Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csalódtam a nőkben. Milyen nő...

Csalódtam a nőkben. Milyen nő az, amelyik nem akar gyereket soha?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, majd egyszer szeretnék én is családot és gyereket, de a legtöbb nő, akivel dolgom volt, nem is akar soha gyereket, vagy nem akar ilyesmiről beszélni... Azt hittem, hogy az élet egyik értelme (főleg egy nő számára) az, hogy egyszer legyen legalább 1 utódja az életben. Ha pedig 3 dolgot kellene mondanom, ami eszembe jut egy nőről, akkor az egyik az lenne, hogy attól nő egy nő, hogy tud gyereket szülni. Vagy pl. mi a véleményetek arról, hogy egy nő meddővé téteti magát? Szerintem annyira szomorú, hogy a magyar nők már nem is akarnak gyereket! Akkor elvégre mi a nők biológiai szerepe (de akár társadalmi szerepe is), mire jók, ágybetétnek? Elnézést a fogalmazásért, csak felbosszantanak az eféle "nők"...
2009. okt. 30. 22:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/306 anonim ***** válasza:
32%

Az utolsó hozzászóló is abba a kategóriába tartozik, amit az 1. hozzászóló írt le.


Kérdező, ne add fel, ilyen nő azért nem sok van, csak Te valamiért pont ilyenekbe botlottál! Sok boldogságot Nektek!

2009. okt. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/306 anonim ***** válasza:
39%
szerintem párfüggő. Én például úgy érzem, nem magamnak szülőm a picit, hanem az apukájának, és ha bevillannak képek, mogy milyen lesz, majd, ha meglesz, nem magamat látom, hanem apucit, kezében a babával. Imádom, hogy ekkora ajándékot adhatok neki. De ehhez persze olyan pár kell, akit imádsz, aki a másik feled, akit valóban boldoggá akarsz tenni. Akinek nincs stabil párkapcsolata, vagy teljesen egyedül van, az persze, hogy nem azt mondja, hogy neki gyerek kell.
2009. okt. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/306 anonim ***** válasza:
29%

De igen, mondja. :) Csak későn döbben rá. Én írtam, hogy van egy 40 körüli barátnőm (szingli) és épp most döbbent rá, hogy gyerek nélkül nem akar élni, és már félúton tart az örökbefogadási procedúrában.


De abban maximálisan egyetértek, hogy a megfelelő partnernél minden nőnél előbb-utóbb eljön a vágy a gyerek után.

2009. okt. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/306 anonim ***** válasza:
74%

01:24 vagyok

Jó, hát akkor éljetek abban a hitben, hogy mindenki aki nem szül rossz, beteg, és egyedül fog megrohadni... Tudjátok nem az az egyedül üdvözítő dolog amit ti gondoltok! Na mindegy... Én élek tovább boldogan a párommal meg a szenvedélyemmel. :) Én elhiszem, hogy a gyerekkel teljesebb és boldogabb vagy. Ti miért nem vagytok képesek elhinni, hogy én meg így vagyok teljesebb és boldogabb? Fáj? A gyerekeiteknek is ezt az intoleranciát fogjátok megtanítani? Az sajnálatos lenne. Én nem piszkálok senkit, mégis engem kiáltanak ki rossznak. Ez nem logikus. Legalább úgy kezelnek, mintha olyan ember lennék akit a legelvetemültebb gyilkosok közé kéne zárni. Bezzeg azt nem bántjátok aki vet (mert aki iylen az nem szül) egy-két gyereket aztán tojik rájuk, veri őket, éhezteti, abortuszra megy, elhagyja őket, megöli, megerpszakolja stb. Esküszöm ekkora ellenségeskedést még nem láttam sehol máshol... Kicsit elferdült a magyarok értékrendje... :( Azárt legyen meg mindnekinek a saját boldogsága! :)

2009. okt. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/306 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem tudat alatt pont az olyan nő a zsánered, aki túl független, önálló, egoista. Az ilyen típusúakat szereted, csak még nem tűnt fel. Én nem ismerek egyet sem, aki nem akarna, olyat már igen, akinek bőven elég egy... :) Ha ennyire szeretnél családot, akkor biztosan előbb-utóbb találsz egy olyat, aki ugyanúgy szeretne, mint Te. Sok szerencsét!
2009. okt. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/306 anonim ***** válasza:
68%
Lányok, nők, anyák! A gyereket SOHA nem egy férfinek szüli a nő, hanem SAJÁT MAGÁNAK! Ne álltassátok magatokat ezzel. Ezt csak addig érzi egy nő, amig imádja a férfit, no de mi van azután? Keserűen döbben rá /amit addig is tudnia kellett volna/, hogy a gyereket valójában magának szülte. És ez így van rendjén.
2009. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/306 anonim ***** válasza:
27%
Gyerektelen társnőknek savanyú a szőlő! :)) A lepontozásból látom. Szerintem mind irigy... :)))
2009. nov. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/306 anonim ***** válasza:
60%
Persze, savanyú a szőlő... Érdekes, milyen okos következtetés. De én jobbat tudok! :) Talán az emberek nem szeretik ha ok nélkül mások lehülyézik, lenézik, betegnek gondolják őket és azt hiszik az az egyetlen üdözítő dolog amit a gyerekesek gondolnak. Nem lehet hogy ezért vannak lepontozva? Naháát. Persze akinek van gyereke annak joga is van hogy mások felett itélkezzen. Áhh, szülőkből kiveszik a megértés és a logika...
2009. nov. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/306 anonim ***** válasza:
77%

Nekem semmi bajom a gyerektelenekke, tizenöt évig én is az voltam a házasságomban, mert nem akartam gyereket. Aztán rájöttem, mégsem hagynám ki az életemből.


Nekem az nem tetszik, hogy mindkét fél erőszakosan bizonygatja, hogy gyerektelennek jobb-e lenni, vagy gyerekesnek?


Véleményem szerint a gyerekes már próbálta mindkét állapotot, mivel ugye előtte nem volt gyereke. A gyerektelen meg nem próbálta, de azért erőszakosan állítja a saját meggyőződését.


Én azt mondom, Neked ne is legyen, ha nem akarsz. Ettől nem leszel kevesebb ember, sőt! Legyen úgy, ahogy Te akarod. :)

2009. nov. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/306 anonim ***** válasza:
58%
Nem bizonygatok ilyesmiket. Nekem így jó. Az egyetlen amit bizonygatok, hogy nem vagyok hülye, beteg, szemét és mág más sem aminek a szülők elmondtak. És jogom van hozzá, hogy ne egy darab sz*rként beszéljenek velem csak mert nem úgy gondolok valamit ahogy többség. Ezt az egyet bizonygatom! Én inkább úgy látom, hogy szeretnék békében élni úgy hogy néha elmondom a véleményem, de a legtöbb gyerekes megbánt, lenéz, utál, beszól. És ez a legtöbb más helyen így van. Azoknak kéne változni akik ilyenek, én nem mondtam hogy milyen jó gyerek nélkül én csak azt mondtam, hogy NEKEM milyen jó, és nem vagyok se szegény, se buta, se beteg. Teljes ember vagyok. De szerintem te sem lennél ilyen öntelt (márhogy nem csak neked jó a gyerekkel hanem mindenki más akinek nincs biztos hogy szenved) ha nap mint nap az kívánnák "édesanyák", hogy kapartak volna ki, csak azért mert nem azt gondolod amit ők. Jogom van ez ellen tiltakozni.
2009. nov. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!