Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Újabban mitől divat nulla...

Újabban mitől divat nulla háttérrel szülni?

Figyelt kérdés

Egyre többször tapasztalom, hogy olyan leányok/nők válnak anyává, ahol az anyagi körülmények cseppet sem biztosítottak, de sokszor még az érzelmiek sem.

Rengetegen kérdezgetitek, mikor jön a gyes (nem mintha nem lenne fent az interneten a pontos utalási rend), és sorozatosan afelől érdeklődtök, hogy hogyan tudtok néhány ezer forintot kifacsarni az apukából.


Nem vádaskodni akarok, nem ítélkezni, csak egyszerűen nem értem őket.


2013. ápr. 2. 11:31
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/135 krisztivan ***** válasza:
74%
Szerintem nem is kell neked érteni őket,hiszen semmi közöd hozzájuk.És ennyi.
2013. ápr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/135 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem kérdező az összes hasonlóan gondolkozó társaddal együtt, fogjatok össze és amit a szüleitek kaptak segélyt és lakástámogatást azt a mai inflációval felszorozva fizessétek vissza az államnak.

Lehet példát mutatni, vagy egyáltalán valamit felmutatni az életben.!

Lehet hogy ez után senki sem fogja igénybe venni...

Ja és hozzál létre munkahelyeket is. Ahol tudnak dolgozni PÉNZÉRT! nem segélyért. Mert ma sajnos Magyarországon annyi a fizetés mint külföldön a segély....

2013. ápr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/135 anonim ***** válasza:
82%
47, elmondom. Mert pl a jelenlegi felosztó-kirovó nyugdíjrendszerben te abból kapsz majd nyugdíjat, amit a mi gyerekeink járulékként befizetnek...
2013. ápr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/135 anonim ***** válasza:
19%

Nem ismersz, de elmondom: nem szeretek senkitől függeni. Így egész életemben minden erőmmel azon leszek, hogy öregkoromban (tudod, ráncosan) ne kelljen senki támogatása soha.

Én se szeretek most másokat támogatni, és ki a f@sz vagyok én, hogy egy csomó gyerek pénzét elvegyem?


A másik pedig, hogy ezer százalék, hogy nem ebben az országban fogok megöregedni. Utalják majd utánam a nyugdíjt? Én is fizetem most...


És még mindig nem tudom, miért érték a gyerek, mert ha ennyi minden értéke, hogy egyszer majd tejel, azt megint csak nem értéknek, hanem adófizetőnek hívjuk. Tudom, ez manapság érték, de nem kéne ennyire túlozni.

2013. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/135 anonim ***** válasza:
28%
Ha 20 évesen minden hónapban elteszel az albérlet mellett(mert ugyebár olyankor már nem anyucin élősködsz?) 50 e ft-ot akkor 20 év mulva vehetnél egy olyan kecót ami Nekünk van.. De ugyebár addigra már nem annyi lesz... Vagy a ft nem fog annyit érni... Akkor már 40 leszel és ha még is meg tudtad venni akkor is üres lesz.... Szóval még mindig nem lesz meg a háttered a gyerekhez...
2013. ápr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/135 anonim ***** válasza:
81%
51-es! Majd ha lesz gyereked megtudod! De azt kívánom, hogy inkább ne is legyen ilyen felfogással!
2013. ápr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/135 anonim ***** válasza:
84%
LeIrom a példámat, édesanyámnak becsúsztam, elvetetni nem akart, nagyon szegények voltunk, bár hozzáteszem boldog gyerekkorom volt. 10 éves voltam, mikor anyukám belefogott egy vállalkozásba és az osztály leggazdagabb gyereke lettem 2 év múlva. Volt alsóban egy barátnőm, akik gazdagok voltak, de később az apja lerokkant és leszegényedtek, mi segItettünk nekik. Ilyen az élet, lehet, aki ma a gyest várja olyan munkát kap, hogy remekül megélnek majd. Egyébként pedig a sógornőmék, havi másfél millióból élnek, de ő is várja, mert valahogy azt érzi, hogy az az ő fizetése. Itélkezni pedig nem kell, mert nem tudhatod mi áll a háttérben.
2013. ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/135 anonim ***** válasza:
64%

Átfutottam a válaszokat, elég érdekesek. Az véletlenül, esetleg, érdekel bárkit hogy a GYEREKNEK mi a jó, ő mit érez?


Mi nyomorban nőttünk fel. A testvérem öngyilkos lett, én is próbálkoztam de nem sikerült. Pszichiátria hónapokig, még most is pszichológus kezel.


Aki nem mond le az anyaság csodájáról, mert jó a gyereknek a használt ruha meg a krumpli hetekig, az ÖNZŐ. Ennyi.


A politikai-társadalmi hatások nem érdekelnek. Csak a gyerekem boldogsága. Üres hassal, a padtársad szendvicsét lopva nem boldog egy gyerek.

2013. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/135 anonim ***** válasza:
38%

Az a baj hogy sokan meg azt nem fogják föl hogy a cukimuki imádott babócája majd nem tud egyetemre, menni rendes ruhában járni vagy csak egyszerűen rendesen enni és melegben aludni

L/30 gyermektelen,csóró

2013. ápr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/135 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell ennyire szélsőségesnek lenni nem a nyomorról van szó! Hanem arrol amikor valaki várja a gyest..azért a 2 nem ugyan az!
2013. ápr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!