Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csalódtam a nőkben. Milyen nő...

Csalódtam a nőkben. Milyen nő az, amelyik nem akar gyereket soha?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, majd egyszer szeretnék én is családot és gyereket, de a legtöbb nő, akivel dolgom volt, nem is akar soha gyereket, vagy nem akar ilyesmiről beszélni... Azt hittem, hogy az élet egyik értelme (főleg egy nő számára) az, hogy egyszer legyen legalább 1 utódja az életben. Ha pedig 3 dolgot kellene mondanom, ami eszembe jut egy nőről, akkor az egyik az lenne, hogy attól nő egy nő, hogy tud gyereket szülni. Vagy pl. mi a véleményetek arról, hogy egy nő meddővé téteti magát? Szerintem annyira szomorú, hogy a magyar nők már nem is akarnak gyereket! Akkor elvégre mi a nők biológiai szerepe (de akár társadalmi szerepe is), mire jók, ágybetétnek? Elnézést a fogalmazásért, csak felbosszantanak az eféle "nők"...
2009. okt. 30. 22:01
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
 181/306 anonim ***** válasza:
0%
És még valami...miért kell mindig minden felesleges dolgot írnod?Ki kérdezte,hogy milyen húst szeretsz?Vagy milyen színű a bőröd meg a hajad!!!!!Sok figyelmet igényelsz,nincs sok barátod,szeretnéd magad igazán megmutatni!Ezért írsz olyat is amire senki a világon nem kíváncsi!!!És ezért írsz még az oltogatások ellenére is!
2009. nov. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/306 anonim ***** válasza:
29%

csúnya bácsi, és csúnya néni:)


ejej te szegény, már most sajnállak, gyerek nélkül leélni az életed ...hmmmm


nemtudom elképzelni hogy boldog vagy. Túlságosan bizonygatod ezt a dolgot. Mesélsz itt az életedről az anyádról ,nővéredről, és látom hogy keresel valamit, csak nem találsz.

ha boldog vagy mért irod le a történetedet olyan embereknek akik veszekednek veled?mért sajnáltatod magad,néha meg olyat irsz hogy irigykedenek rád! te sem tudod mit akarsz. néha sajnáltatni magad,néha meg vagánykodni. De te keresel valamit amivel boldog lehetsz.

2009. nov. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/306 anonim ***** válasza:
77%
Már megmondtam miért írtam. :) Mert öntelségedben azt hiszed vörös (erre válasz hogy nem fehér a bőröm) a fejem és kutyahúst eszem. Vagy nem te írtad? Tök mindegy. :D Mnej és tanítsd meg a zseni gyerekednek a magyar kutyafajtákat. xD Már ha megbírja jegyezni, nem csak a menű külföldi dolgokat.
2009. nov. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/306 anonim ***** válasza:
22%
Ezért vettél a kérdé elején is mindent magadra é ezért irkáltál ennyit...feltűnőségi viszketegségnek hívják!!!
2009. nov. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/306 anonim ***** válasza:
29%
Azért mondtam én nektek,hogy ennél biz nem stimm valami,mert oltogatások ellenére is irkálja az élet történeteit.Pedig a kutya sem kíváncsi rá:)
2009. nov. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/306 anonim ***** válasza:
74%
Olyanból van 11! :D És te miért válaszolsz? Tök poén kiengedni a gőzt mielőtt lefekszem. Ami van mindnekinek. :D
2009. nov. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/306 anonim ***** válasza:
0%
És tényleg nagyon jó volt utolsó előtti....gratula eltaláltad!Ez mind igaz...és szerintem tudja is csak itt úgysem fogja bevallani,hogy igen vazzeg igazad van!A faxom se kíván élni...és vágyom a boldogságra már nagyon...gyereket is szeretnék,de mivel a párom nem akar,így hozzá alkalmazkodom,és én is úgy teszek ahogy ő,nehogy elveszítsem és akkor megint nem lesz senkim,egyedül leszek és cseszhetem a boldogságot,mert megint összeroppanok!!!!
2009. nov. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/306 anonim ***** válasza:
84%
Hát rátok sem. :) Legfeljebb mert nem tudtatok még lefognyni, van rajtatok mit harapni. :) Rám legalább 10 kutya figyel mint az istenre. xD Mi van ha én meg azért írogatok mert vicces az öntelségetek meg a belenézek a gyerekem szemébe duma, meg az hogy azt hiszitek nekem valami bajom van?
2009. nov. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/306 anonim ***** válasza:
29%
pontosan ez a feltűnőségi viszketegség:)))bizony bizony:) Na de persze mesélj csak még az élményeidről bánataidról. Az anyádról ,akit szeretsz is utálsz is. Nekem te olyan személy vagy aki nem tudja mit érez.Néha szereted anyád néha nem, Néha szereted nővéred néha nem!Akapcsolatodban sem lehetsz annyira bisztos mert ha igen akkor nem írtad volna,hogy ha megváltozik a véleménye a babákról akkor majd szétmentek.
2009. nov. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/306 anonim ***** válasza:
15%
Hát...én is irigykedem...jó lenne ha engem is 10 kutya b@szna egyszerre!!!!!
2009. nov. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!