Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Társkereső oldalakon vannak...

Társkereső oldalakon vannak normális 30 év feletti férfiak egyáltalán?

Figyelt kérdés
Már egy éve fenn vagyok néhány társkereső oldalon és 30 éven felüli férfit keresek. De egyszerűen az egy év alatt nem találtam még olyat, akivel szóba tudnék állni. A problémám az, hogy az ilyenkor még egyedülálló férfiak nagy része nem parti képes, mivel vagy reggeltől estig a gép előtt ül és játszik és/vagy még mindig a szüleivel lakik, elvárja, hogy a nyugdíjas anyukája mosson, főzzön rá, stb, a másik részük pedig valamilyen szexuális problémával küzd és azért nem állapodott még meg, többel beszéltem, aki egyáltalán nem is volt még nővel. Szóval valaki találkozott már társkeresőn normális 30 év feletti férfival, aki nem a szülein élősködik, nem játékkal tölti a fél életét és korához megfelelő libidója van? Mert ha nem, akkor inkább feladom a keresést.

2020. okt. 15. 13:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 A kérdező kommentje:
Ha nincs válasz az egyenlő egy nemmel, ebben nem igazán értem, hogy mi bántó van. A nők egyébként annyi üzenetet kapnak tapasztalataim szerint, hogy sajnos képtelenség lenne mindre válaszolni valamit. :(
2020. okt. 18. 00:57
 62/82 anonim válasza:

Ez így van, minden nőnemű lényre nyomulnak, ezért is lesznek finnyásak, de ettől ez még egy öngerjesztő folyamat.

Tyúk-és a tojása dilemma.


Melyik volt előbb? a nem válaszoló nő, vagy a sablonlevéllel operáló hím?

2020. okt. 18. 01:00
 63/82 A kérdező kommentje:
De én nem húzom fel magam, ha valaki sablon levet küld nekem, te meg igen, ha valakitől nem kapsz választ. Vagy nem jól érzem?
2020. okt. 18. 01:01
 64/82 anonim válasza:

Én már rég nem társkeresőzök, pont ezek miatt. Minek? Semmi értelme.

Csak egy felesleges stresszfaktor lenne, semmi több.

Anno eleinte felhúzott kicsit. Aztán már nem érdekelt. Aztán abbahagytam az egészet a fentiek végett. Boldog tudok lenni egyedül is. :)

2020. okt. 18. 01:05
 65/82 anonim válasza:

"Ha nincs válasz az egyenlő egy nemmel, ebben nem igazán értem, hogy mi bántó van."

Bocs, ezzel nőként nem értek egyet, szerintem igenis bántó semmibe venni valakit. Kivéve amikor egyértelműen ő is semmibe vette az adatlapomon lévőket, tehát pl. nagyapám korúak írnak rám, vagy dohányosok vagy 300 kilométerre élők. De ha normális a srác, csak nem az esetem, vagy már többekkel levelezek és nem akarok még eggyel, mert belekeverednék, vagy nem érzem, hogy összeillünk (pl. kint van az adatlapján, hogy nagyon bulizós, extrovertált ember), akkor azért megérdemel egy választ. Főleg, ha nem ilyen "hali mizu" üzenettel nyitott, hanem rendes levéllel, még ha sablonossal is.

2020. okt. 18. 01:14
 66/82 anonim válasza:

Kedves 65-ös válaszoló: pont erre gondolok én is. Jólesik, hogy valaki női oldalról is érti. :-)


Az meg nehezen elképzelhető, hogy valaki tényleg annyi üzenetet kap, hogy képtelenség rá válaszolni. Egyszer kell ezt megírni: " Köszönöm, de megnézve az adatlapodat, úgy érzem, nem illünk össze. Minden jót! " / Ctrl+C (kb. 7-8 mp. volt legépelni), utána amikor elolvasom az adott férfi levelét, akkor a legvégén az üzenet alján egy CTRL+V és egy elküld gomb lenyomása kb. még 2-3 mp. Ha napi 100 levelet kapok, akkor is 100-120 mp. azaz mondjuk 2 perc ezt a műveletet elvégezni. De legyen valaki lassú, és legyen napi 20 perc... szerintem aki társat keres, az ha nem tud napi ennyit szánni az ügyre, akkor nem gondolja komolyan a társkeresést. Férfi oldalról ez jön le. Még ha épp én vagyok a kiszemelt "Nagy Ő", akkor is zavar a gondolat, hogy a páromnak van esetlegesen egy olyan oldala, ami ennyire tud egy másik embert ignorálni.


Férfi oldalról is, aki esetleg tényleg rászánja magát, hogy normálisan végignéz egy-egy adatlapot, és kulturáltan levelezésbe kezd, ez - mint írtam - simán lehet 10-15 perc per hölgy/adatlap. Ha napi csak két embernek írok, az máris 20-30 perc, és még esetleg ugyanennyi idő, hogy végignéztem 30-50 másik adatlapot, akinek aztán nem írtam.


De megtehetem én is, hogy a fenti "logikát" használom, és inkább írok 50 embernek copy-paste, hogy "Szia, szimpatikus vagy az adatlapod alapján, szívesen beszélgetnék, ha van kedved.", aztán a 20. napon jajonghatok, hogy nem érkezik egy válasz sem, pedig már ezer embernek írtam. Aztán szidhatom a világot, hogy milyenek a nők...

2020. okt. 18. 09:40
 67/82 A kérdező kommentje:
66-os: Szerintem túlragoztuk ezt a "válasz" témát, de köszönöm, hogy ismét kifejtetted a véleményedet. :)
2020. okt. 18. 12:53
 68/82 anonim válasza:
Talán irreálisak az elvárásaid, 40 vagyok 22 évesen kialakult egy mentális betegségem amire gyógyszert kell szednem tehát nagy mínusszal kezdtem az életet kb 2 éve amikor dolgozni kezdtem mert annyira fel javult az állapotom hogy napi 12 órát is tudok dolgozni mégis olyan megbélyegzett ék érzem magam vszinű köszönhetően a veled azonos gondolkodásúaknak hogy nem találok normális nőt csak hozzad hasonlót. Kérdezem én: Minek éljek egyedűl munimalbérből egyrészt nem lehet vergődni 2: hogy vegyek minimalmérből hátat ulyen árak mellett?3: mondanám szűz vagyok ami neked lehet égő de nálam keresztény ember lévén dicsőség4: bevallom lehet nárcisztikus vagyok de nézek úgy ki hogy van egy bizonyis szint ami alá nem mennék...
2020. okt. 19. 18:57
 69/82 A kérdező kommentje:
68: Szerintem nekem nem irreálisak az elvárásaim, és neked? :)
2020. okt. 19. 19:20
 70/82 A kérdező kommentje:
68-as neked is köszönöm a privátot és neked is csak annyit tudok válaszolni, hogy semmmi szükség, hogy egymást sértegessük. ;)
2020. okt. 19. 19:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!