Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatnál nyilvános helyen?

Szoptatnál nyilvános helyen?

Figyelt kérdés
Én néha igen, de a közvélemény borzasztóan elítéli, így valószínűleg lemondok róla. Tapasztalatok?
2010. szept. 26. 21:16
 141/195 anonim ***** válasza:
100%
00:03-as!De hány olyan anyuka lehet,aki tekintettel bárkire CSAK AZÉRT IS SZOPTAT?Max. a gyerekre való tekintettel teszi ezt meg valaki,nem polgárpukkasztásból vagy magamutogatásból.Nem is értem,hogy miért kell ezt ennyire túlragozni.
2010. okt. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/195 anonim ***** válasza:
71%
Kedves Enikavics, én is csatlakozom, ezek szerint én is fejős tehén vagyok! De büszke vagyok rá! És szerintem legyen mindenki büszke, aki szoptatja a gyermekét, akár nyilvánosan is, ha úgy hozza a szükség!
2010. okt. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/195 anonim ***** válasza:
76%
Akkor én nagyon nagy fejős tehén vagyok! Negyedik gyerekemet fogom akár nyilvánosan is szoptatni. Az álprűd fapvnák rosszalló pillantásai ellenében is. XD
2010. okt. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/195 anonim ***** válasza:
68%
Jók vagytok, csajok! Lájkollak titeket ;) :D
2010. okt. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/195 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként meglepő számomra, hogy éppen a szoptatás az, ami polgárpukkasztó lehet. Piacra kellene dobni cuppogó hangot hallató cipőt, szoptatott babát ábrázoló pólót, esetleg alvós babát, ami ha megnyomjuk a kezét azt mondaná, hogy - Mami, (cicit,) anyatejet, (szopit) kérek. (bár gyanítom, hogy a babát betiltanák. Tehénmamik, előre! Jót mosolygok ezen. :)
2010. okt. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/195 anonim ***** válasza:
100%
Egy:Manapság a mell az nem szoptatást szimbolizál,hanem mást.Kettő: Manapság az anyáságot le is nézik.
2010. okt. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/195 anonim ***** válasza:
88%

Ez az, ami szomorú. :( Hiszen igazi, jó anyákra a mai világban nagyobb szükség van mint valaha. Ennek csak egy része a szoptatás. Viszont, ha már erre sem vagyunk képesek a gyerekünkért, akkor nagyon rossz felé halad a világ. S ha a világ nem becsüli mi még becsülhetjük magunkat, sőt szerintem azon anyukákat akik szoptatnak nyilvánosan is, szerintem a párjuk is becsüli azért, hogy mernek szoptatni. Mert szomorú, hogy lassan bátornak kell lenni ehhez is. Mert a szoptatást egyen

értékűvé tették as gatyalehúzós fenék mutogatással. Sőt, a gatyalehúzóson még lehet, mosolyognak is, de a kisbabán aki éppen eszik, meg fújtatnak. :( Ám ez engem csak annyiban érdekel, hogy ilyenkor elmondom, a véleményemet. Viszont a szoptatást nem befolyásolja. A babám azért egy percet sem éhezhet, mert az valakit zavar ha etetem.

2010. okt. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/195 anonim ***** válasza:
35%
00:03-as vagyok, látom ez már csak a nagy szoptatós anyák gyülekező helye és aki más véleményen van az már le van hurrogva (na meg pontozva) a föld alá. Örülök hogy ti még a fejős tehén jelzőt is ilyen büszkén magatokra vállaljátok. Ja én is marhára lájkolok mindenkit, hajrá "csajok"!!!
2010. okt. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/195 anonim ***** válasza:
100%
Az aszomorú ha egy nő fényes reggel k*rvának öltözik a metrón buszon kinn lógó csöccsel seggel perzse gyerek nélkül azt elismerik nézik hogy milyen jó csaj,de ha anyuka szoptat az már undorító dolog.Ez ami szánalmas,hogy a magamutogatást r*banságot nem itélik el annyira mint a természetes anyáság vele jároit pl a szoptatást,Perzse sokan az anyákat kismamákat gyerekeket száműznék, nem is alkmaznak sokan olyan nőket akik családosok, állásinterjún első kérdés családi állapot ha azt mondod férjezett vagy,akkor van gyerek? Van na akkor mehetsz el ha nincs mikor készülsz szülni ha válaszolsz hogy pár év akkor mehint kivűl tágasabb.Perzse ha senki nem szülne kihalna az emberiség,csak annyira önző az ember hogy csak pillanatot látja a jövőt nem,és most nem bezsélek a tenyészfarmokról,mert azok irritálnak,hogy a cigányok 8-t szülnek mig egy magyar egyet se mer megkockáztani,mert nem lezs miből felnevelni azok meg állambácsi nyakán élősködnek.alapvető módosítások,gondolkodásmod változás kéne.
2010. okt. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/195 anonim ***** válasza:
79%
Már nem emlészem,milyen előadás volt ,amikor a másoddiplomámhoz tanultam,csak arra,hogy a keresztmamim behozta a kicsi lányomat,én pedig megszoptattam.Aztán csendben lefejtem a maradékot,a Peti anyukája pedig pironkodva megkérdezte,mi a szándékom vele..Peti szépen becsűrölte pár perc múlva..
2010. okt. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!