Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csalódtam a nőkben. Milyen nő...

Csalódtam a nőkben. Milyen nő az, amelyik nem akar gyereket soha?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, majd egyszer szeretnék én is családot és gyereket, de a legtöbb nő, akivel dolgom volt, nem is akar soha gyereket, vagy nem akar ilyesmiről beszélni... Azt hittem, hogy az élet egyik értelme (főleg egy nő számára) az, hogy egyszer legyen legalább 1 utódja az életben. Ha pedig 3 dolgot kellene mondanom, ami eszembe jut egy nőről, akkor az egyik az lenne, hogy attól nő egy nő, hogy tud gyereket szülni. Vagy pl. mi a véleményetek arról, hogy egy nő meddővé téteti magát? Szerintem annyira szomorú, hogy a magyar nők már nem is akarnak gyereket! Akkor elvégre mi a nők biológiai szerepe (de akár társadalmi szerepe is), mire jók, ágybetétnek? Elnézést a fogalmazásért, csak felbosszantanak az eféle "nők"...
2009. okt. 30. 22:01
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/306 anonim ***** válasza:
0%
Egy kutyát és egy gyereket ne hasonlítsunk össze mert neked mást jelent egyik és másik mint ahogy nekem is!Az hogy Te rajtad hogy állnak bosszút az emberek a STÍLUSOD miatt magadnak köszönd! Ha kilövik mellőled MAGADNAK köszönd! Ha megmérgezik MAGADNAK köszönd. Egy olyan ember aki nem tudja az embereket kezelni annak tényleg csak ilyen munkavaló. Jó és szép amit csinálsz a kutyákkal amíg Segítenek máson. De HA FÉL TŐLÜK VALAKI és ezért megölik bármi módon az a Te hibád. Na mindegy mivel elkanyarodtunk a témától így nem is olvastam végig mit írtál. Az biztos ha veszélyforrásnak látnám Én IS KLÖVETNÉM A LÁBADMELLŐL BÁRMIKOR vagy mérgeztetném meg Nem számít hogy 12 kiló az enyém is akkora (spániel) de nagyot harap a példa bizonyítja -Kerítésen kívülről akarta megsímogatni egy gyerek.- Nem csodálom ha bosszúból kiírtanak mellőled mindent mert csak az emberi hozzá NEM állásod miatt csinálják. Te nem tudod hogy mit jelent a tolerancia szó csak HASZNÁLOD. Talán mert tetszik. De ha ezt várod bárkitől akkor elösször magadra eröltesd ezt a szót! Bennem van annyi tolerancia hogy másokba akik így gondolkoznak sosem kötöttem bele.
2009. nov. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/306 anonim ***** válasza:
76%

Sajnálom, hogy nem értesz valamit. MINDEN KINTI MACSKA MÁSZKÁL. Azok pedig akik kilőtték melőllem a kutyát AZ UTCÁBAN NEM EGY SZÁNTÓFÖLDÖN, nem ismernek engem, sosem beszéltem velük, nem tudom a nevük, sem semmit róluk! Minden nap elmegyek mellettük 1 perc alatt! Ez az egész! Érted? Miért nem bírod felfogni, hogy valóban léteznek ilyen elmebeteg emberek?? Ráaádul az úton megyünk, nem a járdán! Azonnal szótfogadó, lábnálkövető engedelmes kutyáim vannak, és póráz a kéznél! Azért engedték rám a rotit mert zavarta őket, hogy a roti ugatja a kutyám amikor lemegyek! Az én 12 kg-os kutyámra engedték rá! A szája átérte az egész derekát! Bár látnád te is ahogy a gyereked rázza egy vadállat mind a rongyot és az üvölt, egy másik anya meg röhög a kétemeletes házában! :@ Te tényleg nem vagy hajlandó felfogni?? Soha egy büdös szót nem szóltam hozzájuk! Miért is tettem volna? Nem is ott lakok csak arra vezet az útvonal! És akkor én vagyok a hibás! Hol ebben a logika? Fáj, hogy tényleg vannak ilyen Anyák?

