Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Társkereső oldalakon vannak...

Társkereső oldalakon vannak normális 30 év feletti férfiak egyáltalán?

Figyelt kérdés
Már egy éve fenn vagyok néhány társkereső oldalon és 30 éven felüli férfit keresek. De egyszerűen az egy év alatt nem találtam még olyat, akivel szóba tudnék állni. A problémám az, hogy az ilyenkor még egyedülálló férfiak nagy része nem parti képes, mivel vagy reggeltől estig a gép előtt ül és játszik és/vagy még mindig a szüleivel lakik, elvárja, hogy a nyugdíjas anyukája mosson, főzzön rá, stb, a másik részük pedig valamilyen szexuális problémával küzd és azért nem állapodott még meg, többel beszéltem, aki egyáltalán nem is volt még nővel. Szóval valaki találkozott már társkeresőn normális 30 év feletti férfival, aki nem a szülein élősködik, nem játékkal tölti a fél életét és korához megfelelő libidója van? Mert ha nem, akkor inkább feladom a keresést.

2020. okt. 15. 13:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 A kérdező kommentje:
Én sem küldök elutasító levelet (kivéve például a 48-as válaszolónak :D). Párszor megtettem, nem volt jó ötlet. Simán leírtam, hogy ne haragudj, de nem téged kereslek és további sok sikert kívántam. Ezt 10-ből 10-en nem értették meg, volt aki szabályosan elkezdett zaklatni utána, hogy mi az, hogy én csak így visszautasítom. Szóval ha ír visszautasítást az ember, akkor az a baj, ha nem akkor meg az a baj. Tudom, hogy vannak, akiknek jól esik egy negatív válasz is, de a többség önérzete nem jól viseli, ahogy a 48-as válaszolóé sem. :)
2020. okt. 16. 21:25
 52/82 A kérdező kommentje:
50-es pont erről beszéltem, te se bírod a visszautasítást, leírtam privátban, hogy nem akarok semmit, erre nem hagysz békén és szidsz ész nélkül, mert megsértettem az önérzetedet. Nagyon sajnálom, lépj tovább, tényleg nem szeretnék tőled semmit, sajnálom. :(
2020. okt. 16. 21:28
 53/82 anonim válasza:

Tudod ha nem lenne ez úgy ahogy van kamu akkor már rég kimásoltad volna az állítólagos nem létező levelet, főleg hogy hozzájárultam hogy publikálhatod. :D :D


Neked lenne iszonyat nagy égés, ez 100% :)

2020. okt. 16. 21:31
 54/82 A kérdező kommentje:
53, ne haragudj, de annyira buta vagy, hogy már nem nagyon tudok neked mit írni. :( Nem kell senkinek semmit bizonyítanom nekem sem és neked sem, ez az egész rajtad kívül senkit nem érdekel. Mindketten tudjuk, mit írtál, de egyikünk se tudja bizonyítani, hiába másolnám ki, mert akkor is letagadnád. Szerintem próbálj meg másik taktikát választani a csajozásra, mert ez a viselkedés nagyon durván kiábrándító, remélem, hogy egy 13 éves kisfiú vagy, mert úgy egy picivel kevésbé lenne gáz. Hagyjál engem békén itt is és a privát hülyeségeiddel is, bár elég vicces volt egy ideig, de már kezdesz untatni.
2020. okt. 16. 21:43
 55/82 anonim válasza:

Amint bemásolod, ÉÉN bebizonyítom hogy hazudsz mint a vízfolyás.

De persze csak ugyanazt az egy mondatot tudod szajkózni. :D


Rendesen elmekórtani eset vagy. :D

2020. okt. 16. 21:48
 56/82 A kérdező kommentje:
Tényleg bolond vagyok, igazad van, tényleg nem írtál nekem soha, igazad van, te egy kedves, értelmes ember vagy, sok szerencsét, boldogságot kívánok neked az életben, szia! :)
2020. okt. 16. 21:59
 57/82 anonim válasza:

Cuki évelődések :)

Szerintem mindenki kicsit szereptévesztésben van...a nők versenyeznek a férfiakkal -lassan már mindenhol, és már kb abban is, kinek nagyobb a farka-, a konditeremben vannak nők, akik már erősebbek-férfiasabbak sok fèrfinál :)

Picit mintha mindenki kompenzálna...

2020. okt. 17. 15:10
 58/82 anonim válasza:

" Szóval ha ír visszautasítást az ember, akkor az a baj, ha nem akkor meg az a baj. "


Ha így is, úgy is baj, akkor érdemes lenne ennyi emberséget magunkra venni, hogy legalább a normális, kedvesen megfogalmazott levelekre egy határozott, rövid, udvarias elutasító válasz adunk. Ameddig erre valaki nem képes, addig szerintem ne várjon el másoktól se többet. Ha 20 levélből, (ami levelenként és profilok olvasásából adódóan 10-15 perc/levél, azaz összesen 3-5 óra ráfordított idő) 0-1-re érkezik legalább egy egy mondatos válasz, akkor nem biztos, hogy a 21. profilt is ugyanolyan részletességgel nézi az ember, és ugyanolyan szépen, változatosan, a kedves Ismeretlen "igényeit" kielégítendő üzenettel fog előrukkolni. Ezért lehet haragudni a világra, és a teljes férfi társadalmat (vagy férfi oldalról a női társadalmat) lehülyézni, elítélni, siránkozni stb. de ameddig a problémát mi magunk nem orvosoljuk önmagunkban, nemigen lesz kedvező megoldás.

2020. okt. 17. 23:14
 59/82 A kérdező kommentje:
Én nem várnám el, hogy kapjak választ olyantól, aki nem akar tőlem semmmit, minek raboljam akkor az idejét... Főleg, hogy társkeresőkön sokaknak van egy sablon szövegük és azt másolgatják mindenkinek, tehát ő sem szán rám annyi időt, energiát, hogy egy rám szabott üzenetet küldjön, akkor nekem miért is kéne azzal foglalkoznom, hogy nemleges válaszok megfogalmazásával töltöm az időmet?
2020. okt. 18. 00:30
 60/82 anonim válasza:
Miért fogalmazzon meg valaki mindenkinek egyéni frappáns levelet, amikor 30-ból 29 nő egy "bocs de nem.." válaszra sem képes? Ha erre sem veszi a fáradtságot az összes "misszfinnyás" akkor érthető ha sokaknál már csak egy sablonlevelet érdemeltek.
2020. okt. 18. 00:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!