Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csalódtam a nőkben. Milyen nő...

Csalódtam a nőkben. Milyen nő az, amelyik nem akar gyereket soha?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, majd egyszer szeretnék én is családot és gyereket, de a legtöbb nő, akivel dolgom volt, nem is akar soha gyereket, vagy nem akar ilyesmiről beszélni... Azt hittem, hogy az élet egyik értelme (főleg egy nő számára) az, hogy egyszer legyen legalább 1 utódja az életben. Ha pedig 3 dolgot kellene mondanom, ami eszembe jut egy nőről, akkor az egyik az lenne, hogy attól nő egy nő, hogy tud gyereket szülni. Vagy pl. mi a véleményetek arról, hogy egy nő meddővé téteti magát? Szerintem annyira szomorú, hogy a magyar nők már nem is akarnak gyereket! Akkor elvégre mi a nők biológiai szerepe (de akár társadalmi szerepe is), mire jók, ágybetétnek? Elnézést a fogalmazásért, csak felbosszantanak az eféle "nők"...
2009. okt. 30. 22:01
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/306 anonim ***** válasza:
17%
szegény:) már félrebeszél:)
2009. nov. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/306 anonim ***** válasza:
84%
Könnyen ezt mondani, mint azt hogy igazam van. Mégpedig azért valóban a legnagyobb butaság avval dobálózni, hogy majd egyedül maradsz. Ez annyira nyilvánvaló.
2009. nov. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/306 anonim ***** válasza:
89%
Na ja, biztos félrebeszélek. :D Komolyan mi lesz ha előbb hal meg a gyereked mint te? Akkor mi lesz veled? Vagy ha köszöni nem kér ebből ami itt és van mondjuk elhúz a világ másik végére? Vagy egyszerűen csak nem akar ápoló lenni? Vagy egyszerűen csak nem érdekli hogy mi van veled? Nincs biztosíték hogy nem így lesz, akármit teszel és akárhogy neveled. Vagy mi van a beteg lesz? Akkor neked kell róla gondoskodnod... Csak nevess amíg tudsz. :D
2009. nov. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/306 anonim ***** válasza:
69%

"huh de buta vagy! akkor öregedj meg magányosan, és mikor öregleszel nézd a plafont, senki nem lessz melettet mert mindenki kihalt, meghalt, és nem lessz aki szeressen gondoat viselje. magányosan halsz meg!"

Mint egy károgó varjú aki savanyú szőlőt evett xD Most mi lesz velem!! :P

2009. nov. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/306 anonim ***** válasza:
11%

he mér kell több kommentben elmondani amit akarsz??mért nem tudod egy ben???amúgy el sem olvasom:)

sajnállak:)

2009. nov. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/306 anonim ***** válasza:
64%
Akkor honnan tudod okoska, hogy én írok? :D De nagyon leépült az agyi szinted a gyerekneveléstől, lehet te sem ismersz már több szót mint a többiek: szopcsi, babóca, tejcsi, kajcsi, fürcsi, pelus, hajcsi, büfcsi.... :)
2009. nov. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/306 anonim ***** válasza:
60%
Ez pl vicces: [link] :)
2009. nov. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/306 anonim ***** válasza:
31%

ezt a forumot te nyitad meg???te irtál oda? hehe látszik milyen kevesen vagytok mert nem válaszolt a kutya sem:)


hejsz a szari ,meg fosi szót lehagytad, meg a hányit is:)


én az ilyet mint te tudod minek hivom? szellemi fogyinak:)


puszi:)

2009. nov. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/306 anonim ***** válasza:
64%
Nem:) Nem járok arra az oldalra :D Csak utána nézek ilyeneknek, mert érdekel. Tudod beírom a keresőbe... És nem tudom miért engem kell kinevetni. A okos anyucikák szariznak meg fosikáznak nem én... És az hogy butaságnak tartom az csak egyvélemény. Attól te még szopcsííztathatod a babcsidat... xD Vagy lehet hogy még csak azt várod mikor lesz pééééd, mérjed a hőőőd! Optimális időpontban kell ám együtt lenni! Mint a gyárban! xD
2009. nov. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/306 anonim ***** válasza:
13%

Fúúúú apám...nem gebedt meg az ujjad?Kér,hogy édesanyád i akart gyereket!!!Egyébként,ha őt mindenki elhagyja még te is,akkor sz@r anya volt!Ha gyermeked születik azt nem 18 éves koráig kell nevelni,hanem amíg élsz!De neked ennyi évi felelősség túl sok!

Először hablatyoltál mindenfélét össze-vissza,5 oldalon keresztül,kiabáltál itt magadban,most meg a kutyákról társalogsz és szeretnéd,ha minket érdekelne...én nem nézem az embernél kevesebbnek az állatokat...jobban is szeretem őket...de neked meg ez a menekülési útvonalad!Azért hagyjuk meg,kib@szottul undorítóan tudsz beszélni a gyermekekről...vigyázz te is voltál baba!!!!Szerintem neked egyáltalán nincs párod és senki aki szeretne és akit te szeretnél úgy igazán szívből!Haragszol a babára,amiért az anyja(a tesód)megölte az állatait a terhessége miatt!Eszement ember haragszik csak egy tehetetlen gyermekre!!!Annyira sokat írsz és annyira ugyanazokat,hogy 1 ideje már én sem olvasom!Sosem volt még igazi szerelmed,igazi kapcsolatod,igazi párod,igazi családod!És tudod az állatokkal könnyebb bánni...sokkal,de sokkal...és ezt ne cáfold,mert gyereked nincs,tehát nem tudhatod!!!!Igazából én sajnállak,mert rettentően haragszol a csecsemőkre,nem is nőttél még fel...nem is bocsátottad meg a sérelmeket...nem is vagy normális...!!!!És ezt nem azért mondom,mert nem akarsz szülni,hanem mert egyszerűen betegesen gondolkodsz erről a témáról!Nézd!

Idejöttél,személy szerint téged senki sem bántott!Aztán elkezdtél hepciáskodni...másokat sz@rba nézni,amiért van boldog családjuk!!!!Mindenkit felbosszantottál a 10 km-es leveleiddel és azzal,hogy olyanokat írsz és gondolsz,ami nem ésszerű!!!Szerinted az TOLERANCIA,hogy gyűlölsz valakit akit nem ismersz???Azért sem szeretnél szülni,mert tudod magadról,hogy rossz anya lennél(a gondolkodás módod,a vérmérsékleted,a türelmetlenséged,a sértettséged,a rossz családi körülmények miatt)!!!!!!

2009. nov. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!