Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért él az a köztudatba,...

Miért él az a köztudatba, hogy a biztonsági őrök bunkók?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt hallani és tudtommal az őrző-védő cégek elég nagy hangsúlyt fektetnek a protokollra.
2011. aug. 27. 22:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/114 anonim ***** válasza:
89%
még is mit vársz, " Őket azért fizetik, hogy úgy viselkedjenek mint a majmok " és szó szerint :)
2011. aug. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/114 anonim ***** válasza:
80%

"A parasztnak miért kell balhéznia meg üvöltenie érte, hogy ehhez nincs joguk, ha egyszer nem rakott el semmit? "


Mondjuk azért mert rendkívül megaláízó helyzet a többi vásárló előtt egy bu.zi ki ha én nem stílusú őrtől eltűrni a pattogását, hogy márpedig neki kötelessége az irodába befáradni?

És miután nem talált semmit még egy "Köszönjük, elnézést hogy feltartottuk"-ra sem telik tőle?

Mert olyan rohadt egyszerű elbújni amögé, hogy "a munkájukat végzik".

A cigány meg kirámolja a fél áruházat és oda se mernek menni, mert az nem áll le velük vitatkozni, hanem lekever nekik egy nagy maflást.

2011. aug. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/114 anonim ***** válasza:
94%

Az ajtóra mi van kiírva? Este 8-ig nyitva. Akkor miért nem mehetek be be 8 előtt 10 perccel hogy egy csavart amit pontosan tudom hol kell keresni megvegyek. Nem az áll kint az ajtón, hogy belépés csak este fél8-ig, 8-kor pedig mindenkinek ki kell takarodni. Anno dolgoztam maszek üzletben, ott nem rúgtunk ki senkit.


Ha a paraszt visszapofázik, neked akkor is mosolyognod kell. Ha nem tetszik, nem kötelező ott dolgozni. És ha nekem nem tetszik, én sem vagyok köteles ott vásárolni, de a vásárlók könyvébe írhatok pár sort.


Régen, ha bementem egy áruházba, csak eladókkal találkoztam. sokan voltak, értettek ahhoz amivel kereskedtek. Ma már nincs eladó, csak dobozkipakoló névtelen rabszolgák, meg hetykematyi smasszerek. Hát ezért van az az előítélet, hogy mindegyik bunkó.

2011. aug. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/114 anonim ***** válasza:
97%
nekem volt olyan, hogy barátnőmmel sétáltam a plázába, kiszoktam vasalni a hajam és kapucnit néha hordok mert úgy jobban áll.. azt hátulról csak megfogja az egyik a karom és mondja, h vegyem már le... ( hogy a kamera is feltudjon ismerni ha lopnék ) Istenem..
2011. aug. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/114 anonim ***** válasza:
100%

első vok

Nekem eddig csak a dm-esekkel gyűlt meg a bajom!!!

És: rohadtul nem érdekel, h nekik mit adnak ki, én nem vásárolok ott mert parasztok, majd megyek a rossmannba ott még mindig jobb a helyzet!!! De amúgy a legrosszabbak a békásmegyeri hévnél lévő dm-be ott hányingerem van tőlük, de pl tatabányán a plázában oké a helyzet, a tescoban meg tök jó fejek :D Szóval én csak a dm-es söpredéket utálom, akármi is van nekik kiadva, lehet ezt kulturáltan is, mert vhogy a rossmannba sikerül a bizt.őröknek, pedig kvázi ugyanolyan a bolt...

2011. aug. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/114 anonim ***** válasza:
16%

Épp ezért terjedt el róluk ez, mert mindenki bunkó módon írogat itt is.

