Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Elítélnél egy nőt, aki azért...

Elítélnél egy nőt, aki azért megy abortuszra, mert épp most érte el "álmai alakját" és nem akar újra meghízni?

Figyelt kérdés

Ma egy megdöbbentő beszélgetés tanuja lehettem, ahol a csajszi (24) közölte a kedvesével (26), hogy terhes de elvetetik, mert nem rég fogyott le és érte el azt az alakot, amit mindig is szeretett volna és egy gyerek tönkreteszi. Pislogni is elfelejtettem amikor meghallottam, hogy valaki ezt így, ilyen érzelemmentesen közli a párjával. Értem, hogy egy gyermek megváltozatatja a női testet, de ezért abortuszra menni?!

24 éves a lány, de nagyon nem érett még, nem is való egyenlőre neki az anyaság, de ilyet mondani ráadásul, hogy többen is hallják a családból szerintem elég durva.

(Egyébként a "szerencsés" apuka unokatestvére vagyok, a lányhoz semmi közöm.)


2017. márc. 12. 19:37
 11/92 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Az ő magánügye, hogy akar e gyereket vagy sem. Ehhez csak a párjának van köze, másnak nincs
2017. márc. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/92 anonim ***** válasza:
39%
Helyeselni nem lehet az indokot, de a gyerek mindenképpen így jár jobban! Egy olyan anya mellett, aki csak az alakja tönretevöjét látná benne, igencsak rossz élete lenne.
2017. márc. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/92 anonim ***** válasza:
25%
Hát én biztos soha többet nem akarnám egy családi eseményen se látni a fajtáját.
2017. márc. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/92 anonim ***** válasza:
63%

Nem. Simán lesz_arnám. Nem érzek kényszert rá, hogy mások életével foglalkozzak. Esetleg gratulálnék neki a sikeres fogyáshoz.

Egyébként meg lehet nyugodtan ítélkezni, meg mocskolódni, de a csaj nem fog ettől nyugtalanul aludni, szóval oly fölösleges. De ha sok a szabad időd akkor hápogj csak nyugodtan, itt bőven találsz majd partnert hozzá.

2017. márc. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/92 anonim ***** válasza:
43%

Igen.

Amúgy se tartom jó dolognak az abortuszt, de indokolt esetben meg tudom érteni.

Viszont itt egyrészt hülye az indok, másrészt mi az, hogy a párját meg se kérdezi, csak bejelenti? Hiszen ugyanúgy az övé is a gyerek. Ha az én barátnőm ezt csinálná (bár nekem nem hiszem, hogy lenne ilyen barátnőm), akkor ott lenne vége a kapcsolatunknak.

2017. márc. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/92 anonim ***** válasza:
70%
Nem is való neki gyerek. Ha ennyire buta, hogy ezt nem négyszemközt beszéli meg az apukával, akkor csak sajnálni lehet.
2017. márc. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/92 anonim ***** válasza:
68%
Ez valami trollkérdés, hogy aki azt mondja, hogy igen, azt jól lepontozzuk 10-en? Mert elég érdekes, hogy két perce válaszoltam, és már 0%-on vagyok, és rajtam kívül mások is le vannak pontozva, akik egy normális választ adtak a kérdésre.
2017. márc. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/92 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy működik a pontozás, de én se le, se fel nem pontoztam senkit!


Egyébként akinek nem tetszik a kérdésem vagy a "hápogásom" annak nem kell elolvasni/válaszolni!

2017. márc. 12. 20:06
 19/92 anonim ***** válasza:
61%
Oké, akkor nem a kérdezőtől, hanem a többi pontozótól kérdezem: minek kell lepontozni valakit, aki nem ért egyet veletek, de a kérdésre válaszol?
2017. márc. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/92 anonim ***** válasza:
32%

"Egyébként meg jár valami jutalom a pontozásért, hogy így a szívetekre veszitek?"


És a lepontozásért? Ha nem, akkor miért kell nyomni egyből a pirosat csak mert nem egyezik a véleményetek máséval?

2017. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!