Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Újabban mitől divat nulla...

Újabban mitől divat nulla háttérrel szülni?

Figyelt kérdés

Egyre többször tapasztalom, hogy olyan leányok/nők válnak anyává, ahol az anyagi körülmények cseppet sem biztosítottak, de sokszor még az érzelmiek sem.

Rengetegen kérdezgetitek, mikor jön a gyes (nem mintha nem lenne fent az interneten a pontos utalási rend), és sorozatosan afelől érdeklődtök, hogy hogyan tudtok néhány ezer forintot kifacsarni az apukából.


Nem vádaskodni akarok, nem ítélkezni, csak egyszerűen nem értem őket.


2013. ápr. 2. 11:31
 121/135 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, potyognának itt az állak, ha közkinccsé tenném a nettómat... Az üzemben nem csak fizikai munkások dolgoznak, hanem munkaszervezők is.


Amúgy meg én aztán semmit sem töröltettem, nekem attól nem jobb...

2013. ápr. 3. 00:29
 122/135 anonim ***** válasza:
30%
fujjj de gáz vagy kérdező....
2013. ápr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/135 A kérdező kommentje:
A tisztességes, becsületes munkában mi is a gáz?
2013. ápr. 5. 07:46
 124/135 anonim ***** válasza:
27%
Abban semmi, de az erkölcsöddel és az értékrendeddel igen komoly baj van. Remélem ez eljut hozzád, mielőtt törlik a moderátorok.
2013. ápr. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/135 anonim ***** válasza:
72%
Figyi csak kérdező! Én is gyedről mentem szülni, nekem is tisztességes munkám volt, és képzeld mégis várom a gyedet a hónap végén! Azért mert sajnos ma Magyarországon rohadtul semmire nem elég, sem a fizetés, sem a gyed. Pedig diplomás vagyok! Én egyáltalán nem nézem le azokat akik gyesre szültek. Piszok nehéz lehet neik, mégis bevállalták, mert szeretnének Ők is szülők lenni. Ne fröcsögjél már itt, csak úgy árad belőled a keserűség és a düh. Undorító vagy ezzel a hozzáállással!
2013. ápr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/135 anonim ***** válasza:
69%

Ja és inkább ha választani lehet a gyest fizessük azoknak az anyukáknak, mint a politikusok zsebét tömjük, vagy a börtöntöltelékeket tartsuk el, esetleg a kamu rokkantnyugdíjasokat pénzeljük stb stb. Én nem sajnálom az anyukáktól a gyest, sőt ez igencsak kevés is amit kapnak.... 26 ezer Ft mégis mire elég?

Ja hogy miért nem dolgoznak előtte? Mert nincs munkahely! Ismerőseim is másfél év után tudtak elhelyezkedni. Azért itt vidéken baromi nehéz ám. Hiába akar valaki dolgozni ha egy állásra kb 100-an jelentkeznek.... nem kéne ezeket az embereket lenézni!

2013. ápr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/135 anonim ***** válasza:
100%

Máár nem azért, de ki mondta, hogy sajnálja bárki is a pénzt az anyukáktól?? Ennyire nehéz felfogni, hogy arról van szó, aki a semmire szül, apa nélkül és ilyenek.

Azzal senkinek nem volt semmi baja, hogy valaki gyest kap, és mellette a párja dolgozik...

2013. ápr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/135 anonim ***** válasza:
62%
Dehogynem, olvasd el az elejétől a válaszokat!
2013. ápr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/135 A kérdező kommentje:
Értsük már meg kérlek, az a probléma, ha valaki egyedül, munkahely nélkül, pénz nélkül, minden nélkül vállal gyereket, és remeg a keze a segélyért, a gyed-et, és a tisztességes nagycsaládosokat szóba sem hoztam...
2013. ápr. 5. 18:53
 130/135 anonim ***** válasza:
33%
És kérdező, most jól érzed magad, hogy szerencsétleneket jól kitárgyaltad? Te is kerülhetsz nehéz helyzetbe, akkor remélem magaddal is ilyen szigorú leszel, és ne mond, hogy te biztos nem, mert mindenki kerülhet.
2013. ápr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!