Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nagyon szeretem a feleségemet,...

Nagyon szeretem a feleségemet, de kiderűlt, hogy meddő. Hosszú évek óta nagyon szeretnék saját gyermeket és ez az érzés csak egyre jobban erősödik bennem. Örökbe fogadni nem akarok. Ti hogyan kezelnétek ezt? 34F

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal évek óta próbálkozunk a családalapítással. Az elején gyorsan teherbe is esett azonban egy fertőzés miatt sajnos elment a baba. Mivel azonban utána két évig nem jött össze a baba elmentünk mind a ketten teljes kivizsgálásra ahol nálam mindent rendben találtak viszont sajnos a páromnak kialakul egy betegsége ami miatt nem tud teherbe esni és a lombik sem jöhet szóba. Nagyon szeretem, de gyereket is nagyon szeretnék, de örökbe fogadni nem akarok. Van köztetek olyan aki hasonló cipőben jár vagy járt?

2023. febr. 3. 15:49
 61/93 anonim ***** válasza:
74%

60-aska.

Nagyon megható, és szívhez szóló amit írtál.

Az igazi szeretet ilyen, mint amilyen te vagy.

Legyetek boldogok, és bízzatok, higgyetek, és összefog jönni az a babuska is egyszer.

2023. febr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 anonim ***** válasza:
19%

57.

"Mi lesz a világgal??"

Úgy csinálsz mint aki 3 éve alszik.

Ne dugd a kis fejecskédet a homokba, nem vagy te strucc.

Kezdődtek a dolgok 3 éve a kamu vírussal, most meg itt ez a kamu háború, mert a háború nem azért van amiért sojan hiszik.

A háború nem Putyinka miatt van, őt csak utasították.

A víruskával kapcsolatos dolgok is utasításra történtek.

A boltban minden duplájába kerül.

És vajon mi jön még ?????

A strucc politika nem old meg semmit.

2023. febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/93 anonim ***** válasza:
80%

#62


Menj a fb-s konteós csopidba, ahol a magad fajták közt lehetsz, és együtt retteghettek. Az alufólia sisakot vedd fel előtte.

Mi pedig maradunk boldog tudatlanságban, oh, te titkok ismerője. 😉🙃

2023. febr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 anonim ***** válasza:
0%

😄

Nem találtál célba. Nem vagyok az fb- n.

Fogalnam nincs, hogy ott mi van.

2023. febr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/93 anonim ***** válasza:
100%
61# köszönöm
2023. febr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/93 anonim ***** válasza:
100%

#64


Ne is legyél ott fent, mert Zuckerberg is gyíkember. 🦎 🤣

Jó rettegést! Mi majd csak éljük az életünket tudatlanul.

2023. febr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 anonim ***** válasza:
90%

"keress egy olyat aki eleget tud tenni női és házastársi kötelességének"

Te normális vagy? Ez valami fogyaték, vagy csak véletlenül keveredtél ide a XVII. századból?

2023. febr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 anonim ***** válasza:
60%
Nem, te nem szereted a feleségedet, ha ilyesmin egyáltalán elgondolkoztál. A gyerek egy kiba...ott nyűg. A jó kapcsolatot is próbára teszi. Nem olyan cukormáz, mint ahogy elhitetik.
2023. febr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 anonim ***** válasza:
14%
Kedves Kérdező! Nem olvastam végig a válaszokat. Aterzem a helyzeted valamilyen szinten, ugyanis nálunk hasonló a helyzet, csak itt én vagyok a nő, és a férjem spermaszama annyira rossz, hogy azonnal közölték velem, vizsgálat után, hogy vagy lombik vagy semmi (akkor mar 2 éve próbálkoztunk) A dolgot még színesítette, hogy neki az előző feleségétől már van két gyereke, és egyszer elmesélte nekem még a kapcsolatunk elején, hogy az a gyanúja volt mindig is, hogy az egyik gyereke nem tőle van, mivel a volt felesege folyamatosan pasizott. Így aztán képtelen voltam arra, hogy megmondjam neki, hogy miatta nem jön össze a baba. Mindenfélét kitaláltam, hogy ilyen meg olyan problémákat találtak nálam, stb. Úgy voltam vele, hogy majd lombikozunk és csak lesz vmi. De gondolhatod, mit éltem at lélekben, főleg úgy, hogy állandóan mindenki szült körülöttem, barátnők, családtagok stb. Ráadásul senki nem tudta, hogy min megyek at, mindenkinek azt meséltem hogy én nem akarok gyereket. Én egyébként nyitott lennék az örökbefogadásra is, bár most úgy tűnik, hogy összejött a lombik, mert pozitív lett végre a teszt, 5 éve várok a babára. Neked azt tudom tanácsolni, hogy mérlegeld azt hogy te mit szeretnél jobban, ha tényleg úgy erzed h nem tudsz élni anélkül h ne legyen saját gyereked, akkor le kell ülni a feleségeddel és megbeszelni hogy te mást szeretnél és szép csendben elválni. Az en fejemben is megfordult persze, hogy mi lenne ha mással próbálkoznek, de imádom a férjemet és nagyon jó ember, és minket igazából összehozott ez a sok küzdelem. Én úgy döntöttem, hogy vele maradok és rábízom a sorsra, hogy mit ad nekünk, örökbefogadott vagy saját gyereket. De nem ez az egyetlen jó megoldás, adj időt magadnak, nézz a szívedbe es döntsd el h mi az amit te igazán szeretnél, ne áldozd fel magad másért.
2023. febr. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/93 anonim ***** válasza:
85%
#6:50-es, borzasztó olvasni a hozzászólásodat… Szerinted mit szólna a férjed, ha rájönne, hogy össze-vissza hazudoztál neki? Nagyon gáz! Neked sürgősen önismereti munkára lenne szükséged, lehet, nem hiszed el, de a gondolkodásod nem egészséges. Elsősorban neked, aztán a környezetednek, de legjobban majd születendő gyermekednek segítene, ha tisztába jönnél önmagaddal…
2023. febr. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!