Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sokan miért nem öltöztetik...

Sokan miért nem öltöztetik fel rendesen a gyerekeket egy-egy alkalomra?

Figyelt kérdés

Több esküvőn voltam mostanában, és szinte mindenhol jellemző volt, hogy a gyerekeket nem alkalomhoz illően öltöztették. Tornacipő, farmer, melegítőnadrág, kockás ing, minden volt.

Ti sem szoktátok? A kényelem az első?

(Nem 1-2 évesekről beszélek, hanem 6-12 évesekről).

Szerintem fontos lenne, hogy a gyerek megtanulja, hová mit kell felvenni, illetve az eseményt is illene megtisztelni normális öltözettel. Vagy csak én látom így?


2015. márc. 22. 13:31
 41/91 A kérdező kommentje:
Szerintem most hagyd abba, mert már így is nevetséges vagy. Hidd el, nem fogott össze a kockás inged ellen a világ.
2015. márc. 22. 16:35
 42/91 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen igazat adok neked. 3 gyermekem van, a kockás ing nekem nem ünneplős kategória. Aki nem tudja felöltöztetni alkalmakra a gyerekét, az igénytelen. Nem kell itt több tízezres ruhákra gondolni. Akár a Hádában is vannak alkalmibb gyermekruhák.
2015. márc. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 anonim ***** válasza:
7%

Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.


Puszi :*

2015. márc. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 anonim ***** válasza:
0%

A kedves kérdező itt már nem nagyon kap választ és ez tök uncsi, úgyhogy tett ki egy újabb kérdést, csak a változatosság kedvéért ékezetek nélkül :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2015. márc. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 A kérdező kommentje:

Töröltesd ki nyugodtan. Nem tudom, ki milyen kivetnivalót talál benne. Se csúnyán nem beszéltünk, se nem szidtunk senkit, csak leírtuk, hogy szerintünk illik felöltözni egy eseményre. Sajnálatos, hogy te nem így gondolod.

De én vagyok az, aki nem fogadja el mások véleményét.

Sok sikert az életben. Egyszer csak rájössz, hogy azért csak létezik általánosan elfogadott norma.

2015. márc. 22. 17:01
 46/91 A kérdező kommentje:

Na jó. Kösz, hogy feldobtad a napomat. Régen nevettem ilyen jót. Erre inkább nem is írok semmit.

Lehet, tényleg kellene valami vizsga.

2015. márc. 22. 17:03
 47/91 anonim ***** válasza:
54%
Nevetséges lesz, ha ezt a kérdést kitörlik:) Ugyan miért? Talán be kellene látni, hogy fel kell néha normálisan öltözni. De az igazság fáj:)
2015. márc. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 anonim ***** válasza:
2%
Sem a gyerekemet, sem magamat nem tartom igénytelennek, mert nem a fent említett, általatok javasolt ruhákat adom rá. De azt mindenesetre megtanítom a gyerekemnek, hogy ilyen "illemtudó" emberekkel van tele a világ. Esküvőre mennek, majd onnan mindenkit kibeszélnek. Igénytelennek neveznek valakit, akiről semmit nem tudnak. És hogy vigyázzon, próbáljon ember maradni majd ilyenek között is.
2015. márc. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 A kérdező kommentje:

Miért, valami tiltja, hogy egy esküvőn véleményem legyen a dolgokról? Neked is van rólam, pedig nem ismersz. Csak azért, mert olyat mondtam, ami neked nem tetszik. Bort iszol és vizet prédikálsz.

Mint említettem, egyéb minőségben voltam ott, nem mint vendég, nem a rokonaimat beszélem ki. Sőt senkit sem beszélek ki, hanem feltettem egy kérdést valamiről, ami feltűnt.

Érdekes, hogy egyéb kérdéseknél leszólják, hogy igénytelen a kismama, aki melegítőben meri levinni sétálni a gyereket, de esküvőre szabad bármiben menni. Hol itt a logika?

2015. márc. 22. 17:13
 50/91 A kérdező kommentje:
Egyébként azt még nem mondtad el, hogy mi lenne az az öltözék, ami nem az általunk említett, de esküvőre alkalmazható. Eddig csak támadtál, de mi a te álláspontod?
2015. márc. 22. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!