Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 14 éves gyerekem bánt szóban...

Liva kérdése:

14 éves gyerekem bánt szóban és újabban ellök és kicsavarja a kezemet, ma van a születésnapja reggel 10-kor elment és még mindig egyedül vagyok a születésnapján, nélküle. Hogyan és honnan kaphatnék sürgős segítséget?

Figyelt kérdés
14 éves a gyerekem, újabban sok a gond vele, nem tanul bukásra áll, korrepetálásról ellóg amit pedig fizetek. Sportol 10 éve újabban csak néha megy edzésre. Elkezdett csavarogni este 9-10-kor jön haza, én meg keresem az után . Már bántalmaz is neki lök a falnak vagy úgy meglök hogy ráesek a szőnyegre. Ma van a születésnapja minden szépen előkészítettem az asztalon, az első szava ő most elmegy, nem akartam neki erre pénzt adni, kitépte a kezemből a táskámat és kivett belőle pénzt, amúgy sincs sok. Ki is csavarta a kezemet és "te kutya"-nak nevezett. Ordibál folyamatosan az albérletben velem, én nyugtatgatom erre direkt odaáll az ajtó elé, hogy a folyóson jól hallható legyen. Csak sírok és már az egészségemre megy rá. Az apja külföldi és külföldön is él, némi pénzt küld de ebben ki is merül a nevelés nála. Nekem nincs senkim csak a gyerekem és a szívem szakad meg.
2012. márc. 3. 15:14
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/112 anonim ***** válasza:

# 97/100 Időpont tegnap

Maradj már el, off!!!!!!

2012. márc. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/112 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előtem szólóval! Nagyon furcsa a gyerek nekem is. Ilyen agresszív nem szokott lenni, akár milyen rossz egy kamasz...csak úgy...Az anyjával!!!


Nme mutat ki mindent a teszt, de nagyon figyelni kéne őt!


Vagy ha nem drog, lehet valami pszichés dolog is, van, ami ilyenkor lobban fel.


De reméljük, csak neveletlenség! Mégis, gondolni kell mindenre!

2012. márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/112 A kérdező kommentje:
válasz a kedves "jóakaromnak": Már évek óta elváltam a külföldi férjemtől, évek óta egyedül nevelem! A bajnoki ezüstérmét másfél éve szerezte meg egy neves első osztályú egyesületben. És én tudom milyen az amikor a nagy csapat meccsének szünetében, sok ezer néző előtt felsorakoztak a fiam és csapata és egyenként mondták a nevüket, az én fiamét is, és tapsoltak, akkor csak neki, amikor az ő nevét mondták, ezt senki sem veheti el tőlem, amit akkor éreztem egy óriási nagy büszkeséget. Igaz most nem lehetek rá büszke, de a fiam marad mindig is és nem fordulhatok el tőle. Egyébként döntésem megszületett, amint lehet megyünk innen ebből az országból, természetesen máról holnapra nem lehet, de addig is küzdők és nyerni fogok, mert ha nem adom fel sikerülni fog. Holnap közösen a nevelési tanácsadós nővel, az osztályfőnökével, fiammal és velem, hatodik órája után leülünk vele az iskolában és megbeszélünk dolgokat. Ma ment iskolába és remélem ilyen többé nem lesz. Tegnap 8-ra hazajött ahogy ígérte. Ezek apró lépések de nekem nagyon számít. Köszönöm hogy együtt éreztek velem a legtöbben.
2012. márc. 20. 13:22
 104/112 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, holnap ugye megírod, mi történt az iskolában? Én is figyelem a történeted alakulását, és szorítok neked. (egy korábbi válaszoló)
2012. márc. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/112 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Mit fogsz csinálni, ha a fiad külföldön is "ÚJ JÓ BARÁTOKAT" szerez???

Ne így legyen, de jusson eszedbe ez is.....

2012. márc. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/112 A kérdező kommentje:
Már csak 2 óra és megyek az iskolába, remélem hasznos lesz. Hogy külföldön is lehet ez? Ott az apja és annak az országban nagyobb lehetőségei vannak, hogy segítsenek ilyen dolgokban mint itthon. Esélyt kell adni, még csak most kezdődik az élete. Még fiatal a fiam és még gyerek. Nem adom fel, ennyi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. márc. 21. 12:14
 107/112 anonim ***** válasza:
Nem olvstam végig,elnézést,mit szól a gyerek ahhoz,hogy most búcsút kell mondani a vidám életnek és új helyen lesz?
2012. márc. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/112 anonim ***** válasza:
Na mi volt?
2012. márc. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/112 anonim ***** válasza:
Valami baj történt? Miért nem válaszolsz?
2012. márc. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/112 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta veletek??
2012. ápr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!