Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csalódtam a nőkben. Milyen nő...

Csalódtam a nőkben. Milyen nő az, amelyik nem akar gyereket soha?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, majd egyszer szeretnék én is családot és gyereket, de a legtöbb nő, akivel dolgom volt, nem is akar soha gyereket, vagy nem akar ilyesmiről beszélni... Azt hittem, hogy az élet egyik értelme (főleg egy nő számára) az, hogy egyszer legyen legalább 1 utódja az életben. Ha pedig 3 dolgot kellene mondanom, ami eszembe jut egy nőről, akkor az egyik az lenne, hogy attól nő egy nő, hogy tud gyereket szülni. Vagy pl. mi a véleményetek arról, hogy egy nő meddővé téteti magát? Szerintem annyira szomorú, hogy a magyar nők már nem is akarnak gyereket! Akkor elvégre mi a nők biológiai szerepe (de akár társadalmi szerepe is), mire jók, ágybetétnek? Elnézést a fogalmazásért, csak felbosszantanak az eféle "nők"...
2009. okt. 30. 22:01
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/306 anonim ***** válasza:
76%

Akkor olvas vissza. Leírtam miért nem akarok. És igen, több elég komoly, veszélyes, domináns, becsibészelt, éles helyezkben résztvető kutyám van. Akit nem lehet lepasszolni ha pihenni akarok, mert másnak a kezét harapja le. Sanálom ha érted jól a szöveget. Jelenleg épp rendőrségnek kutyákat kiképző ember mellett tanulok.

De kimásolom:

"Nem, sosem akarok gyereket. És ezt jobban tudom mint te neten keresztül :) Nem akarok, mert nem szeretem őket, nem tartom szépnek, és nem tartok igényt sem a gondra amit okoznak, sem a jóra amit adnak. Nem vagyok hajlandó a kemény munkával megszervezett életemet feláldozni, és nem vagyok hajlandó osztozni a páromon. És nem vagyok hajlandó hanyagolni a szenvedélyeim egy gyerek miatt. És nem vagyok hajlandó a sok éves munkám sutba dobni. Az én testemből nem fog senki táplálkozni, és nem azért, mert féltem a múlandó alakom, hanem, mert ez nekem nem jön be. Ja és nem utolsó sorban nem akarok olyanná válni mint az a sok nő akik miatt rossz tapasztalatom van az anyákról. Olyanná, aki lelöveti a férjével a kutyám, mert megyünk a házuk előtt, az ő kutyájuk ugat, rám és a Gyermek nem tud aludni... És olyan sem, aki lemérgezi a macskám, mert ő nemsokára szülni fog, és nehogymár az én macskám az ő kertjükbe tegye a lábát... És olyan sem aki kiengedi a rotit és az ablakból nézi az ikreivel, hogy tépik szét a kutyám, és ugrik nekem, szintén azért, mert a gyerek neem tudott aludni az ő kutyájuk ugatásától. És olyan sem, aki feljelent, mert két babakocsival terpeszkedik az úton és nem tudok tőle elmenni, erre rámfogja, hogy ráuszítottam az állataim és veszélyeztettem gyermeke életét. Undorodom az ilyen emberektől. Nem azért mert szülnek, hanem mert ilyenné válnak. És igen, ez mind megtörtént."

2009. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/306 anonim ***** válasza:
63%

Hát majd meglátjuk, hogy nem. :) Majd ha 50 évesen sírva jövök akkor oké. Csakhogy ennek elég kicsi a valószínűsége. Igen van ilyen. :) Sokan nem bánják meg hogy nem szültek, és én is ilyen leszek... Bizonygatásnak meg az tűnhet hogya kivel beszélte, egyszerűen nem volt hajlandó felfogni amit igazából írok. Pl kijelentette, hogy én vagyok a hibás, hogy lelőtték a kutyám, mert az utcájukban sétáltunk. Igen, valami mást bizonygatok. Hogy ne nézzenek le senkit aki nem szül gyereket. Máshogy is lehet boldogan élni mint ahogy ti éltek.

És szerintem ne akard, hogy kipróbáljam, hogy milyen szeretni a sajéát gyerekem. :) Mert az a gyerek nem fogja ezt élvezni. :)

2009. nov. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/306 anonim ***** válasza:
13%
huh de buta vagy! akkor öregedj meg magányosan, és mikor öregleszel nézd a plafont, senki nem lessz melettet mert mindenki kihalt, meghalt, és nem lessz aki szeressen gondoat viselje. magányosan halsz meg!
2009. nov. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/306 anonim ***** válasza:
37%

Sziasztok!



Nekem sem aranyos más gyereke!de sajátot szeretnék nagyon.

És soha ne mond hogy soha,Mindig változik az ember, és lehet te is változol.

2009. nov. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/306 anonim ***** válasza:
83%
Ezt nem hiszem el! xD Előttem a példa! Anyámnak 4 gyereke van, csak én lakok vele, de már nem sokáig. Hiába van nagy családja meg sok gyerek! Egyedül marad! Érted? Te meg egy önző állat vagy ha azért szülsz hogy legyen aki kitörölje a s*gged! Én nem félek egyedülm maradni, és te is ugyanannyi eséllyel maradsz egyedül mint én! Nekem ott van a férjem, a hobbim, ha szülnék is gyereket, nem azért tenném, hogy 91 éves koromba hozzám járogasson!
2009. nov. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/306 anonim ***** válasza:
34%
Rettegjetek csak, nehogy előbb meghaljon a gyereketek mint ti! xD Istenem, ez a legbénább érv amivel erőlködnek... Nekem ugyan unoka sem kell, ha gyerek nem... Én legalább nem félek ilyen baromságoktól. :) Öregnek lenni mindjépp sz*r, mert akkor már mozogni sem tud az ember, ami fontosabb mint egy gyerek. Engem ne ápoljon senki. Inkább haljak meg akkor amikor még eltudom látni magam. Na mondjuk szeretek élni. :D De k*vára nem érdekel mi lesz 70 év múlva. Vicces lesz hallgatni, hogy jaj remegett az 50 éves gyerekem ma kétszer! Miit tegyeek?? Vaagy baj ha nem tudom másra bízni a 60 éves fiam? Már nagyon kivagyok de neem megy :( xD
2009. nov. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/306 anonim ***** válasza:
31%
micsoda bunkó vagy:) ne is legyen gyereked, köttesd e magad.
2009. nov. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/306 anonim ***** válasza:
41%

Kösz nem, nem akarom hogy valami problémám legyen ott belül. És természetesen amit ti/ők írnak az nem bunkó. Hogy egyedül bámulom majd a plafont meg ilyen-olyan vagyok. Ja elfelejtettem hogy nekik szabad.

Mi a bunkó az igazságban? Nem az én bajom ha valaki fél egyedül maradi, ez akkor is a legeslegbénább visszavágás. Én nem félek akárhogy alakul az életem. :) Már bocs, azért nem szép dolog szülni. És bocs a tényért is hogy ugyanannyian maradnak egyedül ha gyerekük van. Ma már más a divat.

2009. nov. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/306 anonim ***** válasza:
12%
kinevetlek:)
2009. nov. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/306 anonim ***** válasza:
85%
Én is. :D Csak nehogy te is egyedül maradj, ezer okból megtörténhet. :D Akkor majd nem leszel ilyen magabiztos. Csak az marad egyedül aki fél tőle. És az hogy nem vagy egyedül nem feltétlen azt jelenti, hogy valaki melletted dekkol.
2009. nov. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!