Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Társkereső oldalakon vannak...

Társkereső oldalakon vannak normális 30 év feletti férfiak egyáltalán?

Figyelt kérdés
Már egy éve fenn vagyok néhány társkereső oldalon és 30 éven felüli férfit keresek. De egyszerűen az egy év alatt nem találtam még olyat, akivel szóba tudnék állni. A problémám az, hogy az ilyenkor még egyedülálló férfiak nagy része nem parti képes, mivel vagy reggeltől estig a gép előtt ül és játszik és/vagy még mindig a szüleivel lakik, elvárja, hogy a nyugdíjas anyukája mosson, főzzön rá, stb, a másik részük pedig valamilyen szexuális problémával küzd és azért nem állapodott még meg, többel beszéltem, aki egyáltalán nem is volt még nővel. Szóval valaki találkozott már társkeresőn normális 30 év feletti férfival, aki nem a szülein élősködik, nem játékkal tölti a fél életét és korához megfelelő libidója van? Mert ha nem, akkor inkább feladom a keresést.

2020. okt. 15. 13:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg nem értem, ha dagadt lennék, szőrös vagy éppen nem lenne munkám, akkor nekem nem juthatna egy szőrös, dagadt, éppen munkanélküli, aki nem játszik, eltartja magát és tud szerelmeskedni? :D
2020. okt. 15. 15:26
 12/82 anonim válasza:

Ha ilyen a felhozatal, akkor kezdem érteni, hogy a második randimból miért lett kapcsolat a T betűs appról... Igaz vannak gyerekeim(16,19 évesek) elváltam, de van lak@som,egyedül éltem, a farkam is áll... Mindig tudtam, h főnyeremény vagyok. 😂😂😂

42/F

2020. okt. 15. 15:31
 13/82 anonim válasza:
Szerintem kevesen használják, se én se a barátaim sem. Én azért nem mert valahogy nincs jó érzésem attól, hogy ilyen random emberekkel kelljen randizni. Lehet egyszer kipróbálom, de eddig az volt, hogy jó volt egyedül lenni és nem nagyon volt rajtam nyomás, hogy na most akarok gyorsan valakit. És közben meg lett valaki, ha épp lett, de az sem zavart, ha sokáig nem. A barátaimon is azt látom, hogy nem gáz nekik, ha nincs nőjük. És szerintem az megy fel ezekre, aki nagyon akar valakit.
2020. okt. 15. 15:59
 14/82 anonim válasza:

S mi a felső korhatár? ;)

F45.

2020. okt. 15. 17:01
 15/82 anonim válasza:

Jancsi bacsi vagyok 98eves.

Anyammal elek, o 136eves


Erdekelnel

2020. okt. 15. 18:37
 16/82 anonim válasza:

#15:

Nahhh, ez van, amikor a kis kocka hülyegyerek túltolja az anyucikája rumpunchát!

😂

2020. okt. 15. 18:44
 17/82 anonim válasza:
Szerencsétlenekre ki mosson főzzön, ha annyit kell gürizniük hogy legyen annyi pénzük amennyiért már szóbaálltok vele ti nők? :D :D :D
2020. okt. 15. 22:35
 18/82 anonim válasza:

17es:

1950es evekig egyetlen ferfi tartott el sokszor komplett csaladot+anyost...

Erdekes mukodott.

Nem is volt ennyi stresszes, faradt, kiegett no, ferfi. Es ennyi "figyelemzavaros/hiperaktiv", neveletlen gyerek.


Talan tanulni kene, es akkor nem bolti elado, arufeltolto meg epitoipari segedmunkas fizetesbol elnetek ti "ferfiak"...🤣👎

2020. okt. 15. 22:47
 19/82 anonim válasza:

#18:


Eredetileg csak trollkodásnak szántam egyébként, de legyen..


Az 1950-es években harmadennyi ember volt a bolygón, nagyságrendekkel kevésbé pörgött a világ. kevésbé volt fogyasztói társadalom. rengetegen éltek meg különféle dolgok javításából is pl. amit a mai ember kidob, és 5 forintért vesz új kínait.

De. a komplett családokban a feleség + anyós főzött mosott takarított egész álló nap, + nevelte a pujákat, nem a férj csinálta elhiheted.

Innentől meg kissé öngerjesztő folyamat, ha nincs asszony valakinél élből kéznél. Anno megoldották azzal hogy beházasították a fiatalokat kábé.

Hiába tanulnak, nektek nőknek manapság már semmi sem elég jó.

Olyan pasit vártok aki amúgy úrisstendejóképű, rommákeresi magát, hurcolná egész nap a pichátokat luxuxlimuzinon, puccbavágja a kérót, főzmostakarítgombotvarr. ti meg majd reszelgetitek a műkörmötöket egész nap egy luxuspalotában.

Csoda hogy annyi a befordult pasas aki nem küzd az általatok beléjükvert komplexusaival? Manapság ismerkedni sem lehet sehol mert mindegyikőtök csak a pénzt lesi élből semmi más nem számít.


Amúgy egy építőipari segédmunkás asszem annyira nem is keres manapság rosszul ha jól dolgozik.



Én 40+-osan most is tanulok, de olyan szakmát amit ti finnyás nőlények messziről lenéztek, de nem is miattatok teszem, hanem mert ENGEM érdekel. :)

2020. okt. 15. 23:12
 20/82 A kérdező kommentje:
Valami félreértés történt, mert én nem várom el, hogy sok pénze legyen, csak annyi, hogy magát el tudja tartani és én is eltartom magam, a luxus dolgok sem érdeklenek és írtam, hogy nem kell, hogy jóképű legyen, teljesen komolyan mondom. Legyen értelmes és a kérdésben leírt negatívumok ne legyen jelen, de ilyet nem találni mostanában.
2020. okt. 15. 23:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!