Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csalódtam a nőkben. Milyen nő...

Csalódtam a nőkben. Milyen nő az, amelyik nem akar gyereket soha?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, majd egyszer szeretnék én is családot és gyereket, de a legtöbb nő, akivel dolgom volt, nem is akar soha gyereket, vagy nem akar ilyesmiről beszélni... Azt hittem, hogy az élet egyik értelme (főleg egy nő számára) az, hogy egyszer legyen legalább 1 utódja az életben. Ha pedig 3 dolgot kellene mondanom, ami eszembe jut egy nőről, akkor az egyik az lenne, hogy attól nő egy nő, hogy tud gyereket szülni. Vagy pl. mi a véleményetek arról, hogy egy nő meddővé téteti magát? Szerintem annyira szomorú, hogy a magyar nők már nem is akarnak gyereket! Akkor elvégre mi a nők biológiai szerepe (de akár társadalmi szerepe is), mire jók, ágybetétnek? Elnézést a fogalmazásért, csak felbosszantanak az eféle "nők"...
2009. okt. 30. 22:01
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/306 anonim ***** válasza:
37%

De én nem kértem, mi nem érthető ezen? Fáj neked, ha nem engem analizálsz? Kértem valamit. Nehezedre esik? Mit tudsz a családomról netek kereszült? Ez már komolyan mondo vicc! Ha elmondom apám akkor nem mondok igazat! Ha nem mondom el, akkor meg kibújok a válasz alól! Ígyis úgyis azt képzeled hogy neked van igazad! Semmi olyat nem mondtál ami ránk illik. Ez olyan mint a tv-s gyógyító- csak röhögök rajta. Már nagyon gazdag lehetnél, hogy pusztán beírásokból ennyit tudsz. Amúgy apám egy szúkszavú, okos ember akinek volt lehetősége tovább tanulni, mert dolgozni kellett! Csendes, állatszerető ember aki szeret velünk dicsekedni, lyan aki nem imádja az eégsz világot csak azokat akiket jól ismer, és mindig azt mondja: az állat az első, te csak utána egyél, mert ő nem tud elmenni a boltba. Ja persze és néha mérges mint minden ember. Pl amikor megtudta, hogy egy hétig nem voltam iskolában gimiben. Olyankor inkább nem beszél egy ideig. Nah most örülsz? Tényleg nem kötekedni akarok, csak komolyan senki nem olyan ahogy te leírtad.

És képzeld el, van saját véleményem. Amit azis példáz, hogy nem a nyáj után megyek (nem szülök, mert szülnek, nem cigizek mert minden kamasz cigizett, nem piálok mert mindneki piált, nem azért hordok egy ruhát mert mindnki azt hordja). Nekem van bátorságom, hogy akkor is elmondjam amit gondolok ha az kicsit szokatlan. És tudod, lehet hogy ilyen szegényes a fanáziád és beszűkült, mert mindenkit csak pszichológiai szemüvegen keresztül látsz-majd a gyereked is analizáld így, biztos élvezni fogja- de vannak emberek akiket érdekel egy dolog és csoportba tömörülnek, hogy olyanokkal legyen akik hasonlítanak rájuk! Akikkel lehet beszélgetni erről vagy más témáról, akikkel meg lehet osztani a tapasztalatokat! Sokkal egyszerűbb mint menni az utcán és azt kérdezgetni: hé! te úgy gondolkozol mint én? Mert akkor jó barátok lehetnénk!... Biztos minden csoport ezért alakult. Hogy a sok bizonytalan emberke támassza egymást. Na ja akkor biztos a nacsa is azért van, hogy a sok ember aki megbánta hogy szült ennyit, bizonygassa egymásnak. :D Na mindegy... Sajnálom a barátaid, hogy ennyire ráerőltetsz mindenkire mindent, akkor is ha kéri hogy ne. Ja perzse lehet hogy csak velem csinálsz így, mert nem tetszek neked... Szerintem senkinek sem tetszik ha kérés nélkül analizálják. Miért nem megyünk át abba a témába amiben otthon vagyhok? Én is akarlak egy kicsit analizálni meg kioktatni olyan témában. Na ja, csakhogy én csak annak mondom aki kérdezi... -.-"Lehet hogy gyereket nem akarok, de felfogom, ha valaki nem kér vagy akar valamit.

