Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért él az a köztudatba,...

Miért él az a köztudatba, hogy a biztonsági őrök bunkók?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt hallani és tudtommal az őrző-védő cégek elég nagy hangsúlyt fektetnek a protokollra.
2011. aug. 27. 22:19
 71/114 anonim ***** válasza:
100%

"amikor az anyázó vásárlót úgy megtakarta az őrző-védő ember, hogy beesett a kasszába."


És ha a vevőnek volt egy csepp esze azonnal feljelentette.

2011. aug. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/114 anonim ***** válasza:
89%
A biztibácsik védelmében, azé annak a f@szkalap bakácsf@szinak a szalámicsórós-asztalaládugdosásos esete se kismiska. Ha egy ilyen "közismert" ilyet mer elkövetni, egy közismeretlen nemnapbarnítottról mit feltételezzen a biztibácsi. De ugye ne legyen rasszista, szal rézbőrű-sápadtarcú betérő eleve gyanús, hacsak nem bizonyítja az ártatlanságát.
2011. aug. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/114 anonim ***** válasza:
86%
A nyakleves idején még alkalmazott volt, utána dobta be a törülközőt, szal vásárlók könyvével is lehet kezdeni, ami jól jön egy esetleges polgári pernél. Adjuk meg a kulturált, méltó módját a szemétmultik feljelentésnek is.
2011. aug. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/114 anonim ***** válasza:
22%

"köszön, elnézést kér, megkér hogy legyek szíves vele fáradni"


Csak ezzel az a baj, hogy ezt Magyarországon nem lehetne alkalmazni, mert itt más az emberek felfogása.

Ha így menne oda egy biztonsági őr, a vásárló félrelökné a "mennyé' te a p*csába" szöveggel.

Ha az áruvédő kapu megszólal valamilyen okból, (lehet, hogy nem lopott az illető) az őr megkéri, hogy haladjon át újra a vásárló már egyből üvölt, hogy ő márpedig nem, mert ő nem lopott.

Az emberek felfogásán kellene változtatni.

2011. aug. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/114 anonim ***** válasza:
30%

Én meg azt tartom elfogadhatónak, hogy minden biztonsági őrnek egy 9mm-es fegyvert adni. A vásárlóval való intézkedésnél, úgy menne oda, hogy a tarkójához a fegyvert és utána köszönés. Ha egy rossz mozdulat vagy beszólásnál tarkónlőni. Mert Magyarországon a sok barommal csak így lehet.


Kicsit átestünk ezzel a jogokkal a ló túl oldalára. A rendőr előttem hatóság és mi állampolgárok ruházzuk fel őket ezekkel a jogokkal, mert belátjuk hogy veszélyes munkát végeznek. De ebben az országban már a bűnözőknek, tolvajoknak joga van mindenhez, csak a hatóságnak nincs.

2011. aug. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/114 anonim ***** válasza:
100%

Na jó de az itt író bizti bácsik azzal jönnek, h a vásárló bunkó. De én nem vok bunkó és nem lopok. Köszönök az őrnek is, 171 cm vok és 55 kiló, fehér bőrű, kék szemű, jól szituált, tiszta, kosárral vásárolok, biztosan állati gyanús vok, h a nyakamba kell lihegni. De mondom semmi baj, ahol ilyet tapasztalok nem megyek többé oda! Nekem hulla mindegy h a tescoban, v a dm-ben hagyom ott a havi 10-15 ezret tisztító és sminkszerekre, ha dm-nek is mindegy, ám legyen! ÉS nem hiszem, ha tecsóban tudnak relatíve normális őröket alkalmazni, akkor a dm direkt a parasztokat keresi????

Amúgy az ennyi pénzért elég szar szöveg, anyám 110 ezerért tanítja a gyerekeket olvasni, tartja őket életben...stb,. Ez a felelősség, h mások szeme fényét, élete értelmét nap nap után biztonságban kell tartania, és meg kell tanítania írni-olvasni számolni, úgy h egy rossz szót nem szólhat, de nem fizetik meg. Holott van két diplomája. Akkor nekem ne sírjon akinek van 8 általánosa, v ne adj isten érettségie- ami nem nagy szám, tudom nekem is van, nem vagyok rá büszke halál gagyi volt :D- h mennyit keresnek. Még azt sem mondhatjuk h mindenki nannyit keres amennyit tanult mert hajaj mennyire nem így van. Mindenki köteles betartani az alapvető emberi normákat fizutól függetlenül, én normális vagyok az őrökkel, had várjam el ugyanezt!

2011. aug. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/114 anonim ***** válasza:
100%

01:43-as okostojás! :-)


A biztonsági szobában lévő kamerát és hangrögzítő eszköszt ki lehet kapcsolni (iktatni), mint ahogy azt meg is teszik sajnos.


Lehet, hogy nem (feltétlenül) vetkőztetnek le a szobában, de ezt mondd annak a lánynak, akit biztonsági őrök levetkőztettek, négykézláb kényszerítették és szét kellett húzni a fenekét...stb. Kamerafelvétellel bejárta a világhálót, nálunk is volt a híradóban, gondolom azt nem nézed.


A 14 éves (jogilag kiskorú) lánynak volt bérlete, csak otthon felejtette, nem állt ellen az igazoltatásnak, csak egyszerűen nem volt szimpi az ellenőrnek a pofaviziten. Egy ellenőr ne rángasson és ütelgeljen semmilyen kiskorú gyereket a villamoson. Ha van jegye, ha nincs. Szerintem otthon felejtett jegy miatt nem jár tarkón lövés, de ebben biztosan nem értesz egyet velem. Agyilag zokni vagy.

2011. aug. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/114 anonim ***** válasza:
21%

02:50

Ahelyett hogy gondolkodnál, inkább nekiállsz összeesküvés-elméleteket szövögetni. Na, jó nem várom el tőled :)


A legnagyobb baj, hogy ebben az országban már mindenkinek joga van mindenhez, csak a hatóságnak nincs joga intézkedni. Tudom, hogy a biztonsági szolgálat nem hatóság, de sajnos már a bolti tolvajoknak és a bunkó vásárlónak is joga van mindenhez, csak a biztonsági őrnek nincs joga intézkedni. A magyar meg sír-rí hogy miért ilyen a közbiztonság. Hát ezért! Az ilyen "önkéntes jogvédők" miatt, mint te!

2011. aug. 28. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/114 anonim ***** válasza:
100%

01:26


Hatalmas baromságokat írtál...

2011. aug. 28. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/114 anonim ***** válasza:
86%
Oké, engem csak az Orsayben követett mindig a biztonsági őr, de megértem, ott egy ruha 4 ezernél kezdődik.
2011. aug. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!