Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csalódtam a nőkben. Milyen nő...

Csalódtam a nőkben. Milyen nő az, amelyik nem akar gyereket soha?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, majd egyszer szeretnék én is családot és gyereket, de a legtöbb nő, akivel dolgom volt, nem is akar soha gyereket, vagy nem akar ilyesmiről beszélni... Azt hittem, hogy az élet egyik értelme (főleg egy nő számára) az, hogy egyszer legyen legalább 1 utódja az életben. Ha pedig 3 dolgot kellene mondanom, ami eszembe jut egy nőről, akkor az egyik az lenne, hogy attól nő egy nő, hogy tud gyereket szülni. Vagy pl. mi a véleményetek arról, hogy egy nő meddővé téteti magát? Szerintem annyira szomorú, hogy a magyar nők már nem is akarnak gyereket! Akkor elvégre mi a nők biológiai szerepe (de akár társadalmi szerepe is), mire jók, ágybetétnek? Elnézést a fogalmazásért, csak felbosszantanak az eféle "nők"...
2009. okt. 30. 22:01
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/306 anonim ***** válasza:
13%
Én már nem tudom melyik hozzászólás kié, kár hogy nincs nicknevünk, mert fogalmam sincs, hol tart már ez a meddő vita. De egy biztos, az egy elmebeteg nő, amelyik azt írta, hogy nem szül gyereket, mert nem akarja, hogy a testéből táplálkozzon, és tönkretegye a párjával a kapcsolatát (mármint a gyerek). Na ezeket szokta a párja elhagyni x év után, és 50 körül alkoholista lesz a nő, és 70 körül elmeszociális otthonban végzi, magányosan, mint egy kivert kutya. És mondjak valamit? Meg is érdemli. Csak az a kár, hogyha nem elég a nyugdíja, a többi ember adójából fogják őt eltartani. :((
2009. nov. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/306 anonim ***** válasza:
14%

És igen van aki ezért a boldogságért bármit megtenne!Te gúnyolódsz a peteérésen(pedig sajnos neked is van),és azon,hogy valaki ebben leli meg a boldogságát!A gyermekvállalás nem azt jelenti,hogy feladod magad,mert ez kötelező,csak így tudsz érvényesülni és egyáltalán nem jelenti azt,hogy ezek az emberek tehetségtelenek vagy buták!Te viszont úgy gondolod,hogy okosabb,szebb,ügyesebb vagy,mert te túl léptél vagyis átsiklottál az anya szerepen!Tudod mit jelent igazából gyermeket vállalni???

-szerelem

-boldogság(párkapcsolatban)

-zökkenőmentes kapcsolat

-boldogság(az élet teljessége)

-az,hogy tudod a 2-őtök véréből van és olyan lesz mint TI

-hogy olyanná formálod,amilyen te vagy(mindenkinek más a jó)

És pluszban még magadra is haragszol,amiért még nem találtál olyan férfit aki mellett igazi nő lehetsz,igazán boldog,igazán teljes!!!!!!Meg kicsit a világra is,amiért nem megy minden úgy ahogy azt te gondolod!!!!

És ha ezek után megint elkezdesz vergődni itt,akkor mindenki tudni fogja,hogy ezek mind igazak rád,ezért háborodsz fel és gúnyolsz másokat te neveletlen tuskó!

És az is kiderül a zavaros írásaidból,hogy ezek a kommentek téged feldühítenek,ingerelnek,kiborítanak és elgondolkodtatnak saját magadról!Kevés értelmes mondat,kevés írásjel,vessző hiányok,többszöri hozzászólás egymás után stb.!!!!

neked előbb még ajánlom az Egyéb témakörben az Önismereti részeket + egy pszichológust(ezeket nem bántásból írom),aztán ha igazán tudod,hogy mit akarsz és azokat miért akarod,hogyan akarod,mi tehet boldoggá,teljessé!!!!!na akkor fogsz csak tudni válaszolni egy ilyen kérdésre normálisan!!!!!

2009. nov. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/306 anonim ***** válasza:
34%

Na ja. És te szaros gyerked gyesét ki fizeti? És ki olyan önző, hogy gyereket szül, hogy legyen aki ápolja.

Semmit nem tudsz rólam. :D Voltál már olyan szintű kutyás mint én? Nem. :D Szóval nem mondd meg, hogy vele könnyebb bánni mint egy gyerekkel aki megtanul beszélni egy év alatt! És a gyerekkel aki nem fogja szétmaravangolni a szembejövöt ha az rádemeli a kezét.

Azon kívül mint már mondta SOSEM szerettem a gyerekeket, ehhez semmi köze a testvérem szülésének, mivel az csak fél éve volt. És őt utálom a gonoszságáért, nem a gyerekét, őt csak egyszerűen nem szeretem, mint az összes többi gyereket.

Tisztában vagyok vele, hogy voltam gyerek. És? Ez nem gátol abban hogy ne szeressem őket.

Hiába is bizonygatnám hogy vvan-e kapcsolatom. Nem tartozik rád, és úgysem hiszed el.

És megtanulnál újra olvasni, akkor tudnád, hogy küztufott, a legtöbb ember lenézi azokat akik nem akarnak gyereket. Nézd meg a kérdést: aszerint ágybetétek vagyunk. Nézd meg a második választ rögtön: lelki betegek vagyunk? Ezek szerint senki nem mondott semmi rosszat? Ami a gyereketelenekre vonatkozik az rám is.

