Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Tényleg rossz ember lennék...

Tényleg rossz ember lennék emiatt?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok, férjem 30. Mindketten dolgozunk, és átlagon felüli a keresetünk, életszínvonalunk.

Múlt héten kiderült, hogy terhes vagyok. 100%-osan biztos vagyok benne, hogy el akarom vetetni. A családom es a párom családja ellenünk fordult, mondván, hogy a kis élet mivel már megfogant és mivel a körülmények is minden szempontból megfelelőek, teljesen elzárkóznak az abortusz gondolatától.

Viszont én nem bírom elviselni a gyerekeket, a bőgést, a szagukat, és semmit, ami velük jár.

Ti mit gondoltak a helyzetről? Valóban szívtelen lennek?


2016. dec. 26. 19:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/209 anonim ***** válasza:
13%
de kell, de hiszek neked, biztos rosszul tanították nekünk nőgyógyászat órán:-) Tudom, elvileg nincs peteérés gyógyszer mellett, de egy normális nőgyógyász a biztos ami tuti elvén szokta javasolni a középidős kiegészítő védekezést.
2016. dec. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/209 anonim ***** válasza:
7%
Nem ide kellett volna a kérdést irnod. Ez a te döntésed. Viszont az se lenne jó, ha megtartanád és nem szeretnéd, elrontanád az egész életét. Egyébként amikor azt irják, hogy becsúszik, de nincs mire szülni, akkor mindenki az abortusz mellett van.Azért nem hiszem, hogy egy gép lennél és hidd el, azért fájni fog a lelked, ha megteszed.
2016. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/209 anonim ***** válasza:
14%
A professzorunk szerint a legtöbb rendszeres tablettaszedés alatti terhesség abban az időben fogan.
2016. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/209 anonim ***** válasza:
30%
Atyaég Kérdező...ha ennyire nem akarsz gyereket, akkor bogyó mellett mindig húzzatok gumit is, hátha akkor tényleg nem csúszik be. Nem vagyok megrögzött abortusz ellenes, vannak helyzetek, amikor megértem. Viszont dühít, ha valaki ilyen érzéketlenül, tiszteletlenül és szenvtelenül beszél az életről.Szived joga önző dögnek lenni, de anyukadnak azért köszönd meg, hogy ő elviselte a bőgésedet, szagodat és mindent, amivel jártál...tudod, máskülönben most nem lennél itt. Illetve majd öreg korodban, baromi magányosan, egyedül, az is jusson eszedbe, hogy mennyivel jobb volt bulizni és szórakozni, mint gyereket nevelni...és tegyél jó sok pénzt félre, hogy legyen, aki rádnyitja az ajtót, ha esetleg majd a sz...os bugyidat kell mosni.
2016. dec. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/209 anonim ***** válasza:
17%
Azt gondolom hogy egy- p i c s a!!!- vagy! Ha ennyire utálod a gyerekeket miért nem védekeztél? Hja, bocs elfelejtettem hogy pont leszarod ha meg kell öletni a saját gyerekedet, elvégre undorodsz tőle!
2016. dec. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/209 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagy anyatípus,ennyi.Mivel személyesen nem ismerlek,nem mondhatom rád, hogy rossz ember lennél, igyekszem nem ítélkezni a netre írt pár sor által. Te,illetve a ti döntésetek, ha nem akarsz gyereket, akkor ne tartsd meg. A családod és párod családja, gondolom szeretne unokát, azért mondja ezt, őket is meg lehet érteni.
2016. dec. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/209 anonim ***** válasza:
8%
Ha lett volna egy kis eszed akkor hallgattál volna erről,de már mindegy.Ezek után semmi jóra ne számíts akár megtartod akár nem,viszont ez a kapcsolat nem fog sokáig tartani.
2016. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/209 anonim ***** válasza:
68%
Ezt a férjeddel kellene megbeszélni,eldönteni. Nem az ide író válaszolók nevelnék fel a gyereket pl. A családnak semmi köze hozzá.
2016. dec. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/209 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon nagy kár volt az orrukra kötni.

Menj el, vetesd el, aztán küldd el őket a fenébe. Ha megsértődnek és nem állnak veled szóba, annál jobb: akik ennyire elfogadásképtelenek, azok csak szívességet tesznek neked, ha eltakarodnak az életedből.

2016. dec. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/209 anonim ***** válasza:
90%
# 22 tévedsz, 2014. március 15-én változott a jogszabály: a sterilizáció feltétele (mindkét nemnél!) 40 éves életkor vagy 3 vér szerinti gyerek.
2016. dec. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!