Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sokan miért nem öltöztetik...

Sokan miért nem öltöztetik fel rendesen a gyerekeket egy-egy alkalomra?

Figyelt kérdés

Több esküvőn voltam mostanában, és szinte mindenhol jellemző volt, hogy a gyerekeket nem alkalomhoz illően öltöztették. Tornacipő, farmer, melegítőnadrág, kockás ing, minden volt.

Ti sem szoktátok? A kényelem az első?

(Nem 1-2 évesekről beszélek, hanem 6-12 évesekről).

Szerintem fontos lenne, hogy a gyerek megtanulja, hová mit kell felvenni, illetve az eseményt is illene megtisztelni normális öltözettel. Vagy csak én látom így?


2015. márc. 22. 13:31
 51/91 anonim ***** válasza:
2%
Hagyjál már, végtelen unalmas vagy. Azt ugyanúgy le fogod szólni.
2015. márc. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 A kérdező kommentje:
Ja, értem, mea culpa. Én csak igyekeztem közeledni a csőlátásommal.
2015. márc. 22. 17:25
 53/91 anonim ***** válasza:
8%
Kérdező, itt senki nem mondta, hogy melegítőben megy ünnepségre.Eztcsak te egyedül hajtogatod.
2015. márc. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 A kérdező kommentje:
Akkor áruljátok már el, hogy miben mentek, mert az még nem derült ki. Én felsoroltam, amiket láttam.
2015. márc. 22. 17:42
 55/91 anonim ***** válasza:
16%
Vietnámi papucs, rózsaszín cicanaci, flitteres sárga felső. Gyereken ugyanez, csak a cicanaci narancssárga. Így jó?
2015. márc. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 A kérdező kommentje:
Persze, nekem megfelel. Bár nem tudom, min csodálkoztok, ha mindenki beszól. Csak ti ketten állítjátok, hogy nem érdekes, mit vesztek fel.
2015. márc. 22. 17:57
 57/91 anonim ***** válasza:
4%
Ki is szól be? Nekem senki nem szólt még be. A háttérben rosszindulatóskodókkal meg nem foglalkozok.
2015. márc. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 anonim ***** válasza:
0%

"Csak ti ketten állítjátok, hogy nem érdekes, mit vesztek fel."


Tényleg? Hol? Másold be légy oly szives.

2015. márc. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 A kérdező kommentje:

Ezeket ti írtátok:


"Nekem mégis az a legfontosabb, hogy a gyerek jól érezze magát benne. Hogy erről xy mit gondol, nagyjából semennyire nem érdekes.


inkább kényelmes legyen a gyerekemnek a ruha, minthogy egész nap panaszkodjon a gyerek


Én nem fogok csak azért ráaggatni szövetnadrágot, mert más szerint ez így helyes


Hagyjuk már, hogy mi az illem."


Mivel ezek után mást nem mondtatok (azt sem, hogy mi a helyes öltözködés), csak átmentetek személyeskedésbe, én nem vitatkozom tovább. A kérdésemre végül is választ kaptam. Ahol a szülőnek nem fontos, mit ad a gyerekre, ott ez van.

Nekem teljesen mindegy, csak olyan érzést kelt, mintha egy kis játszóterezés után beugrottak volna egy esküvőre is. Én nem így szoktam megjelenni egy eseményen, de ez már mindenkinek a saját döntése.

2015. márc. 22. 18:13
 60/91 anonim ***** válasza:
4%
Végre.
2015. márc. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!