Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nagyon szeretem a feleségemet,...

Nagyon szeretem a feleségemet, de kiderűlt, hogy meddő. Hosszú évek óta nagyon szeretnék saját gyermeket és ez az érzés csak egyre jobban erősödik bennem. Örökbe fogadni nem akarok. Ti hogyan kezelnétek ezt? 34F

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal évek óta próbálkozunk a családalapítással. Az elején gyorsan teherbe is esett azonban egy fertőzés miatt sajnos elment a baba. Mivel azonban utána két évig nem jött össze a baba elmentünk mind a ketten teljes kivizsgálásra ahol nálam mindent rendben találtak viszont sajnos a páromnak kialakul egy betegsége ami miatt nem tud teherbe esni és a lombik sem jöhet szóba. Nagyon szeretem, de gyereket is nagyon szeretnék, de örökbe fogadni nem akarok. Van köztetek olyan aki hasonló cipőben jár vagy járt?

2023. febr. 3. 15:49
 31/93 anonim ***** válasza:
100%
Ki fogják bírni együtt, de csak akkor, ha mindketten akarják.
2023. febr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/93 anonim ***** válasza:
50%
26os, nem. Teherbe lehet esni csak nagy valószínűséggel vetélés lesz a vége. vagy ha nem kezelik szorosan akkor jó eséllyel meghalok még a terhesség alatt. Plusz nem lehet csak úgy teherbe esnem, mert a gyógyszer amit folyamatosan szednem kell jó eséllyel károsítaná a magzatot, így ha gyereket akarok át kell térnem az injekciós változatra. Ki tudja meddig. ha 5 évig nem esek teherbe akkor addig kell szúrnom magam.
2023. febr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/93 anonim ***** válasza:
94%

"ha gyereket akarok át kell térnem az injekciós változatra. Ki tudja meddig. ha 5 évig nem esek teherbe akkor addig kell szúrnom magam."

Hány olyan ember van, aki gyerekkorától injekciózza magát naponta többször is egész életében, mert cukorbeteg... Azért ha valaki valóban akar gyereket, akkor ennyit bevállal...

2023. febr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/93 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is álmom volt a család, de ha a férjemről kiderült volna, hogy meddő, eszembe se jutott volna elhagyni! Soha! Ő a másik felem.
2023. febr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/93 anonim ***** válasza:
84%

"Nekem is álmom volt a család, de ha a férjemről kiderült volna, hogy meddő, eszembe se jutott volna elhagyni! Soha! Ő a másik felem."

Persze családdal már könnyű ilyet mondani. ;-) De tényleg ilyen az, amikor két ember szereti egymást.

2023. febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/93 anonim ***** válasza:
92%

Pont hogy nehéz, mert a fiam is nagyon szeretem!


Viszont mielőtt belevágtunk a dolgokba, megbeszéltük, ha nem jön össze akkor örökbe fogadunk vagy utazunk és szórakozunk.

2023. febr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/93 anonim ***** válasza:
94%
Ismerek ilyen (ex)párt, ott válás lett, a férfinek új feleség + 2 saját gyerek, a nő pedig összejött egy elválttal akinek már volt gyereke
2023. febr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/93 anonim ***** válasza:
100%

34-es, azért a te oldaladról más.

Rengetegen járnak meddőségi centrumokba. Te is odamennél, csak nálad annyi lenne a különbség, hogy nem a férjed spermáját használnák föl.

Aztán ugyanúgy kihordanád a terhességet, készülnétek a kisbaba jövetelére, a férjed bent lehetne szülésnél, ha akarjátok, és boldogan vihetnétek haza a kórházból.

2023. febr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/93 anonim ***** válasza:
93%
32, szóval szimpla trombofíliával járó "betegség". Nők milliói szúrják magukat terhesség alatt és után is. Semmi extra.
2023. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/93 anonim ***** válasza:
77%
Ha van rokon nő, aki vállalja a gyerek kihordását, az nem illegális. Az illegális, ha egy random nőt megfizetsz ezért. Nem értem, miért vetettétek el ezt az ötletet, nincs lánytestvér, vagy unokatestvér, aki vállalná? Egyes külföldi országokban pedig nem illegális a béranyaság, Csehországban van ilyen lehetőség, bár drága. Másrészt nem tetszik a ködösítés, amivel a feleséged betegségéről írsz, ez egy anonim oldal, hacsak nem olyan baja van, amit róla neveztek el, senki sem fog rátok ismerni. Ha a feleségednek megvan a méhe, meg a petefészkei és sugárkezelés sem kapott, akkor nehezen tudom elképzelni, hogy 100%ig és visszafordíthatatlanul meddő. Szerintem csak ventillálni jöttél ide, nem megoldást, ötleteket keresni.
2023. febr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!