Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja márciusra,...

Ki nem várja márciusra, kezeket fel! Van kedvetek összegyűlni, dumálni, erőt adni egymásnak?

Figyelt kérdés
Előzőleg volt egy csopink a facebookon, olyan jó kis társaság volt. Most megint tervezzük a babát, szeretnék megint egy kis csapatot hasonlóakkal. Akinek van kedve írjon, aztán majd meglátjuk mi sül ki belőke, érdemes lesz-e belevágni. :) Én március 8-ra nem várom!

2016. febr. 11. 13:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/553 A kérdező kommentje:

Jajj sziasztok! Örülök nektek, és nagyon drukkolok mindenkinek! :) Jöjjön mindenki aki nem várja! Én még a ciklusom elején vagyok, cicka+palástfű (most épp cickafark) szintén, és barátcserje. Van már gyerekem, nekem akkor is ezek segítettek. Holnap napközben tuti nem írok, mert úton leszek, de nap végén jövök ismerkedni! :))))

Jó éjt!

2016. febr. 12. 01:04
 12/553 A kérdező kommentje:

Látom nem hagytatok ki semmiből.

#1 Abigél nagyon szeressétek egymást, és biztos sikerülni fog! Jónás napról tudnml nekem mesélni?

#3 Nagyon drukkolok, de ha úgy alakul, akkor szeretettel várunk itt!

#4 7.hete? És nem vagy babás? Vagy pcos? (Én igen, csak azért kérdezem)

#8 Szintén 3.gyereket szeretnénk. Sajnálom a vetélést nagyon! Próbálj arra gondolni, hogy oka vokt, és így vokt a legjobb mindenkinek. Ő kis angyalka lett, és vigyáz rátok!Ne féljetek, úgy van minden, ahogy lennie kell! Ölelés!

Kitti! Írj majd ha teszteltél! :)

#10 Hányadik baba? Nagyon szurkolok nektek is!

Én Eszti vagyok egyébként, és 2 kicsim van. Mindig is 3 gyereket szerettünk volna, kis korkülönbséggel, kis mazsolákat :) szóval én is nagyon figyelek mindenre. Most érzem, hogy vágyok rá, ő kell nekünk itt és most! Szerettem a terhességet, a szülést, és mindent. Bocsánat, hogy áradozok, de nagyon szeretném. Az első nagyon neheten jött össze a pco miatt, tudom milyen várni, reménykedni, kicsit meghalni minden hónapban. Mindenkivel együtt tudok érezni!

2016. febr. 12. 21:18
 13/553 anonim ***** válasza:

Szia Eszti 😊

Megértem , hogy áradozol, ilyen amikor az ember nagyon vágyik a babára. Én is ilyen vagyok.

Az az igazság a teszteléssel megakarom várni a 19.-ét.

Akkor lenne ideje a nemvártnak.

2 hete néha furán fájdogál a hasam, eddig nem szokott.

Tegnap reggel amikor wc-re mentem a wc papíron halvány rózsaszínű valami volt. Azóta semmi. Ilyet sem tapasztaltam még soha. 1 hét van még a nemvártig , így nem tudom mi lehetett.

Tesztelni igazság szerint félek így nemvárt előtt mert nem szeretnék csalódni.

Annyira szeretnénk a babát , hogy Mostmár számolom a napokat és wc- re is félve megyek minden alkalommal.

Lehet a teszt még semmit sem mutatna.

Egyébként akinek van már gyerkőce , mikor teszteltettek pozitívat ?

2 gyerkőcömnél Sosem teezteltem előre , mindig csak amikor elmaradt a menzesz.