Azon kivül tényleg undorító vagy ha kilöveted te is valaki kutyáját. A kutya soha nem tehet semmiről! gazdája tehet róla. A kerítésen pedig nem szabad benyúlkálni. Érdekes én ezt tudtam kiskoromban is! A kutya jogosan védi a területét. Bár nálunk, ISMÉTLEM ISMERETLEN, gyerekek nem benyúlkálnak, hanem kövel dobálnak minden kutyát. Természetes ezek után is a stílusom miatt megölik a kutyám. Ami tényleg érdekes, mivel a stílusom csak akkor lehet utálni ha ismerem őket, de én soha egy szót nem szóltam hozzájuk és ők sem hozzám.

Az pedig még nagyobb baromság, hogy a szájkosárban, pórázon sétáltatott dobermannomhoz odajön a gyerek, mert nem tudja mit szabad és mit nem, mert valaki azt tanította neki, hogy mindent szabad- igen ilyen felkiáltással: menj oda tomika simogasd meg, a néni biztos akarja- én meg azt mondom: elnézést de ne simogassák a kutyám, és még én vagyok a hibás, és mindenféle mocskot rászór az anyuka, mert azt kértem hogy ne simogassa más kutyját... Röhej... Soha nem ismertem egyiket sem, az nagyon nagy ember lehet aki ismeretlenül utál engem. Sajnos nem. Vannak ilyen utolsó, mocsok, szemét emberek. Természetesen fel lettek jelentve. És igaz, hogy a költségeket kifizették, az soha nem fogják megfizetni, hogy minden éjszaka azzal álmodom, hogy a kutyám gerincét töri szét a másik kutya és ők meg ott röhögnek!

Én úgy tartom a kutyáim ahogy kell. Minden biztonságos, van tábla, hogyha bejön valaki nehogy rámsózza hogy ő nem tudta hogy harapós kutya van itt. Meg vannak nevelve és elkerüljük az embereket, ha meg nem akkor lábnálkövetés+póráz van. Ők viszont nem tartanak be semmit. Azt hiszik mindent szabad. Nem kérdeznek meg, aztán meg fel vannak háborodva... De én vagyok a hibás, ugye? És nehogy elolvasd, mert neked van igazad. :D

2009. nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/306 anonim ***** válasza:
78%
Remélem egyszer betör hozzánk a gyereked... Én is szivesen kilövetném az olyan embereket akik így gondolkoznak az állatokról. De azért a húsukat zabráljátok mi? Majd ha a gyerekőcke aállatkát akar majd vesztek neki, osztr ha megunja, kidobjátok, ha meg rossz akkor elaltatjátok vagy kilövitek. Hát remélem ilyen hozzállással a kutyád jó nagyot harap mielőtt kilövöd. Wgyszerűen elképesztő, hogy az ember mit gondoll magáról, azért mert lejött a fáról (nagyobbrészt...) és már nem banánt zabál akkor ő a világ ura és uralkodhat mindn állaton akik sokkal előbb itt voltak és eszük is több van! Megjegyzem, az a kutya akit elvitettek rehabilitációra miután majdnem megölte a kutyám, minden más kutyát is megtámadott, csak ez nem zavart senkit, mert azok egy súlycsoportban voltak- vagy lefizették őket.
2009. nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/306 anonim ***** válasza:
80%
Hm, amúgy egyszer megkérdeztem a drága anyákat itt, hogy szerintük is rá kell engedni a kutyát a sétálóra ha az ugat a sétálóra és ez nem hagyja aludni a gyereket. És mindegyik egyetértett velem, hogy nekem van igazam. :) Természetesen ők nem az a fajta akik nem képesek elfogadni hogy gyerek nélkül sem agybeteg az ember. :)
2009. nov. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/306 anonim ***** válasza:
11%

Hejsz okoska! Tudod igen aki nem akar gyereket, buta ostoba stb. Hiányzik benne a nő!!!!!!Mert egy igazi nő akar gyereket előbb,vagy utóbb de akar!!!!volt nálam is hogy most nem nem akarok ,de tudtam később majd akarok . Akarok annak az embernek szülni akit imádok!!!!szeretném hogy 2 őnkből legyen egy gyermek ennél csodálatosabb nincs!!

