Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatnál nyilvános helyen?

Szoptatnál nyilvános helyen?

Figyelt kérdés
Én néha igen, de a közvélemény borzasztóan elítéli, így valószínűleg lemondok róla. Tapasztalatok?
2010. szept. 26. 21:16
 161/195 anonim ***** válasza:
72%
Ja,és üveget nem fogadott el fiam és fejni sem tudtam egy idő után.Szar ügy.
2010. okt. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/195 anonim ***** válasza:
62%
Utolsónak: Amúgy is, miért adtál volna cumisüveget a jól szopó gyerekednek? Csak azért, nehogy valaki "meglássa a mellbimbódat", és ettől zavart szenvedjen a lelki egyensúlya?? Hát inkább az övé, mint a Babádé, nem?
2010. okt. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/195 anonim ***** válasza:
31%
Milyen érdekes hogy a nyilvánosan szoptató anyukák elvárják a maximális toleranciát az egész a társadalomtól, hogy ők ott és akkor és mindenki előtt szoptathassanak ahogy akarnak, de visszafelé már nem adják meg a tiszteletet és az odafigyelést azok irányában akiket esetleg, netán zavar. Prűd fap*nának nevezik, kimondják hogy leszarnak más embereket. Nem értem hogy várjátok el hogy megértő és jóindulatú legyen veletek mindenki ha így nyilvánultok meg? Tisztelet persze a kivételeknek mert vannak akik normálisan meg tudják ezt oldani úgy hogy senkit ne zavarjanak. És nem érdekel ha 0%-ra lepontoztok kicsinyes bosszúból akkor is elmondom amit gondolok és kitartok a véleményem mellett. Felhozták itt a dohányzást és a hiányos öltözetű nőket, hogy az senkit nem zavar, tévedés az is zavar.
2010. okt. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/195 anonim ***** válasza:
27%
Az utolsóval egyetértek. Neki van igaza.
2010. okt. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/195 anonim ***** válasza:
77%

Vagy mindenkinek. Nézőpont kérdése.

Senki nem mondta itt, hogy csakazért is bimbót villant vagy polgárpukkasztásba kezd. Könnyű kiforgatni mások szavat, ugye?

De kedves 86%-osunknak egy kedves szava nem volt a szoptatásról (sem). Szóval most már magadra veheted a hőn emlegetett jelződet.

2010. okt. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/195 anonim ***** válasza:
16%

Miért kellene erről kedves szavakat mondania? Essen tőle hasra vagy mi? Ennyi erővel a felnőtt emberi táplálkozástól is örömkönnyeket ejthetne bárki.

Elég durva jellemre vall, ha valakit csak azért ilyen jelzőkkel illetünk, mert nem illette kedves szavakkal a szoptatást. Elhiszem, hogy sokaknak ez csodálatos, de nem bunkó az, akinek nem.

2010. okt. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/195 anonim ***** válasza:
11%
Én vagyok az a kedves 86%-os és az én szavaimat is kiforgattad mert én nem magáról a szoptatásról nyilatkoztam (mert annak fontosságát magam is elismerem), hanem a NYILVÁNOS szoptatásról. Rohadtul nem érdekel mit gondolsz rólam és támadsz mert fenntartom a véleményemet. Csak azért mentem bele ebbe a meddő szócsatába mert látom hogy a többi "ellenvéleményest" már nagyjából kiutáltátok és azt hiszitek csak nektek van igazatok, hát nem. És örömmel látom hogy maradtak még akik az én véleményemet osztják. Ti semmivel nem vagytok jobb, értékesebb emberek csak többen gyűltetek itt össze.
2010. okt. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/195 anonim ***** válasza:
86%

Bocs, hadd kérdezzek vissza, megkérdeztétek valaha anyukátokat, hogy ő hogy táplált titeket, mikor picik voltatok, és szoptatott-e nyilvánosan? Mit gondolnátok magatokról és anyukátokról, hogy alkalomadtán, amikor a kényszer hozta, megszoptatott titeket nyilvánosan, és nem ült be az autóba (mert még nem utalták ki a trabantot...)? Valaki valóban válogatás nélkül bárhol bármikor bármennyi idős gyerekét megszoptatja, de lehet, hogy akit ti láttatok, neki pont egy rendkívüli ritka eset volt, amikor pont nem volt más lehetősége, de máskor megoldja másképp, máshol, csak pont akkor nem volt lehetősége, és ti máris ítéltek ismeretlenül.

A kérdés nem arról szól, aki feltűnősködik, ha arról szólna, úgy lett volna feltéve. De ha valakit a tudat is zavar, bár nem lát semmit, csak sejti, mi zajlik a kendő alatt, az gondoljon arra, hogy valamikor (szerencsés esetben) őt is szoptatta az anyukája.

2010. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/195 anonim ***** válasza:
22%
Igen, beszélgettem már erről anyukámmal és ő is olyan mint én, ugyanolyan diszkrét. Neki is lesült volna az arcáról a bőr ha vadidegen emberek azt nézték volna hogy szoptat. Soha nem hozott volna senkit és saját magát sem olyan kellemetlen helyzetbe. 1 éves koromig szoptatott de mindig meg tudta oldani nyilvánosság nélkül. Innen is gondolom hogy csak akarat kérdése.
2010. okt. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/195 anonim ***** válasza:
100%
21:26 - Oké, de adódnak olyan esetek, hogy nem úgy alakul a nap, ahogy előre be lett tervezve, megfelelő helyszín nincs, tegyük fel, anyuka letakarja, senki nem látja premier plánban, ez miért zavar egyeseket? Mert van, akit ez is zavar.
2010. okt. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!