Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Elítélnél egy nőt, aki azért...

Elítélnél egy nőt, aki azért megy abortuszra, mert épp most érte el "álmai alakját" és nem akar újra meghízni?

Figyelt kérdés

Ma egy megdöbbentő beszélgetés tanuja lehettem, ahol a csajszi (24) közölte a kedvesével (26), hogy terhes de elvetetik, mert nem rég fogyott le és érte el azt az alakot, amit mindig is szeretett volna és egy gyerek tönkreteszi. Pislogni is elfelejtettem amikor meghallottam, hogy valaki ezt így, ilyen érzelemmentesen közli a párjával. Értem, hogy egy gyermek megváltozatatja a női testet, de ezért abortuszra menni?!

24 éves a lány, de nagyon nem érett még, nem is való egyenlőre neki az anyaság, de ilyet mondani ráadásul, hogy többen is hallják a családból szerintem elég durva.

(Egyébként a "szerencsés" apuka unokatestvére vagyok, a lányhoz semmi közöm.)


2017. márc. 12. 19:37
 71/92 anonim ***** válasza:
16%
Rendszeres adományozó vagyok, ha már így szóba hoztad..
2017. márc. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/92 anonim ***** válasza:
72%

Hát nehány embernek vannak bajok a fejeben, nem is kicsit... Már-már habzó szájjal toporzékolnak itt az abortusz ellen meg nyivakolnak, amiért konkrétan nem rendelkezhetnek más méhével és ezáltal nem tudják a saját agybajukat másokra is rákényszeríteni. Nagyon vicces, hogy mennyi elborult elméjű ember van köztünk. Ilyenek köze mondjuk valóban nincs értelme szülni, a tudat h a gyerekem ilyen beállítottságú, csőlátású, elvakult emberekkel legyen körbevéve... Rémisztő a gondolata is.

Komolyan ti el is olvassatok, amit írtok??! Milyen élet-halál uráról beszéltek ti??? Atyaég. Elgurult a gyógyszer? Ki akar/t itt élet-halál urát játszani, áruld már el.... Ha valaki NEM akar gyereket, akkor nem akar és pont! Nem játszik itt senki semmit, az abortusz csak nektek elvakult magzatvédőknek minősül gyilkosságnak, normális emberek tudják, hogy senkit nem ölnek meg az égvilágon. Mindenki a saját életével foglalkozzon, nem kell más eletebe és döntéseibe beleokoskodni és kritizálni, mert mindenkinek van saját, azzal kell foglalkozni, nem máséval. Szánalom..

2017. márc. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/92 anonim ***** válasza:
18%

Ha nem ismersz, akkor ne alkoss véleményt. Évek óta együttműködünk több gyermekjóléti szolgálattal, rendszeresen szervezünk ruhaosztást, hátrányos helyzetű kisiskolásoknak korrepetálást tartunk heti két este, a településünkön elintéztük hogy a szegény gyerekek hétvégente és iskolai szünetben is meleg ételhez jussanak,hátrányos helyzetű kismamáknak és anyukáknak a védőnővel és szülésznővel karöltve szervezünk csecsemő és gyermekgondozási tanfolyamokat, felkutatjuk a környékbeli tápszer pelenka, baba, gyerekholmi és babaétel adományokat. A legszegényebb gyerekeknek nyáron 5 napos tábort szervezünk stranddal, vadasparkkal, teljes ellátással, a szülőket tájékoztatjuk az újonnan megjelenő pályázatokról, megszerezhető támogatásokról, ha szükséges a fejlesztés megszervezzük a fuvart stb. Ráadásul hamarosan befejeződik az örökbefogadási procedúra, ami után egy down szindrómás kislány is gazdagítani fogja a családomat.


Bár gondolom, mivel nem ismersz el se hiszed. De annyit higyj el, a szemellenzős gondolkodásotok ellenére, akinek fontos egy magzat, annak fontosak a későbbi gyerekek és a családja is, és sokan próbálunk nekik segíteni.

2017. márc. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/92 anonim ***** válasza:
7%
76%-os, te csak ne is szülj, szívességet teszel a világgal ha a gyilkos nézeteidet nem örökíted tovább.
2017. márc. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/92 anonim ***** válasza:
73%
49%-os köszi, de majd ÉN, egyedül eldöntöm, hogy szülök-e vagy sem, egy ilyen csőlátású ember véleménye meg pont hidegen hagy! Egyébként meg a gyerekem nem örökölne semmilyen gyilkos nézeteket( mert az abortusz még minden nem gyilkosság) sem a ti elborult idiotizmusotokat, mert normálisan lenne nevelve és nem azt verném bele, h egy gyereket mindenáron meg kell szülni, akar a semmire is, mert az úgy tök f*asza. Tudná, hogy mindig mellette vagyok, nem csak akkor ha sikerült ráerőszakolni az én saját gondolatmenetemet + Azt is tudná, hogy igen is VAN joga saját belátása szerint cselekedni és a döntéseibe senkinek nincs beleszólása! Persze miutan felnőtt és már önálló életet el. Inkább az szomorit el, h a hozzad hasonló másikat ismeretlenül elítélő, fanatikus magzatvedok meg szülnek és szerencsétlen gyereknek is ezt a beteg felfogást adják tovább..
2017. márc. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/92 anonim ***** válasza:
17%
Én ugyanezt gondolom a ti nézeteitekről..elkeserítő hogy ti is szülhettek, mikor a kapartatás az egyetlen amihez értetek.
2017. márc. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/92 anonim ***** válasza:
10%

Mondjuk erről meghallgatnék pár rossz sorsú árvát, hogy szeretnék-e, hogy a rossz életüket befejezze a kedves néni egy féltéglával, vagy inkább felnőnének és próbálnának javítani a sorsukon. Ha a gyerek jogait a szülő gyakorolja 18 éves koráig (az élethet valót is) akkor ez megint egy érdekes probléma. Nem ? Azt is bírom, hogy ha az ilyen előtt egy kiscicát földhöz akarna vágni az ember, abból semmi nem lenne, de a saját gyerekét simán eltetetné. Ha lehetne az adóm nem 1, hanem 100%-át adnám az ilyen gyerekeknek, csak ne öljék meg őket.

30/f

2017. márc. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/92 anonim ***** válasza:
5%
49 százalékos, hagyd a 76-ost! Teljesen reménytelen. Aki saját magát bírja csupa nagybetűvel írni, annak a véleményét a saját helyiértékén kell kezelni. Neki ennyi jutott. Ez van.
2017. márc. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/92 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem teljesen igaza van a csajnak.
2017. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/92 anonim ***** válasza:
72%
A nyomatekositasrol hallott mar vmelyikotok?
2017. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!