Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Társkereső oldalakon vannak...

Társkereső oldalakon vannak normális 30 év feletti férfiak egyáltalán?

Figyelt kérdés
Már egy éve fenn vagyok néhány társkereső oldalon és 30 éven felüli férfit keresek. De egyszerűen az egy év alatt nem találtam még olyat, akivel szóba tudnék állni. A problémám az, hogy az ilyenkor még egyedülálló férfiak nagy része nem parti képes, mivel vagy reggeltől estig a gép előtt ül és játszik és/vagy még mindig a szüleivel lakik, elvárja, hogy a nyugdíjas anyukája mosson, főzzön rá, stb, a másik részük pedig valamilyen szexuális problémával küzd és azért nem állapodott még meg, többel beszéltem, aki egyáltalán nem is volt még nővel. Szóval valaki találkozott már társkeresőn normális 30 év feletti férfival, aki nem a szülein élősködik, nem játékkal tölti a fél életét és korához megfelelő libidója van? Mert ha nem, akkor inkább feladom a keresést.

2020. okt. 15. 13:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim válasza:

Nem kell foglalkozni ezzel a hulye trollal!


Pont hogy a nok helyzete tragikus ma mar.

Dolgozzon o is 8oraban + haztartas + gyerek + szexy es kivanatos is legyen non-stop.


A ferfi ma ledolgozza a 8 esetleg 9 orajat, max bevasarol hazafele (vagy azt se) es utana doglik az agyban, nezi a meccset vagy xbox-ozik.

Ennyi telik toletek....ezert nem kellettek senkinek!

N

Es nem azert, mert nekunk luxus igenyeink vannak es a keszbe akarunk belecsucsulni.

😉🤦

2020. okt. 16. 00:37
 32/82 anonim válasza:

Kerdezo! Ne foglalkozz vele, jelentsd vagy ignorald.


Lelkiserult szerencsetlen, akinel pontosan betalalt a kerdesed!

40+ evesen meg mindig csak "tanul", persze azzal se viszi majd semmire...es a gyakorin probal ismerkedni. Szerinted mekkora csavo lehet?😅🤣

Pont az ilyenekjel vannak tele a tarskeresok, mentsen meg az eg toluk!

2020. okt. 16. 00:45
 33/82 anonim válasza:

Úgyis azt hiszel amit hinni akarsz. ;)

És persze szerinted úgyis mindenképpen neked lesz igazad. :D

2020. okt. 16. 00:50
 34/82 A kérdező kommentje:

34-es, miből gondolod, hogy egoista vagyok, meg mit takar, hogy egyszerű? Meg még karrieristának vagy minek is neveztél, így ismeretlenül azt is furcsálom, megindokolhatnád ezeket? Ha már így szórod a sértéseket. Egyébként tedd nyugodtan, engem nem zavar, téged minősít.

35-ös, engem tényleg nem zavar, de valóban pont a hasonló felfogású fiúkat érdemes/szoktam kerülni. :)

2020. okt. 16. 00:53
 35/82 anonim válasza:

Mert csak elvárásaid vannak. mert minden megszólalásodból ez jön le.. csak mások lehetnek a hibásak mindenben, te annyira szuper parti vagy szerinted. ilyenek, és TE TE TE TE. összegezve ez jön le.

Egyszerű pedig a gyerekes hazug megvádolási kísérleted miatt. :)

Nekem negyed ennyiből lejött az hogy akármilyen jó csaj lehetnél, inkább hagynálak a fenébe mert nem érnél meg még egy randit sem. És ez azelőtt eldőlne hogy rólam kiderülhetne hogy én miért is vagyok egyébként problémás eset, vagy hogy mik a szexuális devianciáim. (amik amúgyis vannak, ergo már csak ezért sem írtam volna privit, mert MINEK?) :)


Tényleg kezdj el macskákat vásárolni mert épeszű pali el fog kerülni. plusz azzal hogy neked úgysem lesz jó senki, soha, ez az egyetlen járható út. :)


És most távoztam aludni. ;)

2020. okt. 16. 01:03
 36/82 anonim válasza:

Mi koze a macskanak ehhez? Tan ovodaban halottad 1x a macskas oregasszony kifejezest es ide probalod predesztinalni?

Sorry, de sok ferfi is macskas, ok elonyben is vannak pl. nalam. 😉

Inkabb, mint egy kutyas, aki csak uralkodni es idomitani tud/akar masokat, de alazatos, kompromisszumkepes az nem...a macskatartok a legonzetlenebb, legkiegyensulyozottabak emberek.


De az igen, hogy egy olyen szerencsetlen 40esnel, mint te meg a budos poloska is jobb tarsnak.😅🤣

2020. okt. 16. 01:14
 37/82 A kérdező kommentje:
38-as, ha ennyire nem vagyok szimpatikus, akkor tényleg nem értem, miért irkálsz nekem itt is meg privátban is, kicsit ellentmondásos. :D
2020. okt. 16. 01:20
 38/82 anonim válasza:
tapasztalataim alapján nem lehet normális pasit találni, sem itt, sem a társkereső oldalakon.
2020. okt. 16. 05:22
 39/82 anonim válasza:

Mondtam már hogy ne hazudj.


De ha tényleg írkálok privában, mondd meg legalább egy részletét a felhasználónevemnek, de nem megy. a legszánalmasabb lejáratási próbálkozás ez amit csinálsz.

Durván ciki lenne neked a bebuktatás. :D

2020. okt. 16. 10:30
 40/82 anonim válasza:

Szerintem sem könnyű a társkeresés már 30-40 évesen, de legalább nem lehetetlen. :)

A férfiaknak és nőknek sem könnyebb a dolga. Én úgy vettem észre, hogy sok az elvárás (a nők és a férfiak részéről is), bár vannak, akik összejönnek idővel olyannal, aki nem felelt meg az elvárásuknak és közben bennük lesz, hogy nem az igazi van mellettük, inkább megalkusznak, mintsem egyedül legyenek.

Sok az elvárás akkor is, ha nincsen egyenesen kimondva. És emellett nem figyelnek egymásra az emberek, gyakran nem jutnak tovább a felszínességnél.

Ráadásul sokan nem is ismerik még önmagukat sem, így meg nehéz egy másik embert megismerni. És jellemző a fiatalokra (is) a zárkózottság.

Én férfiként látom ezt, egyikünknek sem könnyebb, a nőknek is nehéz és nekünk, férfiaknak is.

2020. okt. 16. 10:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!