Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Társkereső oldalakon vannak...

Társkereső oldalakon vannak normális 30 év feletti férfiak egyáltalán?

Figyelt kérdés
Már egy éve fenn vagyok néhány társkereső oldalon és 30 éven felüli férfit keresek. De egyszerűen az egy év alatt nem találtam még olyat, akivel szóba tudnék állni. A problémám az, hogy az ilyenkor még egyedülálló férfiak nagy része nem parti képes, mivel vagy reggeltől estig a gép előtt ül és játszik és/vagy még mindig a szüleivel lakik, elvárja, hogy a nyugdíjas anyukája mosson, főzzön rá, stb, a másik részük pedig valamilyen szexuális problémával küzd és azért nem állapodott még meg, többel beszéltem, aki egyáltalán nem is volt még nővel. Szóval valaki találkozott már társkeresőn normális 30 év feletti férfival, aki nem a szülein élősködik, nem játékkal tölti a fél életét és korához megfelelő libidója van? Mert ha nem, akkor inkább feladom a keresést.

2020. okt. 15. 13:08
A kérdező szavazást indított:
akad néhány, csak türelmesnek kell lenni
a normális 30 év feletti férfiak már megállapodtak
31 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 BeefEater válasza:

30-on felüli férfi vagyok, viszont egész nap a gép előtt ülök, mert ez a munkám. Munka után viszont nem játszom (hanem például edzeni megyek). Nem a szüleimmel lakom, nincs szexuális problémám is a libidóm is oké. Vagyok társkeresőn, hosszabb kapcsolatok után.


Szóval ha ezt jelenti egy normális férfi, akkor a válasz határozottan igen.


Lehet, hogy már rád is írtam, de csak elolvastad és nem válaszoltál.

2020. okt. 15. 13:48
 2/82 anonim válasza:

Ahhh nincs!

En 1,5evig voltam fent tobb helyen, katasztrofa! Meg egesz cizellaltan fogalmaztad meg, hogy milyen siralmas a felhozatal...🤦👎


Sajnos az a rideg valosag, hogy a normalis 30+ os ferfiak mar foglaltak vagy minimum elvalt/gyereke van, az meg nekem nem opcio pl.


Belegondolsz ez logikus is. Akivel minden ok, jo munkaja van, sajat egzisztenciaja, normalis elete, libidoja ok, az miert lenne parlagon?!🤔


Altalaban akik fent vannak es korban passzolnak 30-40kozott, tuti, hogy lelkiserult vagy csoro vagy mamahoteles vagy eletkeptelen vagy objektiven ronda vagy ilyen-olyan komolyabb betegsege van (sorry), vagy kb mindezek egyszerre.🤣😅

Es ehhez olyan elvarasaik, hogy "modell alkatu, bombanot" keres, aki tud fozni/mosni/takaritani is. (A ketto altalaban nem kez a kezben jar sajna).

Hatalmas mukormokkel, karcsu derekkal, pothajjal egy no se fog a konyhaban almas pitet sutogetni...


Szoval vannak bajok, epp ezert en inkabb maradok egyelore szingli, majd hoz valamit az elet....vagy nem. De nem gorcsolok ezen.😉

2020. okt. 15. 14:38
 3/82 anonim válasza:
Igen. 30 alatt még vannak normálisabbak. A 30-40 év felettiek között már tényleg nagyon ritka.
2020. okt. 15. 14:42
 4/82 anonim válasza:

Es te kedves kerdezo miert kenyszerulsz online tarskeresore? Veled mi a probelma? :D

Dagadt vagy, nincs munkad, vagy bajszod van? Normalis nok sincsenek tarskereson.

2020. okt. 15. 14:42
 5/82 anonim válasza:

Lehet találni, de nagyon kell vigyázni. Én is társkeresőztem régebben. A férfiak nagy része házas, vagy barátnője, menyasszonya van, csak szexet akar. Másik része 20 évvel idősebb vagy fiatalabb nálad. Hiába írod le, hogy hasonló korút szeretnél, vagy hogy kb. hány évest. 30 évesen rám írtak 60 éves papák :D

Szóval tényleg nagy türelem kell hozzá. És nem szabad a kellemetlen élmények után rögtön eltántorodni. Én mondjuk eltántorodtam :D De egy barátnőm nagyon kitartó volt, már túl volt 40 randin, mire találkozott egy rendes férfival. Szóval nem lehetetlen :D

2020. okt. 15. 14:45
 6/82 anonim válasza:

4es: talan te dagadt fobias vagy?

Mikoze a sulynak egy boldog parkapcsolathoz? Lehet egy dagadt no (maradjunk a molettnel) ezerszer okosabb, kedvesebb, haziasabb, csaladcentrikusabb mint egy vekony plazapics. Es altalaban a szexben is jobbak.😉


Nem mellesleg fogyni barmikor lehet, de a szemelyisegen valtoztani nem.

2020. okt. 15. 14:49
 7/82 anonim válasza:
#6 van, akinek nem jön be a molett, ebben nincs mit szégyellni. Én inkább azt nem értem, aki 2020-ban még nem érti, hogy miért van valaki társkeresőn. Basszus, hát mert társat keres :D ez olyan, mintha megkérdeznéd, hogy miért szorul rá valaki, hogy élelmiszerboltba menjen, talán nincs otthon kaja?
2020. okt. 15. 14:58
 8/82 BeefEater válasza:

Kettes, olyan a hozzáállásod mint a viccben a medvéé, mikor létráért megy a nyuszikához, így tényleg nehéz.


30-as vagyok, se nem elvált, se gyerekem nincs, több hosszú kapcsolat a hátam mögött viszont igen. Azon, hogy normális vagyok-e még az orvosok vitatkoznak :)

Az elvásárokat kifejezetten rosszul lőtted be, a póthaj nálam negatívum, az intelligenciát pedig kihagytad. Az mondjuk tényleg előny, ha jobban főz mint én de így is főzök magamnak meleg ételt általában heti 6 napra.


És nem csak én vagyok hasonlóan párkereső módban jelenleg az ismerőseim között sem, de szerintem nem téged keresünk ilyen mentalitással.

2020. okt. 15. 15:01
 9/82 anonim válasza:
Huuh de faj az igazsag itt par "ferfinak".🤣😅👎
2020. okt. 15. 15:08
 10/82 A kérdező kommentje:

Kettes válaszoló, azt hiszem, te átérzed a helyzetemet, azt kihagytam, hogy az elvárásaik viszont tényleg marha magasak sokszor. Ezért viszont nem neheztelek rájuk, ha évek óta felnőtt filmekkel töltik ki magukban az űrt, akkor ezt vehetjük a kellemetlen mellékhatásnak.


Négyes válaszoló, nem tudom, mi köze az egésznek a kinézetemhez, hiszen mint az írásomból is kiderült, nálam nem a külső számít, egyébként nem vagyok se kövér, se csúnya a visszajelzések alapján és nem szelektálok külső negatívumok alapján. Azért online ismerkedesem, mert szórakozni nem szeretek már eljárni, munkahelyemen szinte csak nők és idősebbek dolgoznak, valamint a mai világban már szimplán az utcán csak úgy nem szólintgatják le az embert. :)

2020. okt. 15. 15:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!