Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért él az a köztudatba,...

Miért él az a köztudatba, hogy a biztonsági őrök bunkók?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt hallani és tudtommal az őrző-védő cégek elég nagy hangsúlyt fektetnek a protokollra.
2011. aug. 27. 22:19
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/114 anonim ***** válasza:
100%

Engem az háborit fel, hogy mindig a normális, ápolt kinézetű embereket lesik.

Emlékszem a Profiban vásároltam, és egy csöves is volt ott bent. A Biztonsági őr, nem a piszkos csövest figyelte, hanem engem.Nem állitom, hogy ő lopott, de azért könyörgöm...ja, és ugyanitt egy srácot, aki nem vett semmit, megállitott a biztonsági őr,és kipakoltatta vele a táskáját..hát én nem tudom mit csináltam volna a helyében..

A DM-ből meg nekem is elegem van. Az is durva, hogyha ott vagyok, és tegyük fel folyik az orrom, akkor nem merek elővenni egy zsepit a táskámból, mert attól félek, hogy a következő pillanatban rám fogják, hogy elloptam valamit.Tényleg hihetetlenül idegesitőek.

2011. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/114 anonim ***** válasza:
22%

Angliáról tudok ellenpéldát is hozni. Bátyám kint él, és tanúja volt annak, hogy az őr ki akarta pakoltatni a táskáját egy punknak, az meg mondta, hogy ő márpedig nem, meg mit képzel magáról az őr. A bizti előhúzta a 9mm-est, a gyerek meg egyből elkezdett pakolni...

Azért azt is figyelembe kell venni, hogy az a biztonsági őr naponta többszáz emberrel találkozik, akik meg őt kezelik le bunkó, alpári módon, sőt vannak olyanok is, akik neki akarnak menni. Láttam már én is romarajt, ahogy lökdösik a biztonsági őrt, mert az kiállította a sorból a "tezsvíírüket" - tök jogosan, az ember tolakodott, hogy neki megy a busza.

Kedves lányok/hölgyek/nől/kisasszonyok/asszonyok! Sokan írtátok a tamponkérdést. Szerintem mindenki tudja, hogy a nők 14 és 50 év között menstruálnak - akkor mi ebben most a ciki? Ez egy olyan, hogy ha cukorbeteg vagy, ne legyen nálad inzulin, mert ciki...

2011. aug. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/114 anonim ***** válasza:
41%
Az érdekes, hogy mindenki az angliai, német példákkal jön elő. Ezzel az a baj hogy Magyarországon ezt nem lehetne alkalmazni, mert itthon mindent ellopnak ami mozdítható.
2011. aug. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/114 anonim ***** válasza:
33%
Osztom a 13:39 véleményét... (:
2011. aug. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/114 anonim ***** válasza:
89%
Ez igaz, amíg én az említett dm-ben vásároltam- abban ahol nem paraszt a bizti őr, köszön, mosolyog, segít :O, addig valami paraszt lelopta a bicómról a kb 500 ft-ot érő lámpákat, a kb 100ft-ot érő prizmát (a hátsó lámpát és a prizmát csavarozni kellett!!!!) És elkezdte kicsavarozni a kitámasztómat!!!! Ez az ország...és ne mondjak róla rosszat? Talán ezekre kéne figyelni, nem rám, h ellopok-e egy körömlakkot- amúgy nem! De persze rendőr bácsi letojja, h elloptak egy lámpát, azt is ha egy biciklit. Amíg az ilyesmivel nem foglalkoznak had legyünk már felháborodva h azt bezzeg sasolják, h ellopok-e egy 100-as papírzsepit. Ez az ország egy nagy karikatúra!
2011. aug. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/114 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj nem "ciki", hogy menstruálunk és tampont/betétet használunk, hanem az a baj, hogy ezt az intim dolgot nem lehet "magányosan" intézni, nem lehet nyugton válogatni, mert egy biztonsági őrnek épp az a gyanús, hogy nézegetsz egy 300 forintos tampont, nem pedig az, hogy a ci*gány csorda a többtízezer forintos parfümöknél nézelődik, s közben takarják egymást a kamera elől...stb. Ez bezzeg nem gyanús, de az igen, hogy 100-400 forintos egészségügyi betét méreteit válogatom... No comment. Először is, miért lopna épeszű ember ilyen olcsó, mindenhol kapható apróságot, másodszor, akármennyire természetes dolgog a menstruáció, egy nő sem szereti egy férfi társaságában válogatni, hogy melyik tampon alkalmas arra, hogy felhelyezze a hüvelyébe. Mert ez intim dolog. Ennyi. A férfiak is suttogva kérik a prosztata gyógyszert, a potencianövelőt és az aranyérkenőcsöt a patikában... Természetes meg minden, de attól még intim, nem tartozik mindenkire, főleg nem az ellenkező nem képviselőire.
2011. aug. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/114 anonim válasza:
100%

