Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Társkereső oldalakon vannak...

Társkereső oldalakon vannak normális 30 év feletti férfiak egyáltalán?

Figyelt kérdés
Már egy éve fenn vagyok néhány társkereső oldalon és 30 éven felüli férfit keresek. De egyszerűen az egy év alatt nem találtam még olyat, akivel szóba tudnék állni. A problémám az, hogy az ilyenkor még egyedülálló férfiak nagy része nem parti képes, mivel vagy reggeltől estig a gép előtt ül és játszik és/vagy még mindig a szüleivel lakik, elvárja, hogy a nyugdíjas anyukája mosson, főzzön rá, stb, a másik részük pedig valamilyen szexuális problémával küzd és azért nem állapodott még meg, többel beszéltem, aki egyáltalán nem is volt még nővel. Szóval valaki találkozott már társkeresőn normális 30 év feletti férfival, aki nem a szülein élősködik, nem játékkal tölti a fél életét és korához megfelelő libidója van? Mert ha nem, akkor inkább feladom a keresést.

2020. okt. 15. 13:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/82 anonim válasza:
Az egyébként akár 30 évesen is pusztán logikus döntés lehet, ha valaki nem egyedül tart fenn egy háztartást, bérel lakást. Viszonylag kevesen tudnak kifizetni 25-30 milliót saját lakásra, ez két emberes projekt inkább, főleg a mai CSOK-kényszerrel. Inkább érdemes addig otthon élni, hazaadni egy tisztes összeget (nem olyat, ami a bérleti díja egy városi garzonnak), mellette gyűjteni saját erőt. Ettől még nem béna a harminc éves se, hogy nem szór ki az ablakon havi hatvanat szobára. Szerintem.
2021. febr. 20. 07:41
 82/82 anonim válasza:

"akinek van saját külön élete, mormális szexuális kapcsolata, az nem szorul társkeresőre."

Most megtudtuk, hogy akinek van párja, annak nincs szüksége társkeresőre. KÖSZÖNJÜK, NYILVÁNVALÓ KAPITÁNY! :D

2021. febr. 20. 10:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!