Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Elítélnél egy nőt, aki azért...

Elítélnél egy nőt, aki azért megy abortuszra, mert épp most érte el "álmai alakját" és nem akar újra meghízni?

Figyelt kérdés

Ma egy megdöbbentő beszélgetés tanuja lehettem, ahol a csajszi (24) közölte a kedvesével (26), hogy terhes de elvetetik, mert nem rég fogyott le és érte el azt az alakot, amit mindig is szeretett volna és egy gyerek tönkreteszi. Pislogni is elfelejtettem amikor meghallottam, hogy valaki ezt így, ilyen érzelemmentesen közli a párjával. Értem, hogy egy gyermek megváltozatatja a női testet, de ezért abortuszra menni?!

24 éves a lány, de nagyon nem érett még, nem is való egyenlőre neki az anyaság, de ilyet mondani ráadásul, hogy többen is hallják a családból szerintem elég durva.

(Egyébként a "szerencsés" apuka unokatestvére vagyok, a lányhoz semmi közöm.)


2017. márc. 12. 19:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/92 anonim ***** válasza:
37%

Kedves kérdező ez most komoly?

Ezt hogy értetted félre?

2017. ápr. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/92 anonim ***** válasza:
51%
Hangosan felnyerítettem,kedves kérdező! Ez nagyon jó végszó volt!
2017. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!