Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért él az a köztudatba,...

Miért él az a köztudatba, hogy a biztonsági őrök bunkók?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt hallani és tudtommal az őrző-védő cégek elég nagy hangsúlyt fektetnek a protokollra.
2011. aug. 27. 22:19
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/114 anonim ***** válasza:
100%

Abba a tescoba, ahová mi járunk, ott a piperecuccoknál az őr nagyon jó fej. Rámmosolyog, biccent és köszön. Amikor megyek betétért, akkor elmegy attól a sortól és csak akkor nézi meg 3 méterről, hogy mi van a kezemben, amikor kiválasztottam és kimentem a sorból. Megint mosolyog, biccent és köszön.

Máshol meg egy "drága, kedves" bizti őr a nyakamba mászott, pedig fehér bőrű, világos hajú és szemű vagyok és egy zseb nélküli csőnaci és egy top volt rajtam. Táskám se volt és üres volt a kezem. Nem lenne kicsitt feltűnő, ha így akarnék lopni?

15/L

2011. szept. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/114 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék, hogy mit szólnának a DM-es fejesek, ha ezeket így olvasgatnák, hogy tele a hócipője mindenkinek a biztonsági őrökkel...
2011. szept. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/114 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szintén a DM-es biztonsági őrökkel volt ilyen problémám...
2011. szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/114 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén engem meglep ez a sok rossz tapasztalat.

Pesten élek, itt szoktam vásárolni DM-ben, elég sokban, mikor merre járok, de még soha nem viselkedtek velem így.


Pedig kb. 10 éve vásárolok ott, és volt pár korszakom, amikor tolvajszerű külsőm volt, legalábbis én követtem volna magam, hogy nem lopok-e.


Főleg a sminkek előtt szoktam tenni-venni, kipróbálok mindent, mire döntök, de soha nem követtek vagy néztek át. Igaz, én direkt mindig úgy fordulok, hogy lásson az őr.


Ami engem most kiakasztott, az az IKEA. Bútort néztünk, és nem lehet csak úgy kimenni, végig kell sétálni a piactéren, ahol kis szir-szarok vannak. És amikor üres kézzel távozol, átnézik a táskád. Ha lenne közvetlen kijárat a bútoroktól a pénztárig, nem kéne ezt csinálni, hisz csak nem csempészek ki egy komódot a farzsebemben.

2011. szept. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!