2016. febr. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/553 anonim ***** válasza:
Sziasztok :) én is beszállnék! :) nekunk is az első próbálkozós hónapunk, vagyis úgy vagyunk vele, hogy jöjjön, ha jönni akar :) én femibiont szedek, azt ami a tervezéstől a 12.hétig ajánlott :) én február 23.-ra nem várom! Mi nem vagyunk ráfeszülve, inkàbb kíváncsiságból engedtünk szabad utat a dolognak :) Azért nagyon várom már, hogy megtudják, hogy mi a helyzet :) Mindenkinek szorítok :) Detty
2016. febr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/553 anonim ***** válasza:
100%
Abigel vagyok, a Jonas naprol en is csak itt olvastam, abszolut racionalis gondolkodasuak vagyunk, de megprobaljuk ezt a kicsit ezoterikus dolgot is. A lenyege, hogy amikor a hold ugy all, mint amikor szulettel, nagy eselyed van az ovura (spontan). Kalkulatorral ki tudod szamolni, hogy mikor van ez a nap (minden honapban egyszer), ilyenkor is erdemes egyutt lenni. [link] Velunk sok minden tortent azota, a homeroket eltettem a dobozaba, abbahagyom a cickafark, palastfut, a venusz cseppekkel most ugyis szunetem van, az utolso level baratcserjet meg beszedem, aztan hagyom, hogy a dolgok maguktol tortenjenek. Kicsit besokkaltam, hogy a 25. napon se volt meg peteeresem (irtam, hogy minden ok, csak hosszuak a ciklusaim- a csaladban mindenkinek, ez most egy ilyen honap, felhivtam a dokim, o is azt mondta, hogy ez mindenkivel elofordul). Szex alatt bukott ki belolem az egesz, abszolut nem elveztem, csak idegeskedtem, hogy haladjunk. Faradt voltam, nyugos, de ugy ereztem muszaj, mert mashogy nem lesz baba. Mint kiderult, a ferjem ugyanezt erezte, nem is tudta elengedni magat, csak gorcsolt, hogy nekem jo legyen. Ereztuk, hogy ez van, csak nem mondtuk ki. Most az van, hogy szeretjuk egymast, osszebujunk amikor jol esik, aztan ha nem jon meg, akkor tesztelek (most ugye azt se tudom, hogy mikor kell megjonnie, de igazabol nem is erdekel, tesztelek ket het mulva mondjuk... nem tudom). Egyebkent azota negyszer voltunk egyutt, annyira felszabadultunk... es regen volt ilyen jo. Szoval elegem lett a ragorcsolesbol, jol kisirtam magam, a ferjem eloszor latta, hogy mirol is van szo. Nyilvan beszelgetunk, meg latta ha szomoru vagyok miatta, de nem erezte at, hogy micsoda kudarcnak elem meg a testem... szoval kezdtem bekattanni. Mar arra is gondoltam, hogy a gyakorizast abbahagyom (mert fajt latni a sok boldog pozi tesztes aznyukat), de aztan kicst atgondoltuk. Ez nem egy verseny, hogy kinek mikor jon meg, kinek mikor lesz babaja. Nagyon orulnek ha Nektek osszejonne, oszinten, mert ez igy normalis. Nem vagyok egy irigy no, csak a bekkattanas beszelt belolem. De most vege, nagyon jol erezzuk magunkat,s zerelmesek vagyunk es bizunk magunkban! Szoval lanyok, asszonyok, ne bolonduljatok bele! Annyit nem er! :)
2016. febr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/553 anonim ***** válasza:
... vegulis igy is eleg tartalmas az eletunk :) (bocs a hibakert)
2016. febr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/553 A kérdező kommentje:

Abigél tök igazad van! Elsőmnél ugyanez volt. Nehezen jött össze, vetéltem párszor, tesztek, kiakadások, miért nem?! Aztán elegem lett, nem próbálkoztunk, mind a ketten készültünk a zh-kra, sikerültek, örültünk, jól megünnepeltük egymást :P, aztán 2hét múlva elaludtam délután. (Ez nálam a lehetetlen kategória) eztán mindig, hát teszteltem, és pozitív lett.

Szóval jó úton jártok, és szuper, hogy tudtatok erről beszélni.

#14 Legyen ahogy szeretnétek azt kívánom! :)

Kitti: ilyen pirosam volt, szex után kb egy héttel, beágyazódásos vérzésnek nevezik mint utólag kiderült. Én éreztem a terhességet, elsővel kb 2héttel szex után teszteltem, másodikkal 10nappak utána csak én láttam, 12nappal utána szépen látszott az x-epil tesztcsíkon. Ez hivatalosan a nemvárt előtt 2nappal lett volna, csak nekem is zűrös ciklusaim vannak, ezért őt nem mentruációtól számolták, hanem ahonnan mondtam. Mennyi idősek a gyerkőcök?

2016. febr. 13. 22:25
 18/553 anonim ***** válasza:
Mi ebben a hónapban állunk neki, első baba lenne. Nagyon szeretnénk, hogy mielőbb sikerüljön :) március 6-án lenne esedékes a következő mensim, örülnénk, ha már nem jönne meg :) (Petra)
2016. febr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/553 anonim ***** válasza:

Eszti!!!

8 éves a nagyobbik fiúcska , a kisebbik pedig 5 éves. 😊

Én is a beágyazódásra gondoltam. Most egy pár órája viszont már barnázom, amit szintén nem tudok hova tenni, mivel 6 nap múlva lenne még a nemvárt és mindig pontos a ciklusom. De ilyen előtte Sosem volt. Nemhiszem h ennyivel előbb jönne a nemvárt . Főleg , hogy előtte Sosem szoktam barnázni. Mi 12 nappal vagyunk az együttlét után. Még azért reménykedem 😊 ha a barnázás marad csak akkor hétfőn reggel tesztelek , mert nagyon kíváncsi vagyok Mostmár . Remélem addig nem érkezik meg a nemvárt.

2016. febr. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/553 A kérdező kommentje:

Szia Petra üdv itt! Szurkolok! Nekem márc 8án nem jellene megjönnie.

Kitti! Ha tesztelsz, és +, akkor menj orvoshoz hétfőn, nekem mindkettővel ilyen volt, mert kevés a progeszteronom, azért barnáztam, véreztem. Kaptam hormon tablettát, és oké volt minden. Én látok esélyt, de szerintem tesztelj, biztos ami... 😉

2016. febr. 14. 13:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!