2009. nov. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/306 anonim ***** válasza:
34%
Atyaéég! Ezt hiszem el! Mondom hogy mindenből kitalálsz valamit! Persze hogy menekülök! Csakis! És honnan veszed? Ja hogy kiolvastad az IP címemből? -.-" Az más... Akárhova megyek attól még én meg a családom meglesz... xD Ezért nem érdemes pénzt kiadni utazára... Én azért megyek ha megyek, mert olyan kedvem van, mert tetszik, mert érdekel, ellentétben ezzel az országgal, mivel nem kívánom emberek és politikusok hülyeségét megoldani és tűrni, mert fenyőerdőben, hóban akarok élni nem trópusi melegben, mert látni akarom máshol hogy csinálják azt amit én is szeretek csinálni ja meg hogy találkozzam a No kidding csoporttal ohh ez minden vágyam <3 :P!!! xD xD
2009. nov. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/306 anonim ***** válasza:
34%

Ja és most ár tanulj meg olvasni: NEM BIZONYGATOK SEMMI AZON KÍVÜL HOGY ne nevezzen engem senki pl. ágybetétnek. Sehol. Semmikor. És tuddddom, nem nekem monjda, de mindenkinek aki azt gondolja amit én, idézem: "Szerintem annyira szomorú, hogy a magyar nők már nem is akarnak gyereket! Akkor elvégre mi a nők biológiai szerepe (de akár társadalmi szerepe is), mire jók, ágybetétnek? " Miért ne vehetném magamra, ha én sem akarok?

Vagy te tényleg nem veszed észre, hogy milyen mocskokat szórnak ránk az anyukák? Mutassak neked néhányat? Hát nem érdekes, hogy szinte minden gyerektelen ugyanazok éli át? Ez döbbenetes amikor beszélgetünk róla, szinte szóról szóra egyezik... Ezt bizonygatom. Hogy nincs joguk ehhez attól még mert szültek. Áldásom rájuk amíg nem szólnak be. De 100x leírhatom akkor is azt fogod mondani, hogy én a döntésem helyességét bizonygatom xD

2009. nov. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/306 anonim ***** válasza:
29%
Maradjunk annyiban hogy neked nem az itt válaszolgató nők és férfiaka abajod hanem az hogy nem mindenki veled foglalkozik. HA felnőtt nőnek érzed magad akkor viselkedj is úgy mert egyenlőre nem ezt teszed! Elégítsd ki a saját és párod vágyait és érezd magad boldognak ezt kívánom neked. Volt itt egy másik kedves válaszoló aki azt írta amit Te, nem emlékszem hogy bárki letámadta kur.vázta vagy darab szarozta volna le. De ezt Te nem veszed észre mint Ember és mint 100% Nő úgy gondolom hogy Neked az a legnagyobb bajod hogy élsz... Nem a halálodat kívánom csak észt a fejedbe. Remélem tényleg 23 körüli vagy mert gáz ha 30 éves nő ekkora állat mint Te, hogy csak Ő a világ közepe és csak Ő róla szól minden. A gyengébbek kedvéért! az Ő az TE vagy. Jól szórakozok rajtad válaszolj kérlek. Most nem analizáltam de remélem nálad ez is azt jelenti
2009. nov. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/306 anonim ***** válasza:
66%
úristen, hogy tudtok ennyit írni? és ennyire győzködni a másikat? nekem már a felénél elment az életkedvem, pedig csak olvasnom kellett (volna).
2009. nov. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/306 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig minden kommentet. Annyit szeretnék írni, hogy én most 23évesen úgy érzem, nem akarok gyereket. Ez persze változhat, nem lehet tudni előre. Egyelőre viszont ezt érzem. Nem karrier miatt, ami ma nagy ,,divatnak" számít. Ha most a párom azzal állna elém, hogy babát akar és én ebbe ,,belemennék" úgy érezném, rámkényszerít vmit, amit nem akarok, amire még nem készültem fel. Egy gyerek vállalásához két ember, megfelelő háttér kell. Ha egy nő nem érzi azt,hogy már eljött az ideje a gyerekvállalásnak, akkor ne szüljön gyereket csak azért,mert a társadalom ezt kívánja a nőktől.

