 240/245 Derjaderja ***** válasza:
100%

Én a háziorvos here kifejezésen nevettem. Azt hittem egy korábban író háziorvost szidalmazott azzal, hogy egy here.

Ezen a ponton el is vesztettem a fonalat.

2023. ápr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!