Én ezért nem járok a dm-be, inkább a rossmannba

egyszer az auchanban volt egy eset, hogy éppen vásároltam, odaléptek egy hátizsákos fiatalemberhez, hogy menjen velük az irodába (bunkó hangnemben), de nem voltak hajlandóak megmondani, hogy mégis mit csinált, mi a kihallgatás oka. Erre közölte a csávó, h ő bezzeg addig nem megy velük, amíg nem adnak választ arra, hogy miért is kell mennie. erre meg elkezdték rángatni. hát azért álljon már meg a menet, hogy jön ő ahhoz, hogy egy vásárlót rángasson???

egyszer a dm-ben voltam (soha többször) tök sokat vásároltunk anyuval, kb15 ezer ft-ra erre meg kipakoltatja a zsebeimet, tök bunkón szól hozzám, köszönni őt sem tanították meg

na ezért tartják az emberek őket bunkónak. hozzátenném, hogy vannak normálisak is, pl nálunk a rosmannban, nem lihegnek a hátad mögött, tök normálisak

2011. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/114 anonim ***** válasza:
5%
-
2011. szept. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/114 anonim ***** válasza:
86%

Motozás: ami test üregekre is kiterjed,vagyis ezt bizt.őr. nem végezheti(orvos,vagy akinek végzettsége van ehez,még rendőr se)

ruházatátvizsgálás: kipakolod a zsebeid,majd egy azonosnemű átvizsgál,de nem kell levenni a ruhát és nem terjed ki a testüregekre.

Biztonsági őr csak úgy nem tarthat vissza,max ha bcs-t követtél el. Egészen addig a személyi szabadságodban korlátoz,vagyis ő valósít meg bcs-t.

2011. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/114 anonim ***** válasza:
92%

asszem én vagyok a 100. :D

az én vőlegényem biztonsági őr volt, és nem is bunkó. Az unokatesója is az volt, nagyon jó fej mind kettő. Öcsém is az. A párom már nem azt csinálja, megunta a bunkó vásárlókat :D sajnos ez van. pont ettől a szemlélettől váltak ilyenné. Láttam, velük dolgoztam pénztárosként. Amikor a 9. napi 16 órázás után sem engedik pihenni az embert, és tollat vág a kezébe, hogy végre tudjon pihenni. Vagy a másikat mentő viszi el két hét után, mert olyan hólyag nőtt a lábára, hogy már állni sem bírt, így megértem a mogorvaságot. Jó nyilván nem mind kedves, de a bunkók miatt sem kell általánosítani. Én bunkóbbnak tartom a plázák üzleteiben található divatáruházak eladókisasszonyait.... tisztelet a kivételnek. De amikor bemész egy üzletbe, és nem XS-es a méreted, igaz, hogy tele van a tárcád, és ajándékot akarsz venni, és már mondja is, hogy nem érdemes felpróbálni, mert nem lesz jó.... na ezek után elgondolkodom... és most jöhet a lepontozás

2011. szept. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!