Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sokan miért nem öltöztetik...

Sokan miért nem öltöztetik fel rendesen a gyerekeket egy-egy alkalomra?

Figyelt kérdés

Több esküvőn voltam mostanában, és szinte mindenhol jellemző volt, hogy a gyerekeket nem alkalomhoz illően öltöztették. Tornacipő, farmer, melegítőnadrág, kockás ing, minden volt.

Ti sem szoktátok? A kényelem az első?

(Nem 1-2 évesekről beszélek, hanem 6-12 évesekről).

Szerintem fontos lenne, hogy a gyerek megtanulja, hová mit kell felvenni, illetve az eseményt is illene megtisztelni normális öltözettel. Vagy csak én látom így?


2015. márc. 22. 13:31
 61/91 anonim ***** válasza:
0%
Tehát a lényeg, hogy senki nem írta hogy pazsamában vagy mackóban van a gyerek az esküvőn. De hadd kérdezzek valamit. Neked miért fáj az ha pl kockás ingben és farmerban van egy gyerek? Rosszul érzed magad tőle? Te és a gyereked miben szoktatok lenni? Küldenél linket?
2015. márc. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/91 anonim ***** válasza:
0%

[link]


[link]


Mert én valahogy így képzellek el titeket :D Az est fénypontjai, a NAGY SZTÁROK. És persze akik nem csillivilli ruhácskákban villognak, azt megveted.

2015. márc. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/91 anonim ***** válasza:
87%
Farmerben esküvőre? Remélem, senki nem tesz ilyet, azzal igencsak azt mutatja, nem tiszteli meg az ifjú párt. Hacsak nem ezt kérik, hogy farmeres esküvő!
2015. márc. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/91 A kérdező kommentje:

Nem fáj, de attól még az én véleményem szerint ez nem esküvőre való öltözet.

Én egy ilyen helyre minimum egy normális szövetnadrágot és egy "öltönyinget" adok rá rendes, hozzáillő cipővel. Nem kell neki frakkban menni, szerintem ez ugyanúgy kényelmes mint a farmer. És én sem azt veszem fel, amiben minden nap munkába megyek. Mi ebben a különleges?

2015. márc. 22. 18:23
 65/91 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk nem értem, hogy miért ilyen arrogáns és pökhendi itt azok stílusa, akik nem adnak a gyerekre normális, alkalomhoz illő ruhát. 7 oldalon keresztül támadjátok, holott igaza van!
2015. márc. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/91 A kérdező kommentje:

62-es, te most direkt tetteted magad ilyen értelmesnek?

Te maradj meg abban a tudatban, hogy a farmer elegáns. Egyszer majd rájössz, hogy nem az, ha olyan társaságba kerülsz.

Hidd el, nincs azzal semmi baj, ha valaki képes felöltözni normálisan. Te találsz valami nevetségeset egy öltönyben? Mások abban szoktak esküvőre menni. És ha sikerült értelmezned a szöveget, kétszer is leírtam, hogy nem kétéves gyerekről beszélek. De te meg leragadtál ennél.

2015. márc. 22. 18:26
 67/91 A kérdező kommentje:
65-ös, én is ezt próbálom magyarázni, hogy kettőjükön kívül senki sem pattog itt, hogy a farmer elegáns, de úgy látom, felesleges.
2015. márc. 22. 18:27
 68/91 anonim ***** válasza:
4%
Tényleg felesleges,ugyanis senki egy szóval nem írta a farmert :)
2015. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/91 A kérdező kommentje:
Hát ezért kérdezem kb két órája, hogy miről beszéltek, de ha nem áruljátok el, akkor marad a farmer, mivel erről volt szó a kérdésben.
2015. márc. 22. 18:30
 70/91 anonim ***** válasza:
2%
Én leírtam mibe öltözünk, meg kell tanulni olvasni. Na mindegy, remélem valahol röhögök majd rajtad és a stílusodon élőben is :)
2015. márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!