Én személy szerint még több jogot is adnék nekik. Ha lopsz, igenis verhessenek agyon és lehessen nekik lőni... Mi az már, ha valaki felsőbbrendűbbnek gondolja magát egy hivatalos személynél? Mi az, hogy ne kutasson át és ne legyen a nyomodban? Ezért van ott, ezért fizetik. Az meg, hogy ha tőled lopnak, sz*rt se tesz... Miért, te fizeted? Járj el önvédelemre, vagy szerezz magadnak saját testőrt. Egyik haverom is azzal vagánykodott, hogy leanyázta a rendőrt, az meg semmit se csinált... Épp ezért tart ott ez az ország, ahol tart! Egy takony kölyök szava többet ér, mint a rendőré. Annyira tipikusan magyar felfogásotok van, hogy az hihetetlen. Amerikába vagy bárhol máshol merne így beszélni valaki a hivatalos közegekről, egyből állcsúcson pattintanák - és tök jogosan...

2011. aug. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/114 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó neked nem tűnt fel, hogy egyáltalán nem jogos esetekről beszélünk.

Múltkor még a TV-ben is szó volt erről, hogy valakit mennyire megalázott az egyik.

Ok nélkül nem igen szól be senki senkinek.

Ide nem tolvajok írtak, hanem azok, akiket ok nélkül szivattak.

2011. aug. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/114 anonim ***** válasza:
95%
69% Majd ha lopok, v hatalmas buggyos táskával megyek be és gyanúsan viselkedek akkor ok, de nekem tartsa be a 3m távolságot MINIMUM mert annál közelebb az anyám, az apám, a legközelebbi barátaim, a szerelmem és a tesóim jöhetnek a többieknek a 3m-es körön kívül kell maradjanak. Sőt felőlem kutassák át a táskám minden kilépésnél, csak KÖNYÖRGÖM NE KÖVESSEN!
2011. aug. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/114 anonim válasza:
100%
Tehát F@sza, ha begyek egy boltba vagy áruházba, ezentúl mindig attól kell majd rettegnem hogy ha félúton meggondoltam magam, vagy még sincs az amit venni szerettem volna, akkor átkutathatják a táskám. Fantasztkus, imádom az ilyen megaláztatást, mikor beszaladsz a rossmanba mondjuk, venni szeretnél egy alapozót , de nincs az amit használni szoktál, ezért térülsz fordulsz és már tovább is állnál, de egyszer csak feltűnik a színen egy bizti őr aki 8 általánost sem végzett (nem általánositás) és simán megragdja a karodat(amit nem tehetne meg, mert a bizti őrök 90%-a férfi , és egy férfi bizti őr, nem nyúlhat hozzá egy női vásárlóhoz, csak egy nő, de mindegy) hogy ájjon meg és mutassa meg a táskája tartalmát, nagyon kellemetlen tud lenni ott a neszeszered tele tamponnal, és minden személyes holmiddal, belemászik az intim szférádba, és én még ilyen helyzetbe egy kellemes modorú őrrel sem találkoztam. Nem vagyok egy zavarba jövős csaj, de igen is a múlkor kellmesen vásárolgatnék, de nem tudok, mert van egy árnyékom :P egy bizti őr aki ki tudja miért követ , sorrol sorra( pedig átlagos kinézetű, ápolt külsővel rendelkező nő vagyok én is ) és azt hiszitek viccelek , de nem, oda állt mellém, kb, olyan volt mintha együtt vásároltunk volna, nagyon nem tetszik ez a hozzá állás. És igen ha már arról van szó inkább kamerán keresztül figyeljenek, az se érdekel ha rá nagyit a kis kamerájával az arcomon lévő pattanásra és azon szórakozik , mert nem tudok róla és kellemesen vásárolgatok tovább. Ennyit erről...
2011. aug. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/114 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem szokott feltűnni, hogy bunkók lennének.

Viszont egyszer egy cipőboltban poénból "ráadtam" a férjemre egy 41-es magassarkút. Egy néger biztonsági őr volt, pont arra sétált és kegyetlenül elkezdett röhögni :) Utána odajött, kezet fogott a férjemmel, vállon veregette és sétált tovább, közben rázta a röhögés :)

2011. aug. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!