Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Tényleg rossz ember lennék...

Tényleg rossz ember lennék emiatt?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok, férjem 30. Mindketten dolgozunk, és átlagon felüli a keresetünk, életszínvonalunk.

Múlt héten kiderült, hogy terhes vagyok. 100%-osan biztos vagyok benne, hogy el akarom vetetni. A családom es a párom családja ellenünk fordult, mondván, hogy a kis élet mivel már megfogant és mivel a körülmények is minden szempontból megfelelőek, teljesen elzárkóznak az abortusz gondolatától.

Viszont én nem bírom elviselni a gyerekeket, a bőgést, a szagukat, és semmit, ami velük jár.

Ti mit gondoltak a helyzetről? Valóban szívtelen lennek?


2016. dec. 26. 19:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/209 anonim ***** válasza:
43%
nem mondtam hogy ők intelligensebbek, hanem hogy te nem vagy az, mert képtelen vagy normálisan védekezni.
2016. dec. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/209 A kérdező kommentje:

Az egyes kommentelőnek köszönöm!

A párommal tisztáztuk, hogy nem akarunk gyereket, igy o mellettem all a döntésben. Édesanyámmal mindent megbeszelek, nemi elmondtam a tervem is, de annyira felháborodott, hogy az egesz családnak elmondta, hogy ok hatha "jobb belátásra bírnak"...

2016. dec. 26. 19:31
 13/209 A kérdező kommentje:
Es a tablettát normalisan szedtem, 7 eve nincs vele problema. Csak most jott ez a kellemetlen helyzet
2016. dec. 26. 19:33
 14/209 anonim ***** válasza:
27%
na akkor a zsák megtalálta a foltját. mindketten köttessétek el magatokat, két önző ember szép pár.
2016. dec. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/209 anonim ***** válasza:
32%
hogy nevezheted a saját gyereked megölését kellemetlen helyzetnek? Megfelelően szedted? Ha gyógyszert szedsz, megy a hasad, hánysz, ciklus közepén kiegészítő védekezést alkalmaztok? Mert aki így tesz, az nem tud teherbe esni, elemi kételenség...
2016. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/209 A kérdező kommentje:

Mindenki szamara kellemetlen a helyzet... foleg a gyereknek.

Igen, normalisan szedtem. Kozepidoben nem kell védekezni amugy, akkor mi ertelme lenne a tablettanak?

2016. dec. 26. 19:37
 17/209 anonim ***** válasza:
37%

Teljesen egyetértek a 10-es válaszolóval!


Plussz ha valaki teljesen biztosan nem akar gyereket miért nem kötteti el magát? Miért jobb a folyamatos tabletta szedés?

2016. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/209 anonim ***** válasza:
35%
Igen. De ezen a mi véleményünk sem fog változtatni. Ha anyád is így gondolkodott volna, akkor most nem lennél itt. Én úgy gondolom hogy felelősséggel tartozol s gyerekedért, akkor is ha neked ez nem tetszik. Te meg úgy gondolod, hogy dögöljöj meg mindenki, aki akadályozza a kényelmed és nyugalmad.
2016. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/209 anonim ***** válasza:
39%
Mindegy, akármit is mondunk, felesleges volt kiírnod a kérdést, mert akármit mondunk, szerinted nincs azzal semmi probléma ha feláldozod a saját gyerekedet, a saját önzőséged miatt. Csak a szegény szüleidet sajnálom.
2016. dec. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/209 anonim ***** válasza:
76%

Szedted a tabit. Ja. Saridont, vazzeg?!

Ez teljesen rád és a férjedre tartozik. Ha nem akartok gyereket, ti dógotok.

Én mondjuk agyfalloszt kapnék, ha az asszony mindenről beszámolna a jó édes anyjának. Birkatürelmű embered van.

2016. dec. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!