És ne gunyóld itt az anyukákat,mert tudod könnyeb persze hogy magadra költessz, de ők már igen is nem csak magukra gondolnak mint te, fölnevelnek gyermekeket, igazi családjuk van,mig neked sosem lessz,mert egy igazi saját család ebből áll:én a párom meg a gyermekeink.


én nem mondom hogy ribanc vagy te, csak hogy buta, és magának való.

2009. nov. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/306 anonim ***** válasza:
63%
Nem szídom anyukám. Az meg tény, hogy k/rvára egyedül van, csak én lakok vele és én is hamarosan elköltözöm. A két utcára lakó testvérem nem látogatja, a rokonai meg külföldön élnek, mivel ő nem magyar, ja és apámtól is most váltak el (ja éés neem, ezzel sincs bajom, akkor sem akartam gyereket amikor idádták egymást). :) Szal erről ennyit. :) Az meg nem tudom hogy ilyen hogy nem nevezel r*bancnak. Ismersz? Vagy azt hiszed azért nem akarok szülni, mert bulizni van kedvem, meg minden nap felszedni egy pasit? Egy frászt.. :) Sokkal nagyobb felelősséget vállalok mint ti. Én több "csőre töltött fegyverrel" élet együtt. Anyukámat meg szeretem, de ez nem azt jelenti, hogy egész életem az ő szolgálásának áldozom. Magamnavaló az vagyok. Csakhogy az nem rossz tulajdonság. Én élvezem. Hogy senki nem áll közém és a párom közé. :) És természetesen az a beteg aki nem bírja elfgoadni hogy én nem akarok gyereket. :)
2009. nov. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/306 anonim ***** válasza:
80%
Ja és mégvalami. Megmondhatnád hogyha szabad választást kaptunk a fejlődésünk során, hogy akarunk gyereket vagy nem, akkor miért nem nő az aki nem akar? Ha ez nem lenne ugyanolyan normális mint aki akar, akkor nem lenne szabad választásunk. Elvégre a természet nem alkot olyan ami nem nomrális. Az pedig tény, hogyha szabad a választás, akkor nem mindenki fog úgy dönteni szül. Kihalni úgysem fognak az emberek, úgyhogy nem kell forszírozni hogy ez létfentartás... Csak rombolják a földet...
2009. nov. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/306 anonim ***** válasza:
24%

jól eldurvult itt minden, mindenki bizonygatja a maga igazát!


azt azért szeretném megkérdezni kedves nem akarok gyereket nő!!!!Mért nem szeretnél szülni a párodnak akit nagyon szeretsz?Mért nem szeretnéd hogy karácsonykor együtt legyen a te igazi családod, apa anya meg a pici baba ami a tiéd? nem más gyerekét nézd,mert normális hogy nem szereted más gyerekét, meg hogy hisztiznek de a sajátod az már más!!!!Nem hiszem hogy nem szeretnéd a sajátodat és azt sem hogy nem lenne türelmed hozzá.


nincs annál szebb hogy terhes vagy és kihordod a picike babádat, érzed hogy mocorog, tudod hogy a tiéd, életed nagy szerelmétől van.utólsó hónapokat izgulva éled át mikor lesz meg a picur, . annyira hihetetlen!!!!tuti hogy eljön az idő neked is mikor babát akarsz, és lehet már késő lessz, sőt tuti!


amugy hány éves vagy?

2009. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/306 anonim ***** válasza:
14%
és azért neked nagyobb felelősséged van,mert több csőre töltött fegyverrel laktál már???????ekkora butaságot még nem halottam:))))))azta jó mindenit!!!!!!!nem tudod mi az a gyerke nevelés... ne is tudd meg,mert nem birnál a nagy felelőségel:))))
2009. nov. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/306 anonim ***** válasza:
16%
kedves ne röhögtess!látszik bizonygatni akarsz!most még mondod hogy nem:)
2009. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!