Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csalódtam a nőkben. Milyen nő...

Csalódtam a nőkben. Milyen nő az, amelyik nem akar gyereket soha?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, majd egyszer szeretnék én is családot és gyereket, de a legtöbb nő, akivel dolgom volt, nem is akar soha gyereket, vagy nem akar ilyesmiről beszélni... Azt hittem, hogy az élet egyik értelme (főleg egy nő számára) az, hogy egyszer legyen legalább 1 utódja az életben. Ha pedig 3 dolgot kellene mondanom, ami eszembe jut egy nőről, akkor az egyik az lenne, hogy attól nő egy nő, hogy tud gyereket szülni. Vagy pl. mi a véleményetek arról, hogy egy nő meddővé téteti magát? Szerintem annyira szomorú, hogy a magyar nők már nem is akarnak gyereket! Akkor elvégre mi a nők biológiai szerepe (de akár társadalmi szerepe is), mire jók, ágybetétnek? Elnézést a fogalmazásért, csak felbosszantanak az eféle "nők"...
2009. okt. 30. 22:01
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/306 anonim ***** válasza:
100%

Paprikás krumplit meg rakott palacsintát. Ajjaj, ez túl egyszerű :D

El is felejcsem xD

2009. nov. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/306 anonim ***** válasza:
19%
Figyeld azért...az írás pszichológiája....ha már nem jut eszébe semmi amivel visszavághat,felhoz egy máik témát!Nagyon manipulatív!Az érettségin is kutyaszar szedésből vizsgázott!Meg magyarból...magyarvizslából!
2009. nov. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/306 anonim ***** válasza:
0%
a férjed?????tán má azsem akar gyereket:)mert nem veszem be hogy egyikőtök sem:) majd el hagy mert nem szülsz neki:)
2009. nov. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/306 anonim ***** válasza:
62%
És nem egy kutyÁm van hanem 10 (3 mudi, 3 dobi, 1 staff, 1 kau, 2 mali) és még pár a pocikába <3 Megyünk is majd UHcsira lassan. xD
2009. nov. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/306 anonim ***** válasza:
0%

00:23

as! hejsz! most te ki vagy? kérdezőval vagy ,vagy ellene.

2009. nov. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/306 anonim ***** válasza:
19%

Rakottpalacsinta ahha...és ember vagy kutyahúst használtál?Gyerekhúst mi?Legalább közelebb lehetsz 1 gyerekhez!Hát neked már csak ennyi jutott!


De egy tök komoly kérdés köcsögölés nélkül!De tényleg...a párod hogyan vélekedik a gyerekről?Ez most tényleg komoly!!!!

2009. nov. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/306 anonim ***** válasza:
0%

akkor te egy szaros kutyaszaporító is vagy mi????Na még ilyen szerencsétlent nem láttam. na meg majd el is hiszem,hogy 10 kutyát ultrahagra is viszel:)))))))

Te tényleg gonosz vagy . nőből vagy te??????szerintem te férfi vagy:)

2009. nov. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/306 anonim ***** válasza:
71%
Akkor elhagy. Mindenki olyat keres aki hasonló. Ha egyszer meggondolja magát akkor nem egymásnak rendeltek minket. Te meg pelenkamosásból vizsgáztál és mint mondtam, nem szeretem a szelíd kutyákat, vizsla szóba sem jöhet. xD
2009. nov. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/306 anonim ***** válasza:
0%
Én nem vagyok senkivel...magammal...engem igazából nem az zavar,hogy nem akar gyereket,ezt mondtam és mondtam,hogy tök jó,hogy szereti az állatokat...de álljon már meg a menet...hogy beszél a gyerekekről????Ha valaki szemét vele akkor vágjon vissza(bár nem megy neki)de ne a gyerekével!!!Tudatlan...neveletlen!
2009. nov. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/306 anonim ***** válasza:
19%

le sem meri irni hogy a párja hogyan vélekedik egy gyerekről!!!!!ilyen nincs is még egy (hiába is hazudja hogy a párja sem szeretne gyereket)aki ennyire utálja a gyerekeket.


most őszintén hogy lehet egy ártatalan teremtést utálni????mert a gyerekek ártatlanok nem tudtad?????erre válaszolj meg a párod kérdésre ne össze visza irkálj.

2009. nov. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!