Nemrég feltettem itt egy kérdést, vmi olyasmit, hogy nem akarok gyereket, velem van a baj? Azt hittem sokan nekem támadnak majd, hogy ez mégis milyen dolog?! De nem. Mindenki azt írta, hogy a párom kedvéért ne szüljek gyereket, meg hogy majd eljön az ideje, mikor úgy érzem fel vagyok készülve. Ez jól esett, és gondolom, sok anyuka volt a válaszolók között.

A kérdezőnek még annyit írnék, hogy elég durva dolog azt írni/gondolni, hogy attól nő egy nő, hogy tud gyereket szülni. mi van pl. azokkal,akik mondjuk olyan rendellenességgel születnek, hogy nem képesek arra sem,hogy teherbe essenek? Akkor ők nem is igazi nők? Akkor mik?

Nem hiszem,hogy a nők csak azért vannak a világon,hogy szüljenek.És azt sem hiszem, hogy attól igazi egy nő,ha gyereke van, vagy csak akkor lehet boldog valaki.

Azért,mert nincs gyerekem, még teljes értékű boldog életem van.

2009. nov. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/306 anonim ***** válasza:
39%

17:56-os!Ne legyél már szabadságharcos...nem kért meg senki rá!Ha neked 100 ember mondja,hogy beteg vagy az elveid miatt,akkor miért nem mondod ezeket el nekik!itt téged senki nem nézett betegnek,nem néz hülyének,te a tolerancia szóval dobálózol,holott te sem fogadod el mások véleményét rólad!!!Ezt is el kell fogadni!Nincs semmi baj szerintem,ha valaki nem akar szülni!Itt egyedül az a baj,hogy szinte magadnak irkálsz,és bizonygatod,amit már nem tudsz eltakarni!!!Pedig az analizálás kitűnő volt!Ehhez gratulálok a hozzászólónak :)))))

Sértett vagy amiért rossz volt a családi hangulat,ezért magadat hibáztatod,mint gyermek,e miatt nem szereted a gyerekeket!És most,hogy a nővérednek is van babája,még rá is haragszol,mert láthatatlanul megegyeztetek,hogy nem akartok gyereket,ő pedig ezt felborította!Azt hitted ő az aki megérthet és csak ő van neked,erre mindent amit tőle tanultál a visszájára fordította!Neked ez fáj,mert úgy érzed megcsalt!Úgy gondolod most már csak te maradtál a világban,kilépett a "szövetségből"!Most haragszol a babájára is,aki miatt megvált tőled és inkább őt választotta,pedig te azt hitted csak te vagy neki!Megtalálta a boldogságot és túllépett a sérelmeken,te pedig maradtál még mindig haraggal a szívedben!

2009. nov. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/306 anonim ***** válasza:
36%

Hát jó, biztosan tudjátok milyen a családom, én ugyan írthatom hogy nem olyan. Természetesen az az igaz amit ti mondotok. Sosem gondoltam egyik nővéremről sem hogy nem akar gyereket. :)Evvel a nővéremmel pedig sosem volt semmilyen szövetségünk, mivel alig beszélünk egymással, mivel ő már nem nagyon "lakott itthon" amikor megszülettem. Egyszerűen ellestem amit ő csinált ennyi. Nem ő a példaképem, csak azért keztdtem el kutyázni, mert láttam hogy jó, és láttam a szerencsétlen kutyáját minden nam hűségesen várni rá (ja természetesen azt nálunk tartotta- hetente egyszer-kétszer megetette- ha hozzányúltunk-igegroham). Amúgy apám az akinek rengeteg állata van ilyen tanyasi formában. Ő az akitől megtanultam állatozni. :) A nővérem pedig begyűjtött mindenféle állatot, oszt amikor jött a tervezett gyerek, akkor véletlenül elhagyta őket kocsikázás közben, természetesen jó messzire innen. És természetesen "nem vette észre", hogy a kút teteje nyitva van. Úgyis szeret úszni a macska... Hát ez az ami nem tetszik. Felőlem szülhet. De gyűlölöm az olyan embereket akik felsőbbségesnek érzik magukat, és azt hiszik, hogy az állatokat el lehet dobni egy gyerek miatt! Ha ő megtalálta a boldogságot, ennek ellenére ugyanolyan ideggörcs az ő baja... Én sosem néztem példaképnek, de még csak nem is csalódtam benne, mivel sosem bíztam benne, mindigis rettegtem tőle kiskoromban hogy mikor lesz mérges megint. :D

Természetesen csak mentegetőzök és vagy ha nem akkor ebből is ugyanazt olvasod ki. :) Hajrá.

