Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Tényleg rossz ember lennék...

Tényleg rossz ember lennék emiatt?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok, férjem 30. Mindketten dolgozunk, és átlagon felüli a keresetünk, életszínvonalunk.

Múlt héten kiderült, hogy terhes vagyok. 100%-osan biztos vagyok benne, hogy el akarom vetetni. A családom es a párom családja ellenünk fordult, mondván, hogy a kis élet mivel már megfogant és mivel a körülmények is minden szempontból megfelelőek, teljesen elzárkóznak az abortusz gondolatától.

Viszont én nem bírom elviselni a gyerekeket, a bőgést, a szagukat, és semmit, ami velük jár.

Ti mit gondoltak a helyzetről? Valóban szívtelen lennek?


2016. dec. 26. 19:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/209 A kérdező kommentje:
Elköttetést csak bizonyos kor es bizonyos számú gyerek fölött végeznek.
2016. dec. 26. 19:47
 22/209 anonim ***** válasza:
12%

Hát nem...

Bármikor lehet kérni... egy év mire megadják az engedélyt. Anyám most csinálta végig. Kérvényt kell.irni ,majd rá fél.évre megint. Aztán mehetsz a dokihoz.

2016. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/209 anonim ***** válasza:
20%
Kérdező, átlag felett éltek, van az a pénz amiért megcsinálják..gyerekre úgyse kell költeni....
2016. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/209 A kérdező kommentje:
En szivesen tennem, jogos aki azt mondja. De mar beszeltem a nogyogyaszommal es azt mondta nem lehetséges ennyi idősen gyerek nelkul.
2016. dec. 26. 20:12
 25/209 anonim ***** válasza:
23%
Ezzel az ésszel inkább ne is szülj soha,azt a gyerek szívná meg. Ha 7éve folyamatosan, REND3ESEN szeded a fogamzásgátlót, kizárt, hogy terhes maradj...
2016. dec. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/209 anonim ***** válasza:
19%

Megölni egy gyereket szívtelenség?

És a sajátodat?

Nyilván tudod a választ és itt remélsz felmentést.

De az olyan, mint te lehet jobb ha nem szül. Gonosz ember vagy.

2016. dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/209 anonim ***** válasza:
42%
Ugye nagyon nagyon nagyon szöke vagy??? "Mindenki szamara kellemetlen a helyzet... foleg a gyereknek. " Szerinted ez a gyereknek "kellemetlen"? Sajátos megközelités. Kérdésedre válaszolva Nem vagy rossz! Csak az ember szo sántit!!
2016. dec. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/209 anonim ***** válasza:
43%

Kellemetlen a gyereknek??? Basszus ilyet leírni, gondolj már bele.

Egy orvossal megöleted szegényt és kellemetlen neki. Aushwitz is "kellemetlen" volt azoknak, akiket elgázosítottak.

2016. dec. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/209 anonim ***** válasza:
20%

"Kozepidoben nem kell védekezni" - védekezni MINDIG kell, ha nem akarsz gyereket!

A "mindenki szamara kellemetlen a helyzet... foleg a gyereknek" részt inkább nem kommentálom.

Amúgy szerintem nem vagy rossz ember azért, mert nem akarsz gyereket vállalni, amikor lelkileg nyilvánvalóan nem vagy felkészülve rá, de nagyon felelőtlen, az igen!

2016. dec. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/209 A kérdező kommentje:
Úgy értem, külön nem kell a tabletta mellett... arról akart meggyőzni a kedves válaszoló.
2016. dec. 26. 21:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!