Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Társkereső oldalakon vannak...

Társkereső oldalakon vannak normális 30 év feletti férfiak egyáltalán?

Figyelt kérdés
Már egy éve fenn vagyok néhány társkereső oldalon és 30 éven felüli férfit keresek. De egyszerűen az egy év alatt nem találtam még olyat, akivel szóba tudnék állni. A problémám az, hogy az ilyenkor még egyedülálló férfiak nagy része nem parti képes, mivel vagy reggeltől estig a gép előtt ül és játszik és/vagy még mindig a szüleivel lakik, elvárja, hogy a nyugdíjas anyukája mosson, főzzön rá, stb, a másik részük pedig valamilyen szexuális problémával küzd és azért nem állapodott még meg, többel beszéltem, aki egyáltalán nem is volt még nővel. Szóval valaki találkozott már társkeresőn normális 30 év feletti férfival, aki nem a szülein élősködik, nem játékkal tölti a fél életét és korához megfelelő libidója van? Mert ha nem, akkor inkább feladom a keresést.

2020. okt. 15. 13:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim válasza:

De komolyan. Manapság az átlag szerencsétlen napi 10 órát gürizik+utazik melóba. Marad 11 óra, abból alszik 8-at, kb eszik 1 órán át. Marad napi 2 órája arra hogy főzzön mosson takarítson? Szerinted lesz ideje veled megismerkedni? :D


Amúgy ne üljön a számítógép előtt, de a neten akarsz vele megismerkedni? :D :D

2020. okt. 15. 23:34
 22/82 anonim válasza:

.. még valami.


a mai nők szinte kizárólag egy jól felépített életbe hajlandóak beletenni a seggüket.

az a mai nők egyikében sem merül fel soha, hogy valamit, egy "rendes életet" közösen rakjanak össze valakivel.

2020. okt. 15. 23:42
 23/82 A kérdező kommentje:

21-es válaszoló, neked a szövegértési képességeden bőven lenne mit csiszolni, például már te sem tartoznál számomra az elég értelmes kategóriába. :(

Azt írtam, hogy ne játszon a gép előtt ülve (mint egy 15 éves), így már sikerült megérteni? :)

A 22-es válasszodat sem tudom hova tenni, vajon hogy jön ide.

2020. okt. 15. 23:58
 24/82 A kérdező kommentje:
Egy nő meg dolgozzon, vezesse a háztartást és mellette még legyen "jó nő" is. Szerintem semmivel sem könnyebb a nők dolga, ezt is kár lenne összehasonlítgatni. Már nem azért, de dolgozom, egyetemre járok, ellátom magam és mégis marad időm ismerkedni.
2020. okt. 16. 00:03
 25/82 anonim válasza:

Látom az ismerkedésed eredményét, éppen azt trollkodom szét. :D


Hidd el elég értelmes vagyok, de nem szeretnék ilyen egocentrikus karrierista libuskával megismerkedni, lehet ők is így vannak ezzel, és inkább játszanak.

Szerintem maradj egyedül neked úgysem fog senki megfelelni, a világnak is jobb lesz így. Vásárolj macskákat. :)


..de biztos igazad van, komoly ember inkább elkocsmázza, elnarkózza a pénzét.

2020. okt. 16. 00:12
 26/82 A kérdező kommentje:
Azért próbálkoztál be privát üzenetben is... ;)
2020. okt. 16. 00:21
 27/82 anonim válasza:

Ebben az az érdekes hogy NEM. tettem. :D

Tehát még hazug is vagy. Ami nálam teljességgel kizáró ok. :)

2020. okt. 16. 00:24
 28/82 A kérdező kommentje:
Hát persze. ;)
2020. okt. 16. 00:25
 29/82 anonim válasza:
Akkor mondd meg mi a felhasználónevem. :)
2020. okt. 16. 00:26
 30/82 A kérdező kommentje:
Annak mi értelme is lenne? :D Leírnám, te meg azt, hogy nem az (pedig de), ez egyre gyerekesebb. Ha nem érdekellek, akkor meg igazán mehetnél már aludni, jó éjt! :)
2020. okt. 16. 00:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!