De akármit mondasz, szinte csak butaságot mondtál a családomról.

2009. nov. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/306 anonim ***** válasza:
31%
És egy umdorító dolog amit csinálsz, hogy lesz/rod más kérését. Gondolom nem nagyon kedvelhetnek az ismerőseid sem. Elképzelem ahogy futnak előled és rohantsz utánuk és kiabálod a magadét... Biztos azért kell itt kiélned ezt...
2009. nov. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/306 anonim ***** válasza:
22%

Azokat másolom amit írtál


"Úgy vélem, hogy aki egyedül nem tud boldog lenni az ne is szüljön, mert nem másoktól kell várni a boldogságot. És lehet hogy önző vagyok, de azért, hogy valaki rámnyisson öregkoromban, nem fogok gyereket szülni (lehet ez az önzőség?)! Amúgy meg mi négyen vagyunk testvérek és a két utcával arrébb lakót látjuk a legkevesebbet. És bizony engem sem fognak sokat látni a szülők. Amint lehet elmegyek innen. Szeretem őket és nem is kívánhatok jobbalkat. De akkor is, nem kívánom őket sokat látni. És akkor itt meg is dől az elmélet, hogyha gyereket szülsz akkor nem vagy egyedül. Nekem nem az egyetlen élőlény a földön a gyermek. Sok más is van amivel nem leszek egyedül. Tényleg olvass el pár ilyen témát. Meg fogsz lepődni miket írnak tisztes anyák/emberek. Mert én csak cenzúrázva érzékeltettem."

Te vagy az aki nem tud boldog lenni a írtak alapján... Világ fájdalmad van, tinikorodban kellett volna megv.erni hogy a hisztit ki üssék az agyadból. És mielött azt gondolnád. Nem vagyok gyerek verő de van olyan nő aki megérdemli hogy össze verje egyegy férfi és Te közéjük tartozol!


"Na most már elegem van hogy a csodálatos ANYUKÁKból, akik már csak gügyögni tudnak, nem bírnak ÉRTELMEZNI! NEM azt bizonygatom, hogy jól döntöttem! Azt bizonygatom, hogy VEGYETEK VISSZA MAGATOKBÓL, mert attól még hogy szültetek, nem engedhettek meg magatoknak mindent!"

Ki az aki olyan stílusban beszél mint Te? Verdd a nyálad vagy a feneked a földhöz DE ne itt. Anyám gondolkozz! Nem én előlem menekülhetnek az emberek! Benned van a hiba ha nem tudsz értelmes kapcsolatot teremteni csak egy állattal ami hűtlenebb mint bármelyik ember!


"Gyereket csinálni a legh.ülyébb ember is tud!"

Igen DRÁGA!!! Te tudnál mert Te vagy olyan hü.lye! De felnevelni nem tudnád! Tudod Ők nem jutalom falattal boldogok!


"Milyen jogon állítod, hogy aki nem akar gyereket az mind rib@nc???" Ezt kinek írtad másold be légyszi hogy ki és hol k*rvázott le mert már a szemem összefolyik 2szer olvastam el az összes kommentet!!! Senki senkit nem k*rvázott le!


"Elnézést, én nem írtam eddig bántót senkire, de most,már k*rvára elegem van, hogy az anyák ennyire vannak magukkal mert kiszültek egy gyereket, és minden más csak sz*r, r*banc! Vegyél vissza! Jó?"

Te ellenél maximum mint az állatok, mert a Nők megszülik és nem kiszülik a gyermeküket. Nem tenyész állatokról van szó! Neked kéne vissza venni, nem másnak Te csak egy hisztis kis pics@ akit jól megkéne pofozni. Vagy lehet rendesen meg kéne b...ni és akkor más lenne minden. Lehetsz tényleg ilyen de az örjöngésedhez még toporzékolást is el tudok képzelni! Mint egy 16 éves aki hétvégén nem mehet diszkóba!