Ha pedig mindenképp sértegetsz és a közhelyeket írogatod, akkor had mondjam én is. Te meg az a nő vagy akit megun a férja jópár év alatt, meg egy idegbeteg, logikátlan anyatigrissé vált akinek a legnagyobb problémája hogy ma kétszer remegett a gyerekek! Akinek a bukdácsoló, más emberek és állatokat bántó rosszgyerek lesz (mert ugye azt látja, hogy anyuka szivesen lelőné a kutyát ha neki nem tetszik, vagy olyan béna volt hogy nem bírta megnevelni), olyan ember lesz belőle is aki élve nyúzza az állatokat és felveszi amint a csupasz húsukban vonaglanak (kiwi vagy a csodálatos vieóra? :) ) és röhög, mert ugya azok csak állatok, hát mik is azok az emberhez képest! Olyan leszel aki zsíros hajjal és mackónadrágban öregszik meg, a szopcsi, babuci, szarcsi szavakat ismételgetve és 70 évesen azon könyörögve had vessen egy pillantást az föld terhét tovább növelő unokájára és aki azért sír, hogy évente egyszer nézzenek rá, mert ő minden feláldozott értük! Unalmas, ápolatlan, fusztrált és idegbeteg anyatigris leszel akinek a egnagyobb témája, hogy mit jelenet amikor zöldet vagy tojásszagút sz*rik a gyerek. És akinek az egész családja alkalmazkodik a gyerekhez, mert hát ő egy perce sem érezheti rosszul magát, mert akkor lelki sérült lesz, és akinek a fárja pár év után kiköltözik a kanapéra, mert hát a gyereknek nem szabad sírni, muszáj anyucival aludni, és szopatni még 18 évesen is. Tetszenek a közhelyek? :)

Más halálát kívánni nem szép dolog, de ez is elég béna, mivel ha nem születettem volna meg akkor nem lenne semmi, nem tudnék róla, így nem tudom mi lenne benne a rossz. :)

Anyámat meg ne vegye a szájára senki.

2009. nov. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/306 anonim ***** válasza:
26%

Hu te bar-om!!!!!!!!!!Te tényleg nem vagy nő!!!mekkora ta-hó vagy!

Még hogy szaros gyerek. ... Te irigy vagy ránk akiknek van gyermeke boldog kapcsolata_!!!!!!


a te anyád meg jó szarúl nevelt téged. szichológushoz menj el a te érdekedben.

2009. nov. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/306 anonim ***** válasza:
56%

Hiába próbálkzol, mert van szerelmem. :) És tudom mit akarok. :) És nem én szóltam be hanem rögtön a kérdező. De remélem neked jól fog esni ha ágybetétnek neveznek. :) De aki szerint ágybetét vagyok meg lelki beteg avval én sem fogok normálisan beszélni. Szerintem olvasd el az első hozzászólásom. :) Tökéletes normális volt. :)

És nagyon nem érdekel mit jelent a gyerek, mint az első normális kommentemben leírtam- tudom hogy mindent meg lehet oldani és nem feláldozni- de én nem akarom megoldani, mivel nem akarok gyereket, érted? Azok is indokok, de amúgy sem akarom. Sehogyse. Nehogy azt hidd, hogy nem lennék képes megoldani, hogy ne kelljen sutba dobnom mindent. De nem akarom, nem tartok igényt egy gyerekre. Mi nem érthető ezen? És igen, gúnyolódok az olyanokon, akik eszüket vesztik, mert nem vagyunk állatok! Már csak azért sem, mert akinek már csak az ad erőt, hogy most lesz péje, és menetrendre csinálja a gyereket (mert az már nem szex), az pont azért nem lesz terhes, mert görcsöl. És akkor végül magával szúr ki. Én sosem tenném tönkre magam akármennyire vágyok is valamire. És nem tudom ilyenkor miért nem jut eszükbe a saját gyerkük, akinek bizonyára nem jó az önmaga által tönkretett anya. Hát ezért gúnyolódom rajtuk. Aki ilyen bolond azok csak nevetni lehet. Aki gyerek nélkül nem teljes annak nem is való gyerek.

2009. nov. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/306 anonim ***** válasza:
100%
Ja szichológushoz megyek szarúl xD
2009. nov. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/306 anonim ***** válasza:
17%

Hejsz te buta kislány. figyi már! itt most több válaszoloód volt nem csak én. :)


Hát igen látszik az életed meg van keseredve, .Azt meg ne te mond már meg,hogy az állatokkal vagy a gyerekkel könyebb bánni nevelni.

Mert neked nincs is honnan is tudnád hogy egy babával milyen az!!!!!!!!!!!

szeretem az állatokat jobban mint az embereket, de a gyerekem és a férjem és a szüleim előtt nem állhatnak akkor sem.

jaj te szegény...

2009. nov. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/306 anonim ***** válasza:
79%
Különben ne aggódj, lesz időm dolgozni hogy több nyugdíjam legyen mint amennyit a csodálatos gyermeked tud adózni. :) Azon kívül, mint már megállapítottad, nemsokára egy normális országba "menekülök". :D Mert te jobban tudod, hogy én miért mennék máshova. Term. :D
2009. nov. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/306 anonim ***** válasza:
0%
És milyen kariert akarsz te??????????hihihihihi
2009. nov. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/306 anonim ***** válasza:
79%
Én sem szeretem jobban az állatokat a férjemnél és a szüleimnél. Csak mindenki másnál akit nem ismerek, vagy nem szeretek. Gondolkozz már. Nem tudom jobban szeretni a kutyát mint a gyereket, mert nincs gyerekem. :D Mert arra nem tartok igényt, kutyára viszont igen.
2009. nov. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!