Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Társkereső oldalakon vannak...

Társkereső oldalakon vannak normális 30 év feletti férfiak egyáltalán?

Figyelt kérdés
Már egy éve fenn vagyok néhány társkereső oldalon és 30 éven felüli férfit keresek. De egyszerűen az egy év alatt nem találtam még olyat, akivel szóba tudnék állni. A problémám az, hogy az ilyenkor még egyedülálló férfiak nagy része nem parti képes, mivel vagy reggeltől estig a gép előtt ül és játszik és/vagy még mindig a szüleivel lakik, elvárja, hogy a nyugdíjas anyukája mosson, főzzön rá, stb, a másik részük pedig valamilyen szexuális problémával küzd és azért nem állapodott még meg, többel beszéltem, aki egyáltalán nem is volt még nővel. Szóval valaki találkozott már társkeresőn normális 30 év feletti férfival, aki nem a szülein élősködik, nem játékkal tölti a fél életét és korához megfelelő libidója van? Mert ha nem, akkor inkább feladom a keresést.

2020. okt. 15. 13:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim válasza:
A kinézet az csak egy dolog, de ott van még az értelmi képesség és a szeretet is.
2020. okt. 20. 15:24
 72/82 Paradoxhun válasza:
Nem kell erőltetni a társkeresőt. Az ott lévő nők sem tökéletesek.
2020. okt. 21. 07:36
 73/82 anonim válasza:
Nem bizony! De akkor is a pénz az első nekik. Azért tartanak ott, ahol most éppen mindegyik nő azok közül, akik külsőleg jó formák.
2020. okt. 25. 19:00
 74/82 anonim válasza:
En egyedulallo onallo vagyok es nem talalok kutya macska mentes normalis nőt. 44F
2020. nov. 21. 08:37
 75/82 anonim válasza:

De megnézném az ilyen valogatós kérdezőket meg pl. a 2-es válaszoló b.szatlan pitsát hogy mégis hogy néznek ki(Nem véletlenül nem vesznek kutyába se az utcán sem!) A mai nők kb. annyit tudnak belevinni egy kapcsolatba amennyi a lábuk között van... A 6-os arcoskodó dagi nő is csak a szexszel vágott fel... Ja meg a hülye agyával. Elárulom hogy a fogyás szánalmas! Egy igenytelen emberről árulkodik! És aki lefogy az undorítóbb testű mint egy dagi, csak szólok! Csakis gratulálni tudok, ostobák!

(Van elég csajom, nem kell több)

2020. nov. 21. 12:28
 76/82 A kérdező kommentje:
75-ös, neked meg mi bajod van? :D Azon kívül persze, hogy sosem volt még nőd és nem is lesz egykönnyen. :)
2020. nov. 21. 20:12
 77/82 anonim válasza:
#75 Semmi baj, mindenkinek van valami fétise.
2020. nov. 21. 20:59
 78/82 anonim válasza:
Nehéz ügy. Én nem használok társkeresőt, de a személyes érintkezések során, főleg, ha valaki jól megismer, elég sikeresen kezdek kapcsolatot, dacára, hogy igazán szerény körülmények közt élek (szociális munka). Egy társkeresőn ezzel a bemutatkozással szemernyi esélyem se lenne, azt gondolom. 28/F
2021. febr. 19. 23:54
 79/82 anonim válasza:
Aki nem a szüleinél él, és akinek van saját külön élete, mormális szexuális kapcsolata, az nem szorul társkeresőre. Akik, igen pont ezért nen kell egy nőnek se, ezért mennek társ keresőzni hátha ott sikerük lesz, mert azt írnak amit akarnak, na de nem ítélkezni, bárki lehet xarba!
2021. febr. 20. 01:37
 80/82 anonim válasza:
És úgymond akitárs keresőzik (férfi) azok a nők szemébe nem életképesek, és így is van aki társ keresőzik, az nem véletlen. Nők is azért bennek fel oda mert valamilyen szinten sérültek! De egy férfi egyenese balek, főleg ha nem néz ki jól!
2021. febr. 20. 01:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!