"Meg néha jó neveti a logikátlan kérdéseken: úúúrissten ma KÉTSZER remegett a gyermek, mit tegyeeek? vagy a hatmilliomodik: mit tud a kétnapos babátok kérdéseken, de a legjobban szeretem, a: mit csináljak? már hányok, ne aludtam 2 éve, el is ájultam már, nem is pisiltem már vagy egy hete? és amikor mondják hogy talán nem kéne magára kötni a gyereket, akkor jól megmagyarázza, hogy de igen azt muszáj, de ha nem akar változtatni akkor minek írja?"

Tudod miért köti magára sok anya a gyermekét? Mert félnek. Megfulladhat ha visszabukja a kaját, meghalhat a bölcsőhalál miatt. Ne az legyen a szemét az önző a logikátlan aki segghez szoktatja a Babáját pusztán féltésből! Hanem Te mert nem tudod miről van szó, mit élnek át de az észt azt osztod aminek hijján vagy Te is. Most voltam egy 8 hónapos baba temetésén 3 hete! 5 percre ismétlem hogy felfogd 5 PERCRE hagyta a szobában az anyuka míg elszaladt wc-re vagy valahova és a baba meghalt! Nem tudni mitől. Ha ott lett volna talán segíthet neki. És igen valószínű ezért mert a példa elöttem van én is magamra fogom kötözni a gyermekemet de már most is az életemet adnám érte. Nem mindenkinek olyan beteg a lelke mint neked hogy áááá nem baj már nincs jövőhónap peteérés ha akkor összejön 9 hónap múlva szülök megint és egy tenyészbiológus ötezerért rakja be neked a spermát... Nálunk is állatokkal foglalkoznak ezért tudom hogy milyen árak vannak ha gondolod küldök neked egy nyakkendős bikát nálunk már sok állatot csinált az úriember, De lehet valamelyik ősödhöz is köze lehetett. Körülbelül ilyennek minősíted saját magad!


Még hogy nem a tesód a példaképed? Isten húzzon a f@szára! Egyik szavaddal a másikat ütöd!!!!

"Most szült testvérem már utál... Pedig pont olyan mint én, azt csinálta mindig amit én. És most hirtelen utál mindent amit én csinálok, pedig ő volt a példaképem, az a hobbim ami neki volt, minden... Ő meg mindent eldobott és azért néz le amit tőle tanultam." Sírsz b@zd meg!


És amivel ütöd az egész mondatodat

"Evvel a nővéremmel pedig sosem volt semmilyen szövetségünk, mivel alig beszélünk egymással, mivel ő már nem nagyon "lakott itthon" amikor megszülettem. Egyszerűen ellestem amit ő csinált ennyi. Nem ő a példaképem, csak azért keztdtem el kutyázni, mert láttam hogy jó, és láttam a szerencsétlen kutyáját minden nam hűségesen várni rá." Tényleg? Ki a példakép most? Kinek a h.ülyeségéhez ragaszkodsz felnőt(??? Kétlem!) fejjel? Ehhez is füzzek még valamit? De szerintem már nem kell mert nem ismételgetem magam!



Neked a tudat hasadás a legnagyobb gondod. Vagy az hogy azzal ellentétben amit mondasz nincs semmi olyan ami boldoggá tesz! Férjed veszettül nem elégíthet ki nem lehet igazi társad ha az az elsődleges dolgod hogy éjjel írd a kommenteket. Ha más normális ember éjjel fel kel és aktív szerinted mit csinál???? Jaja!!!! Legtöbbször Te éjjel írkáltál a másik kérdésnél is nekem vissza! Már nem akarlak bántani tovább! De ha gondolod írhatsz még! Nem nekünk ment az agyunkra a terhesség a gyermek szülés hanem neked a "gyermektelenségi harcod" és a bizonygatás. Nekem is van kutyám agilitizni járunk vadászni hordják, nem tudom összekeverni mégsem a helyes értékrendemben Őt egy gyerekkel! Boldoggá tesz amikor játszunk, vadászik vagy úszik. De nem ez a legfontosabb. Nem diploma való a Te kezedbe hanem barbi baba!

